Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Rowerek biegowy
Autor Wiadomość
malutka1308 Wysłany: 2017-04-20, 12:11   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

My mieliśmy jakiegoś 12 calowego. I sprawdził się u obu chłopaków. Teraz Adaś już z niego wyrósł a z pedałami nie chce. Dlatego przerobiliśmy zwykły 14-calowy rowerek na laufranda. I sprawdza się fajnie. Za rok może się przekona do pedałów. A ja już nie mam takiej spiny jak przy starszym- ze już powinien pedałować.

justa Wysłany: 2017-04-20, 16:55   
Forumowy wyjadacz

chciałabym kupić bratankowi biegówkę czy dla półtoraroczniaka to jest sens w ogóle ? czy może dla takiego szkraba to tylko coś jak Pukylino ?

czy oprócz Puky któraś standardowa biegówka ma miejsce na nóżki ?

nata Wysłany: 2017-04-20, 17:16   

Poważnie uzależniona

justa napisał/a:
chciałabym kupić bratankowi biegówkę czy dla półtoraroczniaka to jest sens w ogóle ? czy może dla takiego szkraba to tylko coś jak Pukylino ?

Moja córka zaczęła jeździć na najmniejszym Puky mając 1,5 roku. Najpierw ja ją oprowadzałam, potem chodziła z nim sama, a mając rok i 8 miesięcy zjeżdżała z górek z nogami do góry, bez problemu trzymając równowagę na dwóch kółkach bez podpierania. Ale to dużo zależy od dziecka, bo niektóre grubo ponad dwulatki nawet nie mają ochoty spojrzeć na biegówkę. I od rodziców :hyhy: , czy bardzo panikują przy każdej wywrotce :cool2:

Odpowiedz do tematu