Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Garnki
Autor Wiadomość
zulam Wysłany: 2016-02-22, 12:14   

Starsza Kobieta

Wyciągam.
Dobra co kupiłaś?
Szukam: na kuchenkę ceramiczną, muszą nadawać się do bardzo częstego mycia w zmywarce, do gotowania kasz (mieć grube dno) ale nie być bardzo ciężkie (żeliwny garnek mam do pieczenia chleba), koniecznie potrzebny mi duży rondel. I chcę kupić internetowo :cool2:

kasiakow Wysłany: 2016-03-23, 17:20   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

A czy ktoras z was uzywa takiego sprzetu jak garnek zeliwny? Kolezanka mi kiedys wspominala, ze kupila taki na uznane za reklame/carol i , ze jest rewelacyjny...szczerze mowiac nie mialam do czynienia z czyms takim - moze ktoras z Was ma jakies doswiadczenia?
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-03-30, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  

miszka2000 Wysłany: 2016-11-30, 21:48   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Przerabiałam niedawno temat garnków na prezent do 400 - 500 zł. Miały być ze stali szlachetnej. Po głębszym rozeznaniu, poczytaniu opinii oraz oględzinach w sklepie padło na uznane za reklamę/carol To co rzuciło się w oczy to satynowe wykończenie, przez co trudniej zarysować, grube ścianki, sitko do odcedzania. Były w miarę ciężkie.
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-12-07, 09:36, w całości zmieniany 1 raz  

esoes Wysłany: 2016-11-30, 22:10   
Net włączony- gar z zupą spalony

miszka2000 napisał/a:
Przerabiałam niedawno temat garnków na prezent do 400 - 500 zł. Miały być ze stali szlachetnej. Po głębszym rozeznaniu, poczytaniu opinii oraz oględzinach w sklepie padło na Ambition Selection. To co rzuciło się w oczy to satynowe wykończenie, przez co trudniej zarysować, grube ścianki, sitko do odcedzania. Były w miarę ciężkie.

Firma ambition to moim zdaniem jedna z gorszych firm. Nowe owszem cudnie wygladaja, jednak przy codziennym uzytkowaniu wychodza niedoststki. Spod garnka pokryl sie rdzą po ok. Roku uzytkowania, ceramiczna biała patelnia zbrązowiala i zaczela przypalac. Wiecej z tej firmy nic nie kupię. Aaa, chinskue silikonowe pokrywki firmują swoją nazwą i liczą 2 razy drozej.

Odpowiedz do tematu