Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo dobry dermatolog poszukiwany!
Autor Wiadomość
Alix Wysłany: 2013-05-06, 20:28   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Lorien napisał/a:
Ostatnio w Limie trafiłam na dr Andrzeja Jakubiaka, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - wszystko dokładnie sprawdził i wytłumaczył przyczyny oraz sposoby leczenia. O efektach nie mogę powiedzieć, bo leczenie mamy rozpocząć kilka miesięcy po porodzie.

Lorien, i jak ten pan? Poleciłabyś?

Możecie polecić kogoś jescze z Lux medu?

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Karolka34   Wysłany: 2014-06-30, 10:51   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

ja moge polecic dr [...] wyprowadzil mnie z naprawde ciezkiego tradziku, a pozniej tez zaleczylam u niego powstałe wczesniej blizny takze tutaj jest pelen plus :)

post edytowany - reklama/ilea

Krolka:)))
Ostatnio zmieniony przez ilea 2014-06-30, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  

LenaKamila Wysłany: 2014-07-22, 08:22   

Jeśli chodzi o wszelkie zmiany skórne i znamiona, na ciele i na twarzy, z czystym sumieniem mogę polecić [tu była reklama - naruszenie regulaminu, post edytowany/ilea]
Bardzo fajne i profesjonalne miejsce, i zajmują się wszystkim, nie trzeba biegać bez końca po nie wiadomo ilu lekarzach. Jest cała diagnostyka i ocena zmian skórnych i kilka metod usuwania znamion etc. Także jeśli są jakieś problemy z ustaleniem co i jak, i jak usunąć, to naprawdę warto tam! :)
Ostatnio zmieniony przez ilea 2014-07-30, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  

kiranka Wysłany: 2014-07-30, 08:00   

A znacie dobrego lekarza dermatologa w krakowie?

Alix Wysłany: 2015-05-28, 21:15   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Znowu wyciągnę, ktoś jeszcze z Warszawy?

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Nelin Wysłany: 2016-09-21, 06:27   

Byłam u pani dermatolog uznane za reklame/carol i spodobało mi się jej podejście do pacjenta, empatia, to, że mnie w ogóle wysłuchała. Od lat mam problem z wypadającymi włosami i łupieżem i nikt nie wie, co mi jest. Tutaj poczułam, że kogoś naprawdę obchodzi moja przypadłość i że chce ją rozwiązać. Cieszę się, bo w końcu widzę, że może jest dla mnie szansa na pozbycie się problemu. Szybko zorientowała się, że trzeba zrobić dokładne badania hormonalne. Wcześniej chodziłam do innych dermatologów, którzy rozkładali ręce, więc tutaj bardzo podoba mi się podejście. Niestety, dostać się na NFZ jest trudno więc radzę wizytę prywatną. Warto.
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-10-09, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu