Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
ostrzeżenie przed dietą w Centrum Odchudzania i Odżywiania
Autor Wiadomość
owca Wysłany: 2013-02-11, 12:08   ostrzeżenie przed dietą w Centrum Odchudzania i Odżywiania

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Chciałabym wszystkich ostrzec przed odchudzaniem w Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania http://warszawaporadnia3.coio.pl/ (Warszawa-Kabaty), która na swojej stronie oferuje odchudzanie, doradztwo żywieniowe oraz propagowanie zdrowego stylu życia, a są zwykłym dystrybutorem HERBALIFE. :zdegustowany:

Nie byłoby w tym nic złego, bo każdy wybiera sobie sposób odchudzania, jednak nie ma o tym słowa na ich stronie, co wprowadza ludzi w błąd ( w tym mnie i mojego męża, którzy tam poszliśmy w poszukiwaniu ułożenia planu żywieniowego i opieki dietetycznej). Pani Hanna Mandes-Galus - dyrektor przychodni, niby poważny dietetyk, a mówi, że bez preparatów herbalife nie może przeprowadzić diety…A i należy dodać koszt pierwszej wizyty 130 zł - za wciśnięcie produktów herbalife :looka: Póżniej po odmowie korzystania z produktów, kasę nam oddała, ale jakbyśmy wiedzieli wcześniej, to nie stracilibyśmy czasu bez z sensu...no i czuliśmy się bardzo oszukani, a pewnie wielu ludzi dało sobie to wcisnąć, choć przyszli w poszukiwaniu diety...

Pewnie i inne placówki należące do tej samej sieci http://coio.pl/, oferują to samo. Zatem nie polecam odchudzania w tym miejscu, jeśli zależy Wam na prawdziwym dietetyku i planach żywieniowych.

bulka9 Wysłany: 2014-06-12, 13:53   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

/ciach/ :)

regulamin IV,4 Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2014-06-12, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  

bulka9 Wysłany: 2014-06-18, 11:21   

Zastanawia mnie dlaczego moj post zostal skasowany - regulamin przeczytalam i nic w tym punkcie nie dotyczy mojej wypowiedzi? Powtorze jeszcze raz, ja jestem zadowolona z efektow tej poradni i z informacji ktore mi przedstawili. Akurat suplementy diety sa potrzebne w kazdej diecie. Oj przepraszam, w kazdej ZDROWEJ diecie.

Nabla Wysłany: 2014-06-18, 12:13   

Starsza Kobieta
Every man must dine

bulka9 napisał/a:
regulamin przeczytalam i nic w tym punkcie nie dotyczy mojej wypowiedzi

Reg. VI. 4
Cytat:
Posty nowych użytkowników (tych, którzy mają staż poniżej 2 miesięcy i tych którzy, którzy napisali mniej niż 100 postów) z poleceniem/odradzeniem produktów/usług/firm będą edytowane ze względu na podejrzenie reklamy.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Evvie Wysłany: 2014-06-19, 06:37   

Poważnie uzależniona

bulka9 napisał/a:
Akurat suplementy diety sa potrzebne w kazdej diecie. Oj przepraszam, w kazdej ZDROWEJ diecie.

:lol: :lol: :lol: :lol: już dawno nie czytałam takiej bzdury :shit:

Aleksander 2006 Alicja 2008

bulka9 Wysłany: 2014-06-23, 14:34   

Evvie napisał/a:
bulka9 napisał/a:
Akurat suplementy diety sa potrzebne w kazdej diecie. Oj przepraszam, w kazdej ZDROWEJ diecie.

:lol: :lol: :lol: :lol: już dawno nie czytałam takiej bzdury :shit:

Ok, więc powiedz mi kochana co to są te "złe" suplementy diety? :) Postaraj sie swoimi słowami bez Googla, bo smiem watpic, ze po prostu za duzo nasluchalas sie mass mediow. ;)

Myślę, że jak bym napisała, że witaminy trzeba brac przy diecie, to juz bys sie tak nie awanturowala. ;)

Nabla Wysłany: 2014-06-23, 14:39   

Starsza Kobieta
Every man must dine

bulka9, zdrowa dieta to taka, ktora nie wymaga dodatkow w postaci suplementow (za wyjatkiem uzupelniania deficytow populacyjnych, jak np. wit. D w regionach o malym naslonecznieniu czy kwasu foliowego u kobet w wieku reprodukcyjnym).

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Evvie Wysłany: 2014-06-24, 06:46   

Poważnie uzależniona

Myślę, że Nabla napisała już wszystko w tym temacie.

Bzdurą jest to co napisałaś, że zdrowa dieta wymaga stosowania suplementów, witamin czy cokolwiek innego.

Zdrowa dieta to zdrowe i zbilansowane pożywienie, a nie prochy.

Aleksander 2006 Alicja 2008

kiranka Wysłany: 2014-07-21, 09:40   

takich oszustów jest więcej, suplementacja sztuczna powinna być według mnie stosowana tylko na zalecenie lekarza gdy wykryje jakieś braki

grun Wysłany: 2014-08-19, 11:18   

Suplementacja i jakieś dziwne diety zawsze są niebezpieczne dla zdrowia. Najlepiej zadbać o to, żeby się przede wszystkim dobrze odżywiać i dostarczać organizmowi wszystkie niezbędne składniki. Myślę, że dobrym pomysłem jest na przykład wizyta u uznane za reklame/carol Można sobie dobrać wszystko tak, by chudnąć, ale nie zrobić sobie krzywdy
Ostatnio zmieniony przez carol 2014-08-19, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  

annajanina Wysłany: 2014-11-28, 22:49   

Centrum Odchudzania i Odżywiania – akwizycja Herbalife pod przykrywką kursu zdrowego żywienia. Żenujące. Oszuści.

izakowalik Wysłany: 2015-08-06, 08:50   

Ja się odchudzam na uznane za reklame/carol i jestem zadowolona, efekty są, a to przecież najważniejsze.
Ostatnio zmieniony przez carol 2015-08-07, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  

nirwanaa Wysłany: 2015-08-07, 09:22   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Korzystałam z usług tej Poradni - nie powiem, efekty odchudzania były całkiem interesujące (10 kg w 3 miesiące).
Fakt, że zachęcano mnie do korzystania z produktów Herbalife, ale nie był to warunek konieczny.

Interesowały mnie przede wszystkim wykłady, m.in. o wpływie picia wody mineralnej, o działaniu białka w organizmie itp. Z suplementów korzystałam w bardzo małym stopniu.

My

DirtyDiana27 Wysłany: 2016-04-05, 19:09   

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Nie wydaje mi się żeby było konieczne korzystanie z sumplementów, ale każda poradnia potrzebuje sponsora i pewnie dlatego poleca produkty tego, który go sponsoruje. ale tak jest wszedzie, lekarze często przepisują na różne objawy ten sam lek. Trzeba tylko umiec się przed tym bronić.

Nandini Wysłany: 2016-04-06, 10:32   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Też się na nich nacięłam. Dodatkowo ciągle dostaję od nich maile, mimo że już chyba z 10 razy pisalam, że mają mnie wykreślić z bazy :cenzura:

Odpowiedz do tematu