Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkursy w radiu zet i rmf - wygrałyście kiedys?

Czy znasz kogoś kto wygrał w konkursie radia zet/rmf?
Tak, ja :)
4%
 4%  [ 3 ]
Tak, znam osobiście 1 osobę
1%
 1%  [ 1 ]
Tak, znam osobiscie conajmniej 2 osoby
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, nie znam nikogo takiego
94%
 94%  [ 70 ]
Głosowań: 74
Wszystkich Głosów: 74

Autor Wiadomość
alguna Wysłany: 2011-02-19, 07:01   

Poważnie uzależniona
Starsza kobieta ;-P

Jak do nas trafilas?: z polecenia :-)
Ja nie wygrałam nigdy, choć dałam się wkręcić w rmf owego św mikołaja. Telefon milczał.

M &M's

okcia81 Wysłany: 2011-02-19, 16:58   

Net włączony- gar z zupą spalony

W radiu nigdy nic nie wygrałam choć może 3 razy wysyłałam smsy. Wygrałam natomiast zestaw rozpuszczalnych herbatek dla Maksia Krugera w konkursie z gazety dzieciowej a na studiach wygrałam koszulkę z Nike i daszek przeciwsłoneczny.

lato i inne moje

Bachun Wysłany: 2011-02-19, 19:56   

Poważnie uzależniona

No,niestety nie mam szczęścia,mój też. :rozpacz:

:police:

alexa Wysłany: 2011-02-19, 20:17   

Starsza Kobieta

Nikogo kto wygrał w takim radiowym konkursie nie znam.
Szczęsliwca z miasta obok, ktory trafil 6 w totka z widzenia znalam juz wczesniej.
Ja jesli juz cos wygrywalam to tylko w krzyzowkach. Kiedys chcialo mi się je wysylac, od dawien dawna juz nie. Choc bilans zachęcał, jakas kasa, kamera, dwie wycieczki (Egipt i druga w dowolnie wybrane miejsce), plecak Alpinusa, rower górski, kosmetyki, masażer do stóp, robot kuchenny. Te pamiętam.
Aaaa tesciowa wygrala samochod wrzucając po zakupach kupon do skrzynki w Auchan - do tamtego momentu tez myslalam, ze to sciema ;) To tak w nawiązaniu do pytania - bo tu tez mam wrazenie, ze to lipa. Ale... ;)
Zawsze mnie zastanawia skąd ta kasa niby? Ot tak od radia? Tych sms byloby az tyle, zeby im się to opłacało? :cool2:

Madeleine Wysłany: 2011-02-19, 20:55   

Starsza Kobieta

alexa napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia skąd ta kasa niby? Ot tak od radia? Tych sms byloby az tyle, zeby im się to opłacało? :cool2:
oj tak, to jest niezły biznes.

Pi & Mi

ananke Wysłany: 2011-02-19, 21:55   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Madeleine napisał/a:
alexa napisał/a:

oj tak, to jest niezły biznes.

To się bardzo opłaca nawet biorąc pod uwagę fakt, że radio musi dzielić się zyskiem z SMSa z operatorem.

Myszek i Pysia

mimina Wysłany: 2011-02-19, 22:13   

Net włączony- gar z zupą spalony

Oj niestet nie...czasami zdarza mi się wysłać smsa ale niestety nic z tego nie wychodzi:(

Marysia27 Wysłany: 2011-09-30, 14:25   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Od czasu do czasu zdarza mi się wziąć udział w konkursach na Facebooku. Kilka razy wygrałam książkę raz kosmetyki. Poza tym nic większego. Teraz biorę udział w konkurse Leader School i marzy mi się wygrana, bo jest nią dożywotni kurs języka :oczami: Z chęcią wrzuciłabym tu swój filmik abyście oddały na mnie głosik, ale podejrzewam,ze byloby o niezgodnez regulamine tego forum :(

nituszka Wysłany: 2011-09-30, 15:38   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

mój narzeczony miał kilka razy szczęście wygrać w kilku konkursach, także tych radiowych.
przed walentynkami wygrał podwójny bilet na film w super kameralnej salce, a przed filmem wygrał jeszcze zaproszenie na sushi :cwaniak: fajny tydzień był :hyhy:

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

Odpowiedz do tematu