Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół - kogo polecamy
Autor Wiadomość
Anetuś Wysłany: 2010-08-13, 08:50   

Poważnie uzależniona
bon chic bon genre:)

Jak do nas trafilas?: step by step
lapolaca, a przeczytałaś może pierwszy post w tym wątku?
Jest tam taki punkt:
3. proszę o wypowiedzi tylko osoby przez jakiś czas już związane z forum.
:oczami:

Dreamgirls

fastyna Wysłany: 2010-08-15, 18:43   

Starsza Kobieta
leniwiec

1. Nazwisko/nazwa firmy
FIVE
2. Strona internetowa
http://zespolfive.w.interia.pl/
3. Tereny, na których pracuje zespół
cała Polska
4. Krótki opis możliwości
zespól super, na bieżąco dostosowuje sie do osób tańczących na parkiecie, wszystko można z nimi ustalić - zabawy oczepinowe, ile razy mają wyjść do gości itp, ale w trakcie wesela też dostosowują się do gości. W ofercie mają oczepiny, jak wesele jest niedaleko Radomia to wracają tam na noc i nie ma problemu z noclegiem :) Zespół jest też z tych których można sobie z przyjemnością posłuchać siedząc za stołem. Cały czas świetnie bawią gości. Wokalistka- Justyna to po prostu wulkan energii, ja nie wiem skąd w tej dziewczynie tyle powera :) Lider i manager -Michał jest świetnym wodzirejem i potrafi wszystkich wyciągnąć na parkiet, świetnie prowadzi wszelkie zabawy oczepinowe. Zespół ma bardzo różnorodny repertuar i jest otwarty na ewentualne propozycje gości odnośnie piosenek :) Plusem wielkim jest też mała ilośc przerw, które też sa krótkie. Praktycznie tylko na posiłki.
5. Data ślubu i miejsce
08.08.2009
6. Kontakt (telefon, mail)
Michał Górniak
tel: 607083456
chudyfive@interia.pl
7. Orientacyjna cena
w 2009 3000 za wesele + 1000 za poprawiny

mój nałóg - blog

okruszek Wysłany: 2010-08-15, 19:04   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z G.
just napisał/a:
1. Nazwisko/nazwa firmy : ELDORADO
2. Strona internetowa : http://eldorado.band.prv.pl
3. Tereny, na których pracuje zespół : Z tego co wiem dojeżdżają wszędzie
4. Krótki opis możliwości : Skład zespołu to 3 osoby(pan + 2 panie). Zespół ma własne oświetlenie i nagłośnienie. Od momentu spotkania do końca wesela rewelacyjny kontakt z zespołem. Cała trójka dawała z siebie wszystko do ostatniego gościa mimo 30 stopniowego upału i słabo działającej klimatyzacji. Wszyscy goście, włącznie z nami na czele są zachwyceni i zabawą jaką nam zgotowali :) Muzyka jaką grają to przekrój praktycznie od lat 60 do współczesnych hitów.
5. Data ślubu i miejsce: 4.07.2009, Warszawa
6. Kontakt (telefon, mail): dostępne na ich stronie
7. Orientacyjna cena : zapłaciliśmy 2800

Jak najbardziej polecam ten zespół!!! U nas grali w starym składzie czyli z Panią Ula. Ślub i wesele w Warszawie 14. 08.2005. Nie pamietam ile dokladnie placilismy ale cos mi majaczy kwota 2100zl. Znajomej, ktora byla u nas na weselu, tak bardzo spodobal sie zespol ze rok pozniej skorzystala z ich uslug a slub i wesele bylo jakies 100km od Wawy!!! Takze sa w stanie dojechac wszedzie.

Mati
Kuba
Oliwia

Aga_tka:)
[Usunięty]
Wysłany: 2010-08-17, 09:02   

fastyna napisał/a:
1. Nazwisko/nazwa firmy
FIVE
2. Strona internetowa
http://zespolfive.w.interia.pl/
cała Polska
zespól super, na bieżąco dostosowuje sie do osób tańczących na parkiecie, wszystko można z nimi ustalić - zabawy oczepinowe, ile razy mają wyjść do gości itp, ale w trakcie wesela też dostosowują się do gości. W ofercie mają oczepiny, jak wesele jest niedaleko Radomia to wracają tam na noc i nie ma problemu z noclegiem :) Zespół jest też z tych których można sobie z przyjemnością posłuchać siedząc za stołem. Cały czas świetnie bawią gości. Wokalistka- Justyna to po prostu wulkan energii, ja nie wiem skąd w tej dziewczynie tyle powera :) Lider i manager -Michał jest świetnym wodzirejem i potrafi wszystkich wyciągnąć na parkiet, świetnie prowadzi wszelkie zabawy oczepinowe. Zespół ma bardzo różnorodny repertuar i jest otwarty na ewentualne propozycje gości odnośnie piosenek :) Plusem wielkim jest też mała ilośc przerw, które też sa krótkie. Praktycznie tylko na posiłki.
5. Data ślubu i miejsce
08.08.2009
Michał Górniak
tel: 607083456
chudyfive@interia.pl
7. Orientacyjna cena
w 2009 3000 za wesele + 1000 za poprawiny

Jak najbardziej sie podpisuję pod tym :)

Wesele prowadzone z klasą- umiejętnie zabawiaja gości, a w trakcie posiłku ( przerwy) też czasu nie marnują tylko chodzą mięzy stołami i sobie śpiewają nadal bawiąc gości :)

Data ślubu i miejsce:
02.05.2009- Otwock

Z całego serca polecam :)

nirwanaa Wysłany: 2010-10-07, 10:47   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

1. Nazwisko/nazwa firmy - Navis

2. Strona internetowa - http://www.navis.lublin.pl/ Demo na stronce się nie umywa do oryginału.

3. Tereny, na których pracuje zespół - na pewno Lublin, ale też okolice Warszawy (do mnie przyjechali pod Pruszków)

4. Krótki opis możliwości: Zespol od 3 os; na moją prośbę przyjechali na "wypust" (przygrywka podczas wyjścia z domu panny młodej); piosenki polskie i obcojęzyczne (angielskie,francuskie, rosyjskie), bardzo fajne zabawy oczepinowe (nie wulgarne) - ilość zabaw ustalona z parą młodą, grają tak,ze się chce tańczyć, robia przerwy jedynie na cieple dania (wtedy gra muzyczka z płyty). Goście co chwila do nas podchodzili i chwalili zespół.

5. Data ślubu i miejsce 18.09.2010 Parzniew pod Pruszkowem

6. Kontakt (telefon, mail) tel.: 504 246 442; gadu-gadu: 9307056; e-mail: navis@vp.pl

7. Orientacyjna cena 4200zl

My

Demoiselle Wysłany: 2010-10-19, 16:46   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

1. Nazwisko/nazwa firmy
zespół Expres z Sokołowa Podlaskiefo
2. Strona internetowa http://www.expres.info/
3. Tereny, na których pracuje zespół -
wydaje mi się, że cała Polska
Rewelacyjne wokale! Bardzo fajnie bawią gości, robią krótkie niezauważalne przerwy - przerwy tylko podczas posiłków. Grają muzykę dla każdego i dla młodych i dla starszych gości. Słuchaja sugestii i stosują sie do zaleceń PM. Zabawy oczepinowe na poziomie. Parkiet był wciąż pełen. Do dziś słuchamy zachwytów gości. Polecam w 100%
5. Data ślubu i miejsce
11.09.2010 okolice Warszawy
6. Kontakt
expres@onet.pl
tel. 604-424-831
7. Orientacyjna cena
rezerwowaliśmy zespół z duzym wyprzedzeniem, więc cena już zapwene nieaktualna

nituszka Wysłany: 2012-10-17, 07:53   

Net włączony- gar z zupą spalony

1. Nazwisko/nazwa firmy
RDM
2. Strona internetowa
http://www.zespol-rdm.pl/
cala Polska, według informacji na stronie także poza :)
Potrafią zagrać prawie wszystko, dopasowują styl muzyki do młodej pary i gości. u nas sprawdził się rock :hyhy: ale było też trochę disco, popu, reggae :love: typowo weselnych i biesiadnych na nasze życzenie nie było. Potrafili nieźle rozkręcić imprezę, przypadli do gustu nawet moim wujkom i grali piosenki Dżemu niezliczoną ilość razy :rotfl: (jeden z wokalistów ma wokal jak Riedel). Plus prezentują się dobrze i są schludnie ubrani.
5. Data ślubu i miejsce
11.08.2012r w tym ośrodku
na stronie
7. Orientacyjna cena
za dwa dni ok 4000 zł. warci każdej złotówki :)

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

coach1981 Wysłany: 2014-03-22, 17:34   

post usunięty jako niezgodny z regulaminem. mpk
Ostatnio zmieniony przez mpk 2014-03-22, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  

majka121 Wysłany: 2015-10-06, 12:34   

Post niezgodny z regulaminem/mpk
Ostatnio zmieniony przez mpk 2015-10-06, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu