Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestawy ćwiczen na DVD
Autor Wiadomość
lilia Wysłany: 2013-02-07, 20:04   

Starsza Kobieta

Dziewczyny czy te płyty Chodakowskiej są naprawdę dobre i ktoś przeszedł i ma efekty?
Wszędzie o niej słyszę i zastanawiam się czy kupić? Na początek oczywiście pierwszą część czy kupić całość?

Ajka Wysłany: 2013-02-07, 21:58   

Forumowy wyjadacz

lilia, moze zacznij od treningu z youtubem. Sprawdzisz cz to dla Ciebie bez wydawania pieniedzy.

lilia Wysłany: 2013-02-08, 08:05   

Starsza Kobieta

dobry pomysł ;)

ale pytam też czy rzeczywiście ćwiczenia dobre i jak się zawezmę to dają efekt, i po jakim czasie widziałyście znaczne wypłaszczenie brzuchola ;)

Zaynah Wysłany: 2013-02-08, 10:20   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
lilia napisał/a:
Dziewczyny czy te płyty Chodakowskiej są naprawdę dobre i ktoś przeszedł i ma efekty?
Wszędzie o niej słyszę i zastanawiam się czy kupić? Na początek oczywiście pierwszą część czy kupić całość?

Zestawy ćwiczeń Ewy są wg. mnie świetne dla początkujących (szczególnie pierwsza płyta) oraz średnio zaawansowanych - dla mnie taka właśnie intensywność ćwiczeń cardio jest idealna.
Co do efektów - jeśli się ćwiczy, to nie ma siły... efekty muszą być :)

Wszystkie płyty (poza ostatnią wydaną niezależnie przez sama Ewę - świetny 30 min trening cardio :) ) są dostępne na YT - linki do nich wstawiłam w tym wątku.

Alix Wysłany: 2015-01-13, 13:13   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Istnieje gdzieś w internecie albo na dvd film po polsku z jogą relaksacyjną dla początkujących? Taki min. pół godziny.

Namiary na odchudzającą też przygarnę ;)

Zależy mi, żeby była po polsku, bo jak się relaksuję to nie chce się napinać na rozumienie języka...

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

wiking Wysłany: 2015-01-21, 22:15   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Mi ćwiczenia z Chodakowska szczerze mówiąc nie przypadły do gustu, wolę ćwiczyć z Mel B;)

Odpowiedz do tematu