Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta South Beach - cz. 3
Autor Wiadomość
madzik Wysłany: 2014-01-31, 10:07   

Starsza Kobieta

Chodzą za mną kotlety z jajek - czym mogę zastąpić bułkę/ bułkę tartą? Otręby żytnie przejdą? Już w II fazie diety jestem.

Tomek Alek

dobbi Wysłany: 2014-01-31, 10:11   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

madzik napisał/a:
Otręby żytnie przejdą?

tak, zmielone.
albo zrób swoją bułkę tartą, ja suszyłam grahamki i potem je mieliłam.

z pozdrowieniami

madzik Wysłany: 2014-01-31, 10:14   

Starsza Kobieta

Dzięki dobbi :)

Ja mam zawsze zagwozdkę w sklepie, czy te bułki grahamki to takie uczciwe są, czy barwione tylko ;)

Tomek Alek

Karoleena Wysłany: 2014-02-02, 19:26   

Starsza Kobieta

lilia, madzia106, skorzystałam z TEJ strony. Przy rejestracji podałam wszystkie informacje + później wysłałam dodatkowo maila ze wskazówkami co do diety (moich przyzwyczajeń, systemu pracy, karmienia piersią itd). To ostatnie nie było konieczne bowiem po przygotowaniu diety mam stały kontakt z dietetykiem i wszystko mogę na bieżąco konsultować.
Wg tego, hmm algorytmu powinnam znacznie więcej zrzucić niż sama sobie założyłam - no zobaczymy. Będę dążyła do uzyskania założonej przez siebie wagi + mały margines, który wykorzystam na rozszerzenie/zmiane menu po zakończeniu programu.
Ja wybrałam opcję 5 posiłków dziennie, wpisałam też swoje preferencje dotyczące możliwości (wolnego czasu) na przygotowywanie posiłków.
Dietę mam rozpisaną na okres 3 m-cy. No i zobaczymy, jak będzie.
Po tygodniu jest bardzo ok :) Spadły kolejne 2 kg.

Asia 77 Wysłany: 2015-02-10, 11:54   

Poważnie uzależniona

Wyciągam wątek, zaczęłam wczoraj, cel: 5 kg :cool2:
Dziś dziwnie się czuję, odstawienie węgli cukru działa :cwaniak: za to regularne posiłki powodują że nie jestem głodna, spokojnie wytrzymuję i oby tak zostało ;)

KatarzynaAgata Wysłany: 2015-03-29, 18:05   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Karoleena napisał/a:
Ja migruję z SB ;) Choć może się okazać, że moja dieta będzie zbliżona do SB. Czekam właśnie na przygotowywany dla mnie przez dietetyka program. Program jest rozpisany na 3 mce - ciekawa jestem czy uda mi się osiągnąć założony wynik ;) Połowa już będzie super, a całość to ekhem czasy I roku studiów :przestraszony:
Liczę też na efekt wypracowania dobrych nawyków :)

Już teraz, po prawie miesiącu na SB widzę spore zmiany i u siebie i domowo, co mnie bardzo cieszy :) Dziś sobie uświadomiłam, że od ponad tygodnia nie ciągnie mnie do słodyczy - poprzednei tygodnie walczyłam ze sobą ;) Teraz nie mam potrzeby. W krytycznych :rotfl: sytuacjach sięgam po małą kostkę czekolady 80% i jest ok :)

Witam Karoleena,
mam wrażenie, że nie ma diety idealnej, na pewno warto próbować różnych rozwiązań.
Wiem, że nie każda dieta pomoże każdemu. Dietetyk to bardzo dobry pomysł, oczywiście
pod warunkiem, że naprawdę wie co robi :)
Ja odkąd pamiętam jestem na diecie "jem, żeby żyć" i super się dla mnie sprawdza.
Jak już gotuję to robię jedzenie w sosie własnym lub na parze. Niczego nie ograniczam.
Do słodyczy wcale mnie nie ciągnie. Czasami zachce mi się czekoladę, jednakże tylko czarną lub czarną z wiśnią, ostatecznie jakiś marcepan, poza tym nic.
Oczywiście życzę powodzenia :ok:

Odpowiedz do tematu