Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kastracja
Autor Wiadomość
hela Wysłany: 2016-01-20, 11:30   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Wiooletta napisał/a:
Ja po kastracji swojego kota mam ogromny problem z tym, żeby utrzymać jego wagę. Po kastracji mój kot przybrał strasznie na wadzę i nie wiem jak to zatrzymac albo cofnac. Staram sie puszczać go na dwór w miare bezpieczenstwa ale nic to nie daje. Weterynarz jest bezradny a mi szkoda mojego juz nie malucha..

Lidan napisał/a:
Nie mam doświadczenia z kotami. Myślę, że to też sprawa indywidualna...chociaż zauważyłam, że kot wychodzący i polujący (często nocował na moim balkonie) był szczuplutki, natomiast kot mojej sąsiadki, który rzadko opuszcza mieszkanie utył do 8 kg.

U mnie mieszkają dwa wykastrowane kocury. Jeden waży 6,5 kg i ogólnie jest masywnej budowy ciała, drugi waży 4,2 kg i zawsze był smukłym kotem. Są u mnie 8 i 10 lat i śmiem twierdzić, że to nie zabieg kastracji jest winny tyciu - to ludzie nie potrafią trzymać się zasad karmienia takiego kota :oczami: No bo zwykle kotek przyjdzie, pomiauczy i wyżebra jakieś smakołyki :hyhy:

My <3

BlackAndBlue Wysłany: 2016-05-27, 13:24   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Mój ma 10 lat, jest wykastrowany i wcale nie tyje. Głównie surowe mięso je, ale śmiga po dworze i wskakuje na drzewa :)

Grabcia Wysłany: 2016-10-13, 21:14   

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Ja mam dwa kotki, samca i samiczkę, rasy Ragdoll. Kotka wysterylizowana, kocurek wykastrowany. Żadne z nich nie przytyło, mimo że nie wychodzą na dwór. Jedzonko suche mają w miseczkach cały dzień. Oczywiście ich sucha karma jest trochę mniej kaloryczna niż zwykła. Zero problemów :-)

ewaboberr Wysłany: 2017-01-31, 09:50   

MomOfDestruction

Jak do nas trafilas?: katalogi
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Kastracja ważna sprawa, pies robi się spokojniejszy i mniej śmierdzi.

Odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne - najtrwalsze, najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy

Odpowiedz do tematu