Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
serialowy zawrót głowy ;)
Autor Wiadomość
Urtica Wysłany: 2017-04-09, 18:25   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

karola82 napisał/a:
13 reasons why

Dodałam do listy kilka dni temu, ale że lista do obejrzenia coraz bardziej mi się wydłuża to nie wiem kiedy uda mi się nadrobić :masakra:

Jestem zauroczona Wielkimi kłamstewkami, świetny serial. Bardzo jestem ciekawa następnego projektu Reese i Nicole.
Udało mi się obejrzeć AHS: Roanoke i wg mnie całkiem niezły sezon, nie jest to może poziom Asylum, ale jest zdecydowanie lepszy od Freakshow.

Natomiast nie mogę się zabrać za najnowszy Homeland :niepewny: Jakie opinie o tym sezonie?

dobbi Wysłany: 2017-04-10, 07:06   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Urtica napisał/a:
Wielkimi kłamstewkami

świetny, a sonudtrack to już w ogóle

Urtica napisał/a:
Homeland

ja oglądam, pierwsze 3 odcinki to flaki z olejem i rozedrgana Carrie, potem się rozkręca.

z pozdrowieniami

Ostryga Wysłany: 2017-04-10, 19:10   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Od jutra w koncu 3 sezon Better Call Saul - juz przebieram nogami.

Matylda Wysłany: 2017-04-11, 09:28   

Starsza Kobieta

karola82 napisał/a:
Dziewczyny" 13 reasons why"! Jestem rozbita po. Trzeba obejrzeć IMO. Zwłaszcza jak się ma w perspektywie życie z nastolatkiem.

Ja właśnie skończyłam, bardzo mi się podobał.

Przekopałam się przez kilka ostatnich stron, kilka rzeczy dodałam do listy.
Oglądałyście Dziewczyny (Girls)? Wiem, że staroć, ale ostatnio właczyłam przypadkiem, 5 sezonów oglądałam praktycznie bez przerwy i na bieżąco śledzę każdy nowy odcinek ostatniego sezonu.

FotoStwory

Nabla Wysłany: 2017-04-11, 10:31   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Matylda napisał/a:
Oglądałyście Dziewczyny (Girls)?

Probowalam, nei dalam rady dojsc do polowy pierwszego sezonu. Nie moja bajka.

Ostatnio ogladam Good fight - z milosci do Christine Baranski :love:

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

dobbi Wysłany: 2017-04-11, 11:28   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Matylda napisał/a:
Oglądałyście Dziewczyny (Girls)?

oglądam. jak na początku wszystkie bohaterki doprowadzały mnie do szału, to teraz tylko jedna, Marnie. bardzo lubię ten serial

z pozdrowieniami

Urtica Wysłany: 2017-04-11, 12:27   

Matylda napisał/a:
Dziewczyny

Obejrzałam pierwszy sezon, potem miałam długą przerwę, w końcu się przełamałam i obejrzałam sezony1-5 w ciągu 2 dni, teraz płaczę, że został tylko jeden odcinek :(

dobbi, Matylda, a możecie mi wyjaśnić co to był za epizod z Adamem? To miał być jakiś artystyczny wkręt?

Ze staroci ostatnio wygrzebałam rodzinę Soprano, nie oglądałam jak był szał i teraz powoli nadrabiam ;)

dobbi Wysłany: 2017-04-11, 13:29   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Urtica napisał/a:
dobbi, Matylda, a możecie mi wyjaśnić co to był za epizod z Adamem? To miał być jakiś artystyczny wkręt?

Adam został namówiony przez Jesse zaczął kręcić film o związku jego i Hannah. to miało być jakieś terapeutyzujące doświadczenie dla niego i ich związku z Jessą.

z pozdrowieniami

Matylda Wysłany: 2017-04-11, 13:50   

Starsza Kobieta

Urtica, byłam pewna, że pominęłam jakiś odcinek, bo Adam wrócił do niej, a w następnym odcinku zniknął. Liczę, że w kolejnym coś się wyjaśni, ale ten ostatni sezon w ogóle jest taki inny, pourywny, więc może jego zniknięcie po prostu nie było istotne :oczami:

FotoStwory

Urtica Wysłany: 2017-04-11, 18:14   

Matylda napisał/a:
Adam wrócił do niej, a w następnym odcinku zniknął.

o, o właśnie o to mi chodziło. Motyw z filmem ogarnęłam, ale to jego wpadnięcie rano i wypadnięcie wieczorem jest dla mojego mózgu zbyt skomplikowane :oczami: :rotfl:

Mad Wysłany: 2017-04-11, 18:50   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Dla mnie to było całkiem zgrabne domknięcie ich wątku. Ten wspólny, trochę oderwany od rzeczywistości dzień, całe mnóstwo fantazjowania na temat wspólnej przyszłości i moment kiedy sobie uświadamiają, że to jednak się nie zdarzy. Przed tym odcinkiem nie za bardzo potrafiłam sobie wyobrazić jak mogliby do siebie wrócić, z drugiej strony nie mieściło mi się w głowie, że to mogłoby się to nie wydarzyć. Cieszę się, że twórcy serialu tak to zamknęli i teraz już nie będzie niedosytu i przekonania, że przecież byli sobie przeznaczeni ;)

Jeśli chodzi o Wielkie kłamstewka nie polecam czytania książki, serial dużo lepszy niż pierwowzór. Po pierwszym odcinku stwierdziłam, że nie wytrzymam czekania i przeczytałam. Książka wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła a serial przy okazji stracił zagadkę i przez to sporo na atrakcyjności. Za to kilka w trakcie oglądania plułam sobie w brodę, że wiem co będzie dalej np. w momencie kiedy Jane skoczyła z klifu, czego akurat w książce nie było ale myślę, że widzom trochę podniosło ciśnienie
Ostatnio zmieniony przez Mad 2017-04-11, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  

Blutka Wysłany: 2017-04-11, 18:52   

Starsza Kobieta

Hej, podzielić wątek jakoś, bo ma już 100 stron, czy niech będzie, jak jest? :)

dobbi Wysłany: 2017-04-11, 20:45   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

jak dla mnie może zostać

z pozdrowieniami

babusia-jagusia Wysłany: 2017-04-11, 20:56   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
Dla mnie też luz, chociaż przy wyszukiwaniu moze być gorzej... Ja zaczęłam "billions" oglądać na showmaxie no i jest to niezłe.

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

dobbi Wysłany: 2017-04-21, 09:41   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

karola82 napisał/a:
Dziewczyny" 13 reasons why"! Jestem rozbita po. Trzeba obejrzeć IMO. Zwłaszcza jak się ma w perspektywie życie z nastolatkiem.

obejrzałam ten serial z trudem. straszny gniot i kpina z inteligentnego widza. nie żebym nie była czuła na czyjeś nieszczęście, wręcz przeciwnie, może moja empatia jest na innym poziomie, nie wiem. ale ten serial można było zamknąć w góra 4 odcinkach i to tych końcowych, a nie rozwlekać, na 13 nudnych jak flaki z olejem smętów.

z pozdrowieniami

Odpowiedz do tematu