Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyglądały Wasze zaręczyny?
Autor Wiadomość
*Pandora*
[Usunięty]
Wysłany: 2015-09-24, 12:10   

Moje zaręczyny może nie będą dla kogoś szalenie romantyczne ani wyjątkowe, jednak mój facet nie jest typem romantyka i nie cierpi publicznych wystąpień jednak dla mnie przemógł się, na imprezie sylwestrowej po godz. 24.00 zadydykował mi piosenkę i uklęknął pośród całego tłumu nieznanych mu osób i się oświadczył. Było to dla mnie totalne zaskoczenie i do tego mamy fajną pamiątkę ponieważ znajomi z którymi byliśmy nagrywali całą tą akcje :)

nkuc82 Wysłany: 2015-09-26, 14:29   

Pampersa mi dali i nowym nazwali
nkuc82

Jak do nas trafilas?: z Jowisza
Moje zaręczyny nie wyglądały jakoś szczególnie. Zabrał mnie na typową randkę do naszej ulubionej restauracji, więc wiedziałam, że coś się kroi. Zamówił to co zwykle, czyli owoce morza, wino, te sprawy. Było bardzo przyjemnie. Po wyjściu z restauracji nagle stanął,, odwrócił się do mnie i zaczął klękać łapiąc się za spodnie. Przeczuwałam, że tak będzie, więc pomimo drygu emocji, raczej odruchowo powiedziałam "Tak". On spojrzał na mnie spode łba, jakby zdziwiony, popatrzył na siebie i zaczął się śmiać. Okazało się, że klęknął, bo zaczął go mocno brzuch boleć, stąd też ręka na spodniach, ale jak mu się polepszyło to stwierdził "no to super, najtrudniejsze za nami"...także zaręczyny jakby sobie "wymusiłam" :D

*Pandora*
[Usunięty]
Wysłany: 2015-10-20, 16:08   

nkuc82 faktycznie trochę chłopaka przymusiłaś ;) ale czasami mężczyzn trzeba trochę podgonić w tych sprawach ;D

annakus Wysłany: 2016-02-26, 18:56   

Nic nadzwyczajnego Spotkanie w drugi dzień świąt. Kwiaty od narzeczonego, uroczysta prośba o rekę i pogadanka przy stole.

lopsior22tv Wysłany: 2016-12-08, 08:41   

moj chlopak (wtedy, dzis mąż) oswiadczyl mi sie w Tunezji. rano gdy poszlismy na sniadanie on wrocil do pokoju bo mowil ze musi do ubikacji"na dluzsze posiedzenie" heheh dlugo go nie bylo,ja stojac w kolejce po nalesnika zatsnawialam sie czy mu sie cos nie stalo...w koncu przyszedl i bardzo mnie poganial co bylo dziwne. gdy juz wrocilismy do pokoju wpuscil mnie pierwsza tam na lozku zobaczylam ulozone fantazyjne przesscieradla w serca a w jednym z tych serc bylo pudeleczko tez wksztalcie serca z pierscionkiem.zatkało mnie....kleknal przede mna i zapytal drzacym glosem czy bede jego zona..powiedzialm TAK,wicej z siebie nie wykrztusiłam.. mial super oryginalny pomysł.

jetra Wysłany: 2017-01-17, 11:55   

Nieoficjalnie: po wejściu na Łysą górę w Górach Świętokrzyskich przed bramą, pod krzyżem na polance, gdzie odpoczywaliśmy wcześniej z godzinę.
Oficjalnie próba 1(nazajutrz): w rozmowie wyczułem, że rodzice nie byli gotowi(brak kontaktu z nimi wcześniej, brak takich rozmów), nie wyciągałem pierścionka
Oficjalnie próba 2(po miesiącu od 1): poszło sprawnie :)

Równe 11 miesięcy później ślub i wesele przygotowane od A do Z w 3 miesiące(nie, nie była w ciąży...) :)

szukajcie, a znajdziecie

Odpowiedz do tematu