Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
HIV...
Autor Wiadomość
cliche Wysłany: 2010-10-09, 19:51   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Martu napisał/a:
Zrobiłam test przy okazji drugiej ciąży - wczoraj odebrałam wynik.
Mój gin powiedział, że jeśli nie zgodzę się na badanie, to muszę napisać odpowiednie oświadczenie, bo wyniku zarządają w szpitalu, gdzie będę rodzić.

To żądają wyniku w szpitalu przed porodem? Pierwszy raz o tym słyszę. Szpital nie ma prawa żądać takich badań. Leżałam kiedyś na hematologii i żeby pytano, czy wyrażam zgodę na przeprowadzenie takiego badania. Zgodziłam się i po prostu w karcie leczenia szpitalnego napisano wynik. Nie było żadnych procedur, poufności i tym podobnych i nie sądzę, by ktokolwiek robił mi wyrzuty, że na takie badanie się nie zgodziłam. Ale to było 7 lat temu.

Jakieś 3 miesiące temu robiłam przy okazji innych badań ciążowych. I też odbyło się bez ceregieli. Pobrano dodatkowo 35 zł, wyniki wydała mi pani z rejestracji, zostawiłam je w swojej karcie pacjenta u ginekologa (więc chciałabym wiedzieć, czy wymagają wyniku w szpitalu, w którym przyjdzie mi rodzić). Żadnych poufności, kopert, normalne badanie.

Mariola Wysłany: 2011-10-19, 10:11   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Do końca roku można bezpłatnie wykonać testy wykrywające HIV:
- w siedzibie sanepidu przy ul. Żelaznej 79, od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 – 18.30 (ostatni pacjent przyjmowany jest o godz. 18.00)
- w punkcie przy ul. Nowogrodzkiej 82 (wejście B, II piętro), od poniedziałku do piątku w godz. 16 – 20.
Można tam również zrobić bezpłatny test wykrywający wirusa HCV.
Badania w ramach Kampanii dla Zdrowia realizuje Fundacja Edukacji Społecznej we współpracy z sanepidem.

My
Chcesz rozbawić Pana Boga, to opowiedz mu o swoich planach

dobbi Wysłany: 2011-10-19, 10:37   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

nie do końca roku, tylko cały czas. są to dwa z pięciu Puntów Konsultacyjno-Diagnostycznych działajacych w Warszawie, gdzie anonimowo i bezpłatnie mozna wykonać test.

do końca roku wykonywane będą testy na HCV

z pozdrowieniami

tacjana47 Wysłany: 2013-03-27, 19:00   

Hej, czyli dokładnie gdzie musiałabym iść żeby zbadać się pod kątem obecności wirusa hiv?

biżuteria to w dzisiejszych czasach element nieodzowny każdej Pani :)

dobbi Wysłany: 2013-03-27, 19:38   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

z jakiego miasta jesteś?

z pozdrowieniami

milano Wysłany: 2014-01-22, 10:54   

We Wrocławiu za Arsenałem jest przychodnia w której można się zbadać. Bardzo polecam, przemiłe Panie, ładne i czyste miejsce, można się dobrze poczuć , a już na pewno super po przeprowadzeniu badania :)

Odpowiedz do tematu