Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta lekkostrawna
Autor Wiadomość
30-tka Wysłany: 2015-05-29, 16:38   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

saskiia napisał/a:
hobee - kremy miodowe w różnych wariantach smakowych. tylko naturalne składniki :) może akurat?

Uwielbiam, najbardziej cynamonowy - jestem w stanie zjeść z pół małego słoiczka na raz :zawstydzony:
ale myślę że można sobie raz na jakiś czas pozwolić na taki grzeszek bo to przecież naturalny zdrowy i pełen witamin miód z lekkim dodatkiem cynamonu :oczami:

peahen Wysłany: 2015-06-01, 12:38   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Hmm a czy ktoś może polecić jakąś sprawdzoną książkę w temacie diety lekkostrawnej lub fit? Sporo tego na rynku...

TerapiaSokami Wysłany: 2015-10-06, 10:25   lekkostrawna dieta na bazie soków
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Rewelacyjna dieta warzywno-owocowa, dająca świetne rezultaty. Duży zastrzyk energii i witalności, spadek wagi dzięki picu pysznych soków. Dla całej rodziny, polecam wyciskarki, dzieki którym przygotujesz pyszne soki, koktajle, smoothies i musy nawet dla najbardziej wybrednych. Oto przykład 1 dnia z diety oczyszczającej :
- Śniadanie: Sok z marchwi, Zakwas buraczany, Surówka: kiszona kapusta, marchew, jabłko, szczypiorek, Surówka: brokuł tarty, jabłko, jagody, cytryna , Gotowane warzywa: cebula, kalafior, brokuł oraz sok z jabłka
Obiad: Zupa: pomidorowa, Surówka: seler korzeń, cebula czerwona, rzodkiewka, szczypiorek Surówka: biała rzodkiew, jabłko, koperek zielony, Gotowane warzywa: szaszłyk warzywny, Owoce: truskawki
Kolacja: Sok warzywny z czosnkiem, zakwaszany cytryną, Surówka: kabaczek, jabłko, truskawki, Surówka: biała kapusta, marchew, cebula, jabłko, Gotowane: mus owocowy z mieszanych owoców , Dodatek surowych jarzyn: ogórek kiszony
Zapraszam wszystkich ciekawych po więcej ciekawych informacji na stronę www.babiniec-cafe.pl

*Reg. VI 4 *Nabla
Ostatnio zmieniony przez Nabla 2015-10-08, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu