Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wege burger jak z mięsa - nawet krwisty
Autor Wiadomość
Cafe-boy Wysłany: 2016-08-07, 14:07   Wege burger jak z mięsa - nawet krwisty
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

W aktualnym Focusie jest krótki artykuł, że udało się już takiego wyprodukować, co ciekawe niby nie chemia w złym znaczeniu tlyko mieszanka organiczna warzyw, strączków. Nawet smakosze dali sią nabrać. Takie twory mają zastapić w zamyśle mięso, bo raz że cierpią zwierzątka, wa, że produkcja jest wysoko nieeko - wytwarzanie gazów cieplarnianych i ogromne zuzycie wody.
Wychodowane też klopsiki mięsne bez zabijania zwierząt - z taknek płodu jagnięcego. Na razie koszt klopsika to 1200 dolarów, ale...
Co o tym myślicie?
Wiadomo, ze to nie jest propozycja doa osób , które od dawna mięsa nie jedzą, bo wiele z nich nawet nie lubi tego smaku i zapachu, chodzi o zbawineie mięsożerców. ;)

I Bóg stworzył kobietę...

beatka79 Wysłany: 2016-08-29, 12:03   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja z pewnością bym z ciekawości chciała spróbować. Choć odrzuca mnie zapach i smak mięsa. I jak kiedyś pomyliłam paszteciki mięsne z tymi z grzybami, odchorowałam to paskudnie :zdziwko:
Takie twory są troszkę dziwne. Gdzieś czytałam kiedyś artykuł o kotletach, które mają być hodowane z pojedynczych włókien. Tzn włókna mięśniowe by miały być jakoś ćwiczone, żeby się rozrastały.

Ale idąc tym tropem - nie myślałyście nigdy, że hodując tak mięso w sposób sztuczny, ktoś by wpadł na pomysł hodowania ludzizny? Jak na to patrzeć etycznie?

Odpowiedz do tematu