Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Listwy przypodłogowe
Autor Wiadomość
czarnonaczarnym Wysłany: 2016-01-30, 07:05   

Forumowy wyjadacz

Marchefka, pokaż.

K Z L M

Marchefka Wysłany: 2016-01-30, 23:30   
Poważnie uzależniona

Musialabym zgrac zdjecia z komorki na serwer, a na to sie predko nie zanosi :masakra: Ale wiesz, nie spodziewaj sie szału ;) mdf na pierwszy rzut robi lepsze wrazenie. Ja licze na trwalosc drewnianych (bo byly dwa razy drozsze od prostych lagrusow :zdegustowany: ), a do wyglądu staram sie nie przyczepiac ;)

alexa Wysłany: 2016-01-31, 20:53   

Starsza Kobieta

Mogę Ci czarnonaczarnym podrzucić zdjęcia moich drewnianych białych - zdjęcia są jakie są, bo to przy okazji montowania schodow było, ale są - najlepiej na messengera, bo mam je w telefonie ;) Jak chcesz z bliska mogę pstryknąć jutro. Chociaz ja bym tam na zdjęciu nie rozpoznala (zadnym zdjęciu) z czego to :rotfl: ;)
Marchewka a co Ci się w nich nie podoba? Ja je wlasnie ze względu na wygląd wybralam (no a wytrzymalosc to potem) :rotfl: Chcialam zupelnie proste.

Marchefka Wysłany: 2016-01-31, 21:50   
Poważnie uzależniona

No wiesz, nie mówię, że są brzydkie, bo nie są, ale jak się człowiek nastawił na proste białe mdf-y to to jednak nie to samo :rotfl:

czarnonaczarnym Wysłany: 2016-02-01, 05:38   

Forumowy wyjadacz

alexa, oczywiście ze chcę :zawstydzony:

K Z L M

alexa Wysłany: 2016-02-01, 08:33   

Starsza Kobieta

Marchefka napisał/a:
ale jak się człowiek nastawił na proste białe mdf-y to to jednak nie to samo :rotfl:

Nie??? Mam biale proste mdf-y w piwnicy i ja je stolarzowi nawet jako przyklad podawalam, że "tak mają wyglądać te u góry" :rotfl: o kształt mi chodzilo ;) Aż sobie dzisiaj jakąs resztkę drewnianej listwy przylozę do tych w piwnicy :rotfl: Albo ja nie zwracam uwagi na szczegóły ;)
czarnonaczarnym potem ogarnę ;)

Marchefka Wysłany: 2016-02-03, 20:53   
Poważnie uzależniona

Akurat te moje mają nieco inny kształt niz te mdfowe, które planowałam ;) Ale wczoraj miałam okazję rzucic okiem i nie jest zle, dam rade z tym zyc ;) zreszta po ilosci kompromisow na jakie poszlam z wlasnej woli albo z musu to juz mi te listwy powiewają ;) byle sie juz to skonczylo.

nata Wysłany: 2016-10-13, 20:14   

Poważnie uzależniona

Pytanie do tych, które mają białe listwy malowane. Czy z perspektywy czasu nadal wybrałybyście właśnie takie, czy np w kolorze podłogi? :niepewny: Jak z utrzymaniem czystości? Pytam, bo mam na stanie psy i dzieci ;)

karola78 Wysłany: 2016-10-14, 05:34   

Forumowy wyjadacz

Minęło 5 lat i nadal podobają mi się moje białe listwy. Czy się brudzą - tak, jak wszystko. Kurz osiada tak samo jak na innych. Dziś też wybrałabym białe.

Odpowiedz do tematu