Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wpadki designerskie - co Wam się już nie podoba?
Autor Wiadomość
Atir Wysłany: 2013-10-06, 22:23   

Starsza Kobieta

Ja zmienilabym chyba z 80% domu.
Akceptuję salon, pokój dziecka i moją garderobę.
Reszta powinna zostac zrobiona od początku, czyli od skucia płytek i wymiany podlóg. :oczami:
Wytłumaczenie mam takie: nie ja to wybierałam.
Za to ja kilka lat temu przeszłam z bieli na ścianach w kolory.
Teraz będę powoli "tonować"
Nie wiem jeszcze jak "ściągnąć" kolor wina ze ścian w sypialni? Ale pójde chyba w jakieś beże.
Meble mam olche miodową z BRW, koszmar!
Mam podobnie :
Magae napisał/a:
Ja już powoli mam dość modnych, białych mebli - opatrzyły mi się. Wolę ciepłe, jasne brązy.

W białe też nie chcę już iść. Są na topie od kilku lat, sporo lakierowanych, już mi sie opatrzyły.
Wystarczy mi salon i łazienka.
Chciałabym coś jasnego, myślę o dębie sonoma ale jeszcze nie znalazlam fajnego kompletu mebli w tym kolorze.

W dalszej kolejności wywalę caly pokój na dole pt: jadalnia w kolorze zieleni i zrobię salono-jadalnię w jasnym drewnie.

aktualne str 5-6, obniżki.
obniżka u Weroniki

.

markdottir Wysłany: 2013-10-06, 22:29   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Skrzaciku, wprawdzie ponadczasowym bym swego mieszkania nie nazwała, ale nie jest tak, ze patrzeć nie mogę (pomijając kilka drobnych wpadek funkcjonalnych). ;) Jest ok, niczego nie wywalę, ale pomarzyć można. ;)

Madame rośnie Mademoiselle też
1% dla Patryka

Pucia Wysłany: 2013-10-07, 01:44   
Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
Zawsze, ZA-WSZE gdy kończy się lato lub zima (gdy grzeją) i nadchodzą pory roku przejściowe tak zwane do mojego domu przylazi całkiem nieprzejściowy chłód, ziąb, wilgoć i co tam jeszcze. I wtedy zastanawiam się, jak mogliśmy nie pomyśleć o ogrzewaniu podłogowym??? No nic, ale to było 6 lat temu. Niestety w zeszłym roku powtórzyliśmy błąd - zaplanowaliśmy całą łazienkę, ale zapomnieliśmy o tym samym. Wrrrrr...

SPRZEDAM CZARNĄ VESPĘ GTS 250

Syn
Córa

...No matter how long it rains, the sun will come shining one day....

skrzacik Wysłany: 2013-10-07, 06:06   

Starsza Kobieta

markdottir, rozumiem. Oczywiscie ja czasem mysle o np. zmianie obicia w kanapch, czy wymianie krzesel w jadalni na inne, ale nie dlatego, ze mi sie przestaly podobac czy sa wpadkami, tylko tak po prostu. ;)

awangarda w stylu retro Wysłany: 2013-10-07, 06:27   

Starsza Kobieta

nic, nic bym nie zmienila. moze z wyjatkiem kanapty.

"Nie ocalimy wszystkiego, co byśmy pragnęli. Ale uratujemy o wiele więcej, niż mogłoby ocaleć, gdybyśmy w ogóle nie podjęli naszych starań" Sir Peter Scott

sinusoida Wysłany: 2013-10-07, 08:25   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: po omacku
Łóżko i szafki nocne w sypialni sa za ciemne, ale to do zmiany stosunkowo łatwe, bo wystarczy szlifierka i będą jak nowe. Ale na teraz dopiero dojrzewam do tj decyzji. Sypialnie kupowaliśmy do poprzedniego mieszkania, kiedy modne było wenge+wanilia, jakie szczęście, że pomieszkaliśmy trochę z wenge kuchnią i meblami w zabudowie, bo w domu mam już bardziej stonowane kolory.

Czcigodny Sąsiedzie niechaj Twoje wielbłądy plują daktylami a Twoje orne pole będzie płodne niczym śluz okołoowulacyjny...

skrzacik Wysłany: 2013-10-07, 08:41   

Starsza Kobieta

Być może na dobre mi wyszło, że przy urządzaniu wnętrz kierowałam się tym, ci mi w duszy grało, a nie modą.

Wtedy w Polsce było modne wenge i egzotyczne drewna. I co drugie wnętrze prezentowane na forum tak wyglądało. ;)
Ja zrobiłam tak, żeby nie było modnie, ale po mojemu.

Liberales Wysłany: 2013-10-07, 09:13   

Net włączony- gar z zupą spalony

iga napisał/a:
nata napisał/a:
Dzisiaj w całym domu zrobiłabym jasne podłogi.

u mnie ogromnym niewypałem jest biała podłoga w łazience

ja mam jasno zielone i też chętnie bym je wymieniła bo widać na nich wszystkie paprochy

zostawiłaby chociaż małą część ścianki żeby został mini korytarz albo zrobiła z luksfer bo obecnie wchodzi się na otwarty salon :zdegustowany:

zakochana...

genowefa-pigwa Wysłany: 2017-01-11, 14:50   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Leteecia napisał/a:
meble kuchenne.
Mieliśmy okrojone fundusze i kupiliśmy takie przeciętne, w kolorze olchy, a na dodatek z jakimiś rycinami (nawet nie wiem jak się to fachowo nazywa). A do tego mąż wybrał miodową farbę na ściany. Cała kuchnia jest słodka do bólu i mdło mi na jej widok.
Gdybym jeszcze raz urządzała to pewnie nabyłabym ikeowki stad :D a ściany... może zielone ?

Trzeba znaleźć Dorotę i upolować z nią kuchnię :) :)

Odpowiedz do tematu