Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
problem intymny czyli nawracające infekcje
Autor Wiadomość
rudegal Wysłany: 2013-01-04, 12:04   
Rodzina głoduje, bo ja netuje

SkrawekNieba napisał/a:
no to kolejny trop to niestety drożdżyca

coraz częściej dociera do mnie ten sygnał, niestety nie od lekarzy. Mam nadzieję, że zmiany, które wprowadzam, przyniosą oczekiwany skutek.

Evvie Wysłany: 2013-01-04, 13:10   

Poważnie uzależniona

rudegal, ja się tak kiedyś bujałam z nawracającymi infekcjami grzybiczymi i globulki dawały ulgę na krótko bardzo. W końcu trafiłam na lekarza, który powiedział, że trzeba podziałać na cały ustrój, bo w przeciwnym wypadku grzyb zaraz wróci.

Dostałam doustnie Fluconazole i pamiętam, że brałam chyba 2 tygodnie. Poza tym dopochwowo Lactovaginal, a potem jak pisała nata, chyba przez pół roku profilaktycznie 2 razy w tygodniu. Poza tym żurawina w tabletkach i dieta (mało cukru, dużo kefirów).
Mi pomogło i od tamtej pory mam spokój.

Aleksander 2006 Alicja 2008

Blutka Wysłany: 2013-01-04, 13:48   

Starsza Kobieta

Do tego jeszcze zalecają przeleczenie męża - może nie mieć żadnych objawów, ale zarażać.

rudegal Wysłany: 2013-01-04, 16:12   
Rodzina głoduje, bo ja netuje

Evvie napisał/a:
Dostałam doustnie Fluconazole i pamiętam, że brałam chyba 2 tygodnie.

codziennie po jednej, tak? Brałam parę razy ten lek, ale zawsze mnie instruowano, że trzy tabletki na raz i po 7 dniach ponowić dawkę i tyle

Blutka napisał/a:
Do tego jeszcze zalecają przeleczenie męża - może nie mieć żadnych objawów, ale zarażać.

mąż też zawsze dostaje jakieś maści na dwa tygodnie smarowania. Przy Fluconazole też dostał jedną dawkę

Evvie Wysłany: 2013-01-04, 16:42   

Poważnie uzależniona

na 100% brałam 2x dziennie ale niestety nie pamiętam dawki :kwasny:
Lekarz powiedział, że trzeba mnie potraktować jakbym miała grzybicę układową, a nie tylko miejscową.

Aleksander 2006 Alicja 2008

ziel_lena Wysłany: 2013-01-04, 19:35   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
rudegal napisał/a:
Na mój pomysł z posiewem z antybiogramem i mykogramem stwierdziła, że to pomysł bez sensu, bo na tym badaniu często wychodzą bakterie, z której pacjentka już dawno jest wyleczona

Ale zaraz, jak idziesz prywatnie, to płacisz i wymagasz.
Jak moze wyjśc bakteria, z której jesteś już wyleczona? U wyleczonej kobiety w posiewie wychodzi naturalna flora bakteryjna pochwy, a nie bakterie chorobotwórcze. A skoro ciagle masz problemu, tzn ze nie jestes wyleczona...

nata napisał/a:
Poza tym, po leczeniu kazał przez kilka dni stosować Lactovaginal, a potem używać go profilaktycznie, dwa razy w tygodniu.

Mi w czasie moich problemów lekarka kazała stosować lactovaginal kilka dni po każdej miesiączce. Nawet, jak nic się nie działo. Bralam przez kilka miesięcy.

http://babiniec-cafe.pl/v...t=15914&start=0
Może ten link będzie przydatny.

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

Cidifka Wysłany: 2013-01-12, 14:30   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
hej wszystkim,

sama się zmagałam od długiego czasu z różnymi choróbskami i chciałam jedynie poradzić przy grzybicy odstawienie całkowicie cukrów... obecnie zmagam się z grzybicą jelit i jak przez dłuższy czas nie było żadnych objawów, tak jak przekroczyłam dawkę słodyczy w okresie świątecznym :masakra: zaczęło się od grzybicy pochwy, później po tygodniu znowu jelita... nie jestem lekarzem, ale u mnie po odstawieniu cukrów objawy się wyciszyły, choć jelita nadal w kiepskim stanie :zdegustowany: i czeka mnie kolejna kuracja pewnie... :zalamany: I na pewno przy grzybicy pochwy zrobiłabym posiewy, to podstawa...

arenika Wysłany: 2016-10-12, 10:24   

Czasami jest tak że globulki na infekcje intymne trzeba przyjmować dłużej, ja miałam tak raz przepisana dawka od lekarza nie bardzo pomogła więc przedłużył o kilka dni i było spoko.

grywalizacja

amanda Wysłany: 2016-10-13, 07:50   

może spróbuj diety dostosowanej do takich schorzeń i jakiś wspomagaczy na odkwaszenie organizmu?

Odpowiedz do tematu