Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile czasu przed slubem poznaliście ze sobą swoich rodziców?
Autor Wiadomość
Carrie Wysłany: 2014-10-09, 15:00   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

U mnie było dość dziwnie, ponieważ spotkałam rodziców chłopaka, kiedy poszłam z rodzicami do kina, bo jakieś inne plany im odpadły. Spotkanie bardzo przelotne, ale mimo wszytsko miłe i to już było jakieś przełamanie lodów ;)

erazms Wysłany: 2014-10-21, 13:36   

Ja rodziców mojej dziewczyny pierwszy raz spotkałem przed studniówką. Ależ miałem stresa :D Na szczęście nic głupiego nie odpaliłem :P

podpis wyłączony-naruszenie regulaminu - ziel_lena
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2014-10-21, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  

Claudine Wysłany: 2014-10-28, 19:23   

Właściwie to tak na dobre poznali się w dniu ślubu.

Wcześniej zdarzyło się, że mignęli sobie na zakupach, ale było to szybkie wymienienie imion i pójście dalej, więc właściwie nie ma o czym mówić.

Parę dni temu, ponad rok po naszym ślubie, spotkali się drugi raz. Pewnie teraz, jak już urodzę, będzie więcej okazji, ale też jakoś specjalnie tego nie widzę.

Danuta22 Wysłany: 2015-02-18, 10:24   

Jak do nas trafilas?: od znajomych
Nasi rodzice sie znali chodziliśmy razem do szkoły i nasi rodzice sie kolegowali i mówili ale z was fajna para by była my sie lubimy i was lubimy bylibyśmy najwspanialszymi teściami niestety każdy poszedł w swoją stronę on poznał dziewczynę rok byli ze sobą potem się rostali rok był sam ja byłam sama bo nie chciałam nikogo na tamten czas on wyjechał do Krakowa zamieszkał i przyjechał do rodziców na święta i spotkaliśmy sie w kościele i tak sie zaczeło pogadaliśmy sobie umówiliśmy sie na kawę opowiadaliśmy o sobie i okazało sie że jest sam. Wyjechał ale dzwoniliśmy do siebie pózniej mnie zaprosił do siebie i stało się rodzice nasi nie posiadali sie ze szczęścia i już 20 lat wszyscy sie kochamy:)

kasiowska Wysłany: 2016-04-28, 09:12   

Claudine napisał/a:
Właściwie to tak na dobre poznali się w dniu ślubu.

Wcześniej zdarzyło się, że mignęli sobie na zakupach, ale było to szybkie wymienienie imion i pójście dalej, więc właściwie nie ma o czym mówić.

Parę dni temu, ponad rok po naszym ślubie, spotkali się drugi raz. Pewnie teraz, jak już urodzę, będzie więcej okazji, ale też jakoś specjalnie tego nie widzę.

U mnie było podobnie..

reklama jest platna/carol

lopsior22tv Wysłany: 2016-12-08, 08:42   

Całe 9, albo 10 dni dokładnie nie pamiętam. Natomiast mój chłopak poznał moją mamę chyba 3, albo 4 dnia naszej znajomości

Anabel09 Wysłany: 2016-12-12, 16:19   

Nasi mieszkają na dwóch końcach Polski, więc nie spieszyliśmy się - około rok przed ;)

Życie jest piękne!

monika9093 Wysłany: 2017-01-12, 12:42   

2 miesiące przed

Odpowiedz do tematu