Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
A Dance with Dragons - wątek spoilerowy
Autor Wiadomość
markdottir Wysłany: 2015-03-30, 12:36   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Właśnie skończyłam (tak, tak, dość późno dałam panu GGM szansę) i zgadzam się z siudą:
siuda_baba napisał/a:
Przykro mi to pisać, ale naprawdę - to są najsłabsze rozdziały tej sagi, jakie czytałam do tej pory w ogóle. Rujnują i ciągną w dół resztę książki przez swoją obecność.

W Grze o tron czytałam wątek Dany z zapartym tchem, ale z każdym kolejnym tomem rozczarowywała mnie mocniej. :oczami: I tylko zastanawiam się kiedy zginie ser Dziadek, bo za honorowy jest, żeby dożyć końca sagi. :P
Wkurza mnie też to, że im dalej w sagę, tym więcej martwych okazuje się żywymi. :] Tylko w Grze o Tron ludzie umierali raz, a dobrze.
Blutka napisał/a:
W poprzednich tomach bardzo lubiłam Tyriona, w tych mnie jednak trochę męczyło jego ciągłe wspominanie zaszlachtowanego ojca. Tak, wiemy, łuk, wychodek, te sprawy. Ileż można!?

Dokładnie!
siuda_baba napisał/a:
Wiesz, Jon obecnie cierpi za miliony

Tez mnie zaczynał męczyć. Wcale się nie zdziwiłam, ze się na niego rzucili.
siuda_baba napisał/a:

PS. Daario musi umrzeć, nienawidzę go. Mam nadzieję, że to on będzie kolejną zdradą Danki. Bo tak.

Musi być! Odkad ględzi o tych zdradach, stawiam na Daario.

Ja to w ogóle się nie zajmuję teoriami. Jak dozyję 8) to przeczytam zakończenie, a teraz nie kombinuje, bo mi sie nie chce. Bloodraven jest jedyną postacią, którą obniuchałam w necie. Czy bez czytania opowiadan o Dunku i Jaju (zrobiałm to pzred smokami) dało sie skapowac kto tam siedzi pod tym drzewem?

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Odpowiedz do tematu