Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Mirena
Autor Wiadomość
Kary Wysłany: 2014-05-21, 06:08   

Starsza Kobieta

darkbulka napisał/a:
A dwa, zwykla spirala, jest czesto przyczynkiem mega dlygich i bolesnych @

Na szczęście nie zawsze ;)

Łobuz Maksymalny
Miko

Alfa Wysłany: 2014-05-21, 07:37   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

gustawa napisał/a:
Alfa, napisz coś więcej o dolegliwościach ku przestrodze, pls.

Na forum - no way.

W ulotce dla pacjenta są opisane skutki uboczne- warto tez zapoznac sie z ulotką dla lekarza. To nie bajka, w razie pogorszenia zdrowia- radze uzytkowniczkom zapoznac sie z tymi informacjami- oszczedzicie sobie mnostwo badan, wizyt u specjalistow, niestety nie wszyscy lekarze badanią pacjenta holistycznie i wiążą pewne fakty. Dla niektorych - jak boli serce to do kardiologa, jak masz spirale to do ginekologa. A ginekolog zazwyczaj zbywa pewne dolegliwości, bo pacjentki dzis takie przewrazliwione.

Mialam mirene dwukrotnie i bylam taakaaa zadowolona- ochy i achy. Ciezko przeszłam weryfikacje tych zachwytow.

I tak z drugiej strony - niby cieszylo mnie ten brak okresu, to bylo takie wygodne. A tak naprawde to taka jakby menopauza, nigdy nie wiesz w jakim dniu cyklu jesteś. Jeszcze nie jestem na to gotowa.

gustawa Wysłany: 2014-05-22, 08:32   

Net włączony- gar z zupą spalony

Alfa, a mogłabyś mi na priv, w trzech żołnierskich słowach tylko, napisać na co w razie czego zwracać uwagę? Tak w ramach dmuchania na zimne i zwiększania swojej świadomości, żeby w razie czego nie przegapić symptomów.

Co do obserwacji cyklu to ja nie mam problemów, bo plamię w pierwszy dzień, czasami przez pierwsze dwa, a ok 21 dnia cyklu mam MASAKRYCZNIE bolesne piersi, więc kontrolę mam i jak w menopauzie się nie czuję 8)

Ptysiowo

Trufelka Wysłany: 2016-06-24, 14:03   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ostrzeżeń:
 3/3/6
A czy ktoś ma Levosert? Szukam więcej info na temat tej konkretnej wkładki - lekarz wspominał, że jest też tańsza, bo sama wkładka kosztuje jakieś 350zł - a Wy tutaj o kwotach powyżej tysiąca nawet wspominałyście...

Odpowiedz do tematu