Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
CHORE SERDUSZKO KOTA
Autor Wiadomość
aneczka220 Wysłany: 2013-07-18, 10:35   CHORE SERDUSZKO KOTA
Pampersa mi dali i nowym nazwali

WITAM PRZECZYTAŁAM WŁAŚNIE OPIS WALKI O MIGOTKĘ. DOSZŁAM DO WNIOSKU ZE PODZIELĘ SIE Z WAMI MOIM PROBLEMEM MOŻE KTOŚ MIAŁ PODOBNY PRZYPADEK ... A JEŚLI NIE TO CHOCIAŻ TE KCIUKI TRZYMANE PRZEZ INNYCH SIĘ PRZYDADZĄ.
OD 7 LAT MAMY ZNALEZIONEGO JAKO NIEMOWLAKA I WYKARMIONEGO BUTELKA KOTKA O IMIENIU DŻIGINS. JEST TO BURY DACHOWIEC.
DO PONIEDZIAŁKU WSZYSTKO BYŁO SUPER A WE WTOREK ZACZĄŁ SIĘ NASZ KOSZMAR. KOT PRZESTAŁ JEŚĆ OD RANA. CAŁY DZIEŃ LEŻAŁ BYŁ APATYCZNY. WIECZOREM ZOBACZYŁAM ŻE MA PŁYTKI I PRZYŚPIESZONY ODDECH. WYMUSIŁAM NOCNĄ WIZYTĘ NA WETERYNARZU. DIAGNOZA - CHOROBA SERCA. PODOBNO POJAWIA SIE U PSÓW A BARDZO RZADKO U KOTÓW. ROZWIJA SIĘ BEZOBJAWOWO I SPADA JAK GROM Z JASNEGO NIEBA.
KUPA ZASTRZYKÓW I POWRÓT DO DOMU. KOT ZNACZNIE LEPIEJ SIE CZUŁ. ZJADŁ TROSZKĘ PRZYTULAŁ SIĘ Z NAMI. ZJADŁ TEŻ WCZORAJ ŚNIADANIE ALE NA TYM KONIEC DOBREGO. WCZORAJ OK 16:00 PO POWROCIE Z PRACY ZASTALIŚMY GO W STANIE JAK W DNIU POPRZEDNIM WIECZOREM. ZNÓW WETERYNARZ. ZNÓW ZASTRZYKI ALE TYM RAZEM JUŻ BEZ SZAŁU. NIE JADŁ SPAŁ CAŁY WIECZÓR. WIECZOREM W KAWAŁU RYBY UDAŁO MI SIĘ PRZEMYCIĆ ZALECONE DAWKI LEKÓW TJ FUROSEMID I BENAKOR F . RANO JEDNAK JUŻ NAWET NA RYBE NIE SPOJRZAŁ. NADAL NIE JE. CAŁE SZCZĘŚCIE RANO PIŁ DOŻO WODY ALE OK. 9:30. DO TERAZ JUŻ NIC. SIŁĄ WEPCHNĘŁAM MU DO GARDŁA RANO DAWKĘ FUROSEMIDU. CAŁY CZAS JEDNAK LEŻY Z PÓŁ PRZYMKNIĘTYMI OCZAMI, NIE REAGUJE NA MNIE ZUPEŁNIE, NIE JE I TEN ŚWISZCZĄCY CIĘŻKI ODDECH CAŁY CZAS... WETERYNARZ MÓWI ŻE TE LEKI TO DLA NIEGO JEDYNA SZANSA I ŻE MUSI JEŚĆ. LEKI STARAM SIĘ WPYCHAĆ SIŁĄ ALE JAK ZMUSIĆ GO DO JEDZENIA SKORO JEDNOCZEŚNIE NIE WOLNO NARAŻAĆ GO NA STRESY.
NIE WIEM CO ROBIĆ. JESTEM ZAŁAMANA . CZY KTOŚ ZETKNĄŁ SIĘ Z TĄ CHOROBĄ? CZY TO W DRUGIM DNIU LECZENIA NORMALNY STAN ZWIERZAKA? CZY BĘDZIE LEPIEJ.
CZEKAM NA WSZELKIE INFORMACJE....

aneczka220 Wysłany: 2013-07-19, 05:55   

Już znam odpowiedź na swoje pytania. niestety. Dżiginek wczoraj wieczorem mimo wyzyty u lekarza odszedł w strasznych męczarniach. co za okropna choroba. zabiła mi kota w dwa dni. w dodatku tak strasznie cierpiał w ostatnią godzinę. nawet nie zdążyliśmy dojechac do lekarza aby mu ulżył w cierieniach.

Dzej Wysłany: 2013-07-19, 06:18   

Starsza Kobieta

aneczka220, przykro mi :(

"Każdy cytat w Internecie wygląda na prawdziwy" Józef Piłsudski

Martadela Wysłany: 2015-01-15, 12:38   

Aneczka, i co to w końcu było? Czemu nie napisałaś by inni mogli w razie czego znaleźć pomoc.

cleo Wysłany: 2015-02-10, 12:30   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: znajoma
Miałam to samo i dokladnie po 7 latach . Nic się nie dało zrobić niestety. To jest wrodzona wada serca która ujawnia sie po 6-7 latach. To był koszmar. Mija włansie 2 lata jak Franczeska odeszła. Walczyłam o nia prawie 5 tygodni. Ona bardzo nie chciała odejsc- to było widać jak walczyła.
Zajeli się nia naprawde dobrzy specjalisci z klinik wrocławskich. Miała robione badania jak zaden kot.(słowa weterynarzy z klinik) Miałam nawet namiot tlenowy w domu żeby ją wspomagac w oddychaniu. Jak komus to się przytrafi to naprawdę współczuje,ale nie da sie nic zrobic. Jak bym to wtedy wiedziała co to jest nie narażałbym jej na te wszystkie badnia itp...Mowili ze to pirewszy taki przypadek do nich trafił. Pomyslicie może ze eksperymentowali na niej, ale tak nie było. Sami mnie namówili żeby ją uspić. Franczeska co kilka dni lepiej sie czuła i to nas zmyliło. Wiem, że zrobiłam wszytko co mogłam. Na dzień dzisiejszy jestem o wiele mądrzejsza i tak myslę ,że wiem co bym teraz zrobiła. Franczeska zrobiła przewrót w moim zyciu i na dzien dzisiejszy mam 4 koty zabrane ze schroniska i fundacji. Tylko kociarze beda wiedziec o co chodzi:) życze wszytkim kociarkom zdrowych kotków:))

Odpowiedz do tematu