Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
usadzenie gosci

A jak to było u was
z winietkami
76%
 76%  [ 46 ]
bez winietek
23%
 23%  [ 14 ]
Głosowań: 60
Wszystkich Głosów: 60

Autor Wiadomość
ziel_lena Wysłany: 2009-10-10, 17:05   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
Królik napisał/a:
Nigdy nie byłam na weselu z winietkami, ale, kurczę, chyba bym nie chciała, żeby ktoś decydował za mnie, gdzie, z kim, naprzeciw kogo mam siedzieć :oczami:

a gdyby ludzie tak usiedli, że zostałymy pojedyncze miejsce i musiałabys siedziec sama miedzy obcymi ludźmi? winietki są po to, aby takich zdarzeń uniknąć...
wiadomo, zawsze mozna kogos poprosić, aby się przesiadł, ale a nuz ktoś już zacznie cos jeść czy zużyje serwetke itp - wtedy robi sie zbedne zamieszanie...

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

behemot Wysłany: 2009-10-10, 22:35   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Królik napisał/a:
chyba bym nie chciała, żeby ktoś decydował za mnie, gdzie, z kim, naprzeciw kogo mam siedzieć :oczami:

W przypadku braku winietek i tak ktoś zawsze za Ciebie decyduje - w tym przypadku inni goście, którym jest naprawdę wszystko jedno, czy Tobie i Twojemu mężowi/partnerowi trafią się pojedyncze miejsce po przeciwnych stronach sali. A usadzający Państwo Młodzi zwykle jednak mają to na uwadze. ;)

A&R
blogowo
:police:

anonimka Wysłany: 2011-02-21, 15:41   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Mieliśmy winietki, większość usiadła tak, jak winietki były, ale widziałam tez przetasowania. :)

( )

smieszka Wysłany: 2017-01-08, 15:30   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Na początku moja mama mówi po co winietki? i myslelśmy żeby zrobić bez winietek ale potem zaczęliśmy sie nad tym duzej zastanawiać no i doszismy do wniosku, że są niezbędne, również są ozdobą stołu, ja zamówiłam takie,reklama gościom się abrdzo podobały a mi pasowały do motywu wesela całego.

reklama jest platna/carol
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2017-01-08, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  

genowefa-pigwa Wysłany: 2017-01-11, 14:24   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

My też będziemy robić winietki. Niektóre osoby wole mieć z dala od siebie :) Poza tym doskonale znamy naszych gości, wiemy zatem kto kogo lubi lub nie. Lepiej jest usadzić według siebie anizeli słuchać kłótni i sprzeczek o jedno miejsce

Odpowiedz do tematu