Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszula/ piżama do karmienia
Autor Wiadomość
iga Wysłany: 2015-11-09, 19:36   

Forumowy wyjadacz

Przyszłam polecić koszulę Italian fashio, bo jestem bardzo zadowolona. Odradzałyście guziki, więc zdecydowałam sie na taką z zatrzaskami/ napami. Zapinają się łatwo, dobrze trzymają. Materiał na piersiach się nie rozłazi, koszula się nie rozciąga. Jestem zadowolona z kroju i wzoru.

Pietruszek doczekał się brata

zulam Wysłany: 2015-11-09, 20:08   

Starsza Kobieta

iga napisał/a:
Przyszłam polecić koszulę Italian fashio, bo jestem bardzo zadowolona. Odradzałyście guziki, więc zdecydowałam sie na taką z zatrzaskami/ napami. Zapinają się łatwo, dobrze trzymają. Materiał na piersiach się nie rozłazi, koszula się nie rozciąga. Jestem zadowolona z kroju i wzoru.
Obrazek

Potwierdzam! Na żywo bardzo ładne poza tym. Tyle że rękaw mają raczej 3/4 czego na zdjęciach nie widać dobrze, ale IMO w szpitalu to zaleta

Qurczak Wysłany: 2015-11-11, 08:29   

Poważnie uzależniona

Ja kupiłam Granatovo - są naprawde swietne i warte swojej ceny.
Całkowicie przez przypadek udalo mi sie trafic na rabat 15%.
Polecam, bo sa dluzsze niz standardowe i czuje sie bardziej komfortowo z moimi opuchnietymi nogami.
O materiale, wygladzie, jakosci uszycia nawet nie mowie, bo to jakosc.

iga Wysłany: 2016-03-23, 10:48   

Forumowy wyjadacz

iga napisał/a:
Teraz na ramiączkach sie nie sprawdzą, bo aż tak ciepło w sypialni to ja nie mam w zimie

odszczekuję ;)

Koszulki do karmienia z h&m spisują się rewelacyjnie. I okazuje się, że spokojnie daję radę karmić w nich nawet zimą ;)jak jest kryzysowo to zarzucam coś na ramiona (czasem koc po prostu)

Pietruszek doczekał się brata

Zmora Wysłany: 2016-05-22, 20:03   

Starsza Kobieta

Może już kiedyś w Biedronce były te piżamy i koszule i któraś z Was używała? Ponoć rozpinane na zatrzaski. Ciekawa jestem, jak rozmiarówka i poddawanie się praniu?

monika9093 Wysłany: 2017-01-12, 12:57   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Qurczak napisał/a:
Ja kupiłam Granatovo - są naprawde swietne i warte swojej ceny.
Całkowicie przez przypadek udalo mi sie trafic na rabat 15%.
Polecam, bo sa dluzsze niz standardowe i czuje sie bardziej komfortowo z moimi opuchnietymi nogami.
O materiale, wygladzie, jakosci uszycia nawet nie mowie, bo to jakosc.

ooo

Mamuśka2017 Wysłany: 2017-01-31, 20:38   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

A Babiniec to obowiązek? Mam dość spory biust i nie mogę dostać odpowiedniego rozmiaru :( Czy zamiast tego mogę mieć zwykły sportowy, bawełniany stanik? Jak zapatrują się na to w szpitalach?

reklama/CHATOR
Ostatnio zmieniony przez CHATOR 2017-02-01, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  

Zmora Wysłany: 2017-01-31, 20:52   

Starsza Kobieta

Po co linkujesz taki beznadziejny sklep, w którym nie ma wystarczającej oferty rozmiarów.????

markdottir Wysłany: 2017-02-06, 14:01   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Mamuśka2017, myślę, że Cie nie przyjmą na porodówkę bez 3 staników do karmienia. :mad:

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

markdottir Wysłany: 2017-02-24, 16:53   

Starsza Kobieta

Przed porodem twierdziłam, że koszule do karmienia to po taniości i tylko na chwilę, ale odszczekuję. Spędziłyśmy w szpitalu niemal tydzień i wygodna koszula do karmienia zdecydowanie podnosi komfort pobytu. Ja kursowałam przez cały oddział z mydelniczką z Mademoiselle kilkanaście razy na dobę z sali, w której leżałyśmy do pomieszczenia z inkubatorami, gdzie miała przez 2 dni naświetlania na żółtaczkę. Jak wszystkie koszule poszły do prania i miałam pożyczona od mamy koszule zwykłą do spania, tylko z guzikami, to czułam się źle mijając w przykrótkiej koszulinie tłumy odwiedzających. :masakra:
Ja miałam:
1, koszulę do porodu Granatovo i zdecydowanie warta swojej ceny (do tego stopnia, ze kupiłam już sobie ich sukienkę do karmienia). Długa, wygodna, magnesy to super patent. I kieszenie też się przydawały.
2. Koszulę z allegro http://allegro.pl/koszula...6661130311.html i tutaj tanio i dobrze. Bawełna może nie za gruba, ale długość ok i bardzo wygodne rozpinanie do karmienia.
3. Koszule Italian Fashion polecana przez Igę. Do szpitala taka sobie. wąskie rękawy - ledwo przepchnęłam rękę z wenflonem :masakra: Na mój gust nieco za krótka i ten patent na "dostęp do bufetu" zdecydowanie mniej fajny niż w 2-ch pierwszych. Poza tym jest wąska i brzuch poporodowy słabo w niej wyglądał.

Teraz w domu chodzę w Granatovej całe dnie, a w pozostałych dwóch śpię. Rana po cc na razie nie pozwala mi na noszenie piżam jeszcze. ;)

1% dla Patryka

Zmora Wysłany: 2017-02-24, 17:43   

Starsza Kobieta

Ja tam jednak nadal jestem z opcji tanio i dużo, w przydużym rozmiarze. 4 guziki rozpinane po środku zupełnie mi wystarczały, a musiałam leżeć z mokrymi pieluchami na piersiach. Ale na wychodzenie z pokoju zakładałam szlafrok. Rodziłam sn w czymś tego typu i nie wiem, już jak to zrobiłam, ale nawet udało się zrobić 2h kontaktu skóra do skóry (chyba miałam zadartą tę koszulę pod brodę :cool2: )

dagjes Wysłany: 2017-02-25, 08:29   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Zmora napisał/a:
Rodziłam sn w czymś tego typu i nie wiem, już jak to zrobiłam, ale nawet udało się zrobić 2h kontaktu skóra do skóry (chyba miałam zadartą tę koszulę pod brodę :cool2: )

Też miałam tego typu i położna kazała mi przełożyć koszulę przez głowę, tak że dół miałam na karku ;) I mogę polecić koszule firmy Taro. Mam je już prawie 5 lat i nadal dobrze wyglądają.

DMB++

markdottir Wysłany: 2017-03-28, 09:53   

Starsza Kobieta

Zmora napisał/a:
Ja tam jednak nadal jestem z opcji tanio i dużo

Powoli zaczynam się skłaniać ku tej opcji, bo Mademoiselle strasznie ulewa, więc koszule piorę w kółko. :masakra: Jakoś rana po cc tym razem bardzo wrażliwa i wciąż nie daje rady chodzić w piżamach normalnych. :zdegustowany:
Mam jeszcze jedną z takim patentem:

http://medbestshop.eu/skl...amedbest-izzy/#
Generalnie jest fajna i wygodna (i długa) jako koszula dla mnie, ale przy tym patencie zawsze mam stresik lekki czy w nocy jak karmie na leżąco nie przykryję dziecku głowy za bardzo i ciągle sprawdzam.
Za to magnesy w granatovej to geniusz wymyślił. Często obie zasypiamy podczas nocnych karmień :zawstydzony: i przynajmniej nie budzę się z piersiami na wierzchu. :masakra:

1% dla Patryka

Odpowiedz do tematu