Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadania na wieczór panieński
Autor Wiadomość
Bridget Wysłany: 2015-09-18, 22:40   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Moim zdaniem na wieczorze panieńskim nie powinno zabraknąć testu znajomości przyszłego męża. Najpierw zadajesz pytania panu młodemu, a później panna młoda zgaduje, jakich on udzielił odpowiedzi.

Kobiety rzadko przebaczają temu, kto forsuje okazję, ale nigdy temu, kto pomija sposobność. |reklama jest platna/carol

kicia555 Wysłany: 2016-11-04, 09:45   Re: Zadania na wieczór panieński

Na takim wieczorze nie ma sensu wymyslanie duzo zabaw, bo szybko się nudzą. Wystarczy jedna - jakiś test znajomości pana młodego i np. można zmontować dla młodej jakiś śmieszny filmik z Wami w roli głownej,gdzie udzielacie jej złotych "rad" jak postępować z męzem. Do tego jedzonko, drinki, a potem może gdzieś na miasto żeby potańczyć? Możecie też jakiś symboliczny prezent jej dać lub kupić np komplet bielizny. Fajnie zebyście mialy jakieś gadzety typowo na ten wieczór, czyli np szarfy czy opaski z rogami, a na stole śmieszne ozdoby np słomki-peniski haha xD Dużo znalazłam tu [color=green]uznane za reklamę/carol[/color] Wieczór panieński to jedyna okazja żeby użyć takich gadżetów :d pozdrawiam - organizowalam juz 2 wieczory i bylo fajnie

kobieta do tańca i różańca! ;)
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-12-07, 09:28, w całości zmieniany 1 raz  

Katarynka Wysłany: 2016-12-08, 08:19   

Bardzo spodobał mi się pomysł z testem dot. znajomości przyszłego pana młodego :) Oprócz tego zrobiłabym jakiś erotyzowany test, ale na śmiesznie - obrać banana ustami albo coś takiego, wiesz, do śmiechu. Można tez poukrywać jakieś koperty z zadaniami w domu albo w mieście (w toalecie baru, pod stolikiem, coś...) i zrobić taką grę etapową typu escape room, gdzie na końcu będzie do wygrania coś fajnego.

anabullfinch Wysłany: 2017-02-14, 22:55   

Test znajomości to super sprawa - u koleżanki zrobiłyśmy coś takiego i było dużo śmiechu, za każdą złą odpowiedź był karny kieliszek wódki. Dobrze, że panna młoda dobrze odpowiadała, bo inaczej zabawa skończyłaby się wcześnie ;) A co do innych zabaw to niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia, może to kogoś zainspiruje link usunięty/Zmora
Ostatnio zmieniony przez Zmora 2017-02-15, 06:53, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu