Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
[Propozycje] Zabawy oczepinowe
Autor Wiadomość
malakatka Wysłany: 2014-11-26, 12:30   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: google
szkoda że coraz wiecej ludzi dzisiaj juz rezygnuje z zabaw na weselu "bo sa głupie i niefajne"....

ziel_lena Wysłany: 2014-11-26, 21:31   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
malakatka napisał/a:
szkoda że coraz wiecej ludzi dzisiaj juz rezygnuje z zabaw na weselu "bo sa głupie i niefajne"....

skoro kogoś to nie bawi, to po co ma marnowac najważniejszy wieczór życia na cos takiego?

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

malakatka Wysłany: 2014-12-01, 13:08   

problem w tym dlaczego kogoś to nie bawi, ludzie się dzisiaj za bardzo spinają, trochę dystansu do wszystkiego i wszystko będzie ich bawiło :)
w tych zabawach nie ma przeciez nic złego

ziel_lena Wysłany: 2014-12-01, 16:39   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
malakatka napisał/a:
trochę dystansu do wszystkiego i wszystko będzie ich bawiło

malakatka napisał/a:
w tych zabawach nie ma przeciez nic złego

To już kwestia gustu. Jeden lubi disco-polo, inny nie. Poza tym nie każdy chce np. całować w kolanko czy obłapiać obce osoby... i tak dalej...
Dla wielu osób zabawy weselne są równoznaczne z kiczem,brakiem elegancji, smaku. I nie, nie krytykuję tych, którzy zdecydowali się na zabawy i dobrze się bawili. Po prostu co kto lubi, nic na siłę.

Inna sprawa, że wesela to często zbieranina obcych albo prawie obcych osob, np. takich, które nie widziały się z 15 lat, a które na wesele "wypadało" zaprosić, bo to przecież piąta woda po kisielu wuja Zdzicha. Nie każdy ma taki luz, żeby z taką osobą od razu się wygłupiać.

Nie wiem, czy to problem, dlaczego kogoś to nie kręci. Dlaczego dla kogoś problemem ma być gust innej osoby w kwestii tego, jak się bawi?

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

agatkasz
[Usunięty]
Wysłany: 2015-01-09, 16:18   

Dokładnie, nie każdemu mogą pasować takie zabawy. Choć ja osobiście jestem ich zwolenniczką, ale przede wszystkim propozycja zabaw powinna być przedyskutowana z parą młodą (choć to też leży w gestii młodych, aby dopytali się DJ'a). Jakiś czas temu byłam na weselu, na którym były niemal same erotyczne zabawy... raczej większości nie przypadły one do gustu (a w szczególności młodym).

Łuku Wysłany: 2015-01-10, 13:02   

Z żoną sami wybraliśmy zabawy oczepinowe, zwracając uwagę, aby były na tyle neutralne, żeby goście nie czuli się skrępowani. Dlatego odrzuciliśmy te z podtekstem erotycznym.
Warto pamiętać, by nie przesadzić z długością trwania zabaw. Byliśmy kiedyś na weselu, na którym oczepiny trwały z 1.5-2h i w trakcie goście w większości się po prostu porozchodzili, bo byli już znudzeni.

*Pandora*
[Usunięty]
Wysłany: 2015-07-05, 21:50   

Coś czego szukałam! Super zabawy, napewno niektóre z nich wykorzystam :)

malakatka Wysłany: 2015-12-18, 10:10   

Ja już chyba z tych wszystkich zabaw wyrosłam, niektóre są bardzo niesmaczne. Zawsze na weselach mi się podoba jak jest zorganizowany pokaz sztucznych ogni, ale taki profesjonalny, z muzyką, dodatkowymi efektami i taki trochę ciekawszy. uznane za reklame/carol z polskich ekip pirotechnicznych robi piękne, oryginalne pokazy na różnego rodzaju imprezach
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-02-01, 07:23, w całości zmieniany 1 raz  

ancek Wysłany: 2016-02-22, 14:35   

Nie będę się rozpisywała o zabawach, bo widzę, że ich tu sporo... Ostatnio byłam na weselu, na którym młodzi wpadli na genialny pomysł - wiedzieli, że będzie sporo dzieci i założyli, że dzieci dotrwają do oczepin, więc.... została dla nich przygotowana oddzielna sala zabaw. Dzieci były na torcie i w czasie rzucania welonem i muchą, ale potem były oddzielne zabawy - bardzo fajny pomysł :)

orlowski.kryste Wysłany: 2016-03-21, 14:04   

Na tej stronieuznane za reklame/carol jest bank pomysłow na zabawy oczepinowe, mi najbardziej podoba sie zabawa z testem zgodności
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-03-30, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu