Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
pościel antyalergiczna - czy naprawdę działa?
Autor Wiadomość
behemot Wysłany: 2010-01-08, 21:20   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Dziękuję. :)

A&R
blogowo
:police:

callja Wysłany: 2010-01-12, 10:10   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Latami spałam pod kołdrą z wełny (dość wiekową) i na poduszce z pierza; jakoś szło, choć jestem alergiczką na kurz. Ale potem dokooptował do mnie małż (alergik na pierze & kurz) i siłą rzeczy zaczęliśmy myśleć nad nową pościelą. Niechcąco wyręczyli nas moi rodzice, którzy uparli się że "panna młoda musi wiano otrzymać, przeciez to TRADYCJA" :rotfl: i w prezencie ślubnym dostalismy od nich kołdrę z wypełnieniem syntetycznym plus dwie poduszki. I przyznaję, że jesteśmy baaaardzo zadowoleni - zwłaszcza z kołdry, która jest leciutka i ciepła, można ją czyścić i prać. Gorzej z poduszkami, w których wypełnienie pozbijało się w grudy :zly: Najważniejsze, że małż nie kicha ;)

Kołdrę syntetyczną mogę zatem polecić z czystym sumieniem.

dźwięki tworzę...

dorthe81 Wysłany: 2010-01-29, 21:41   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

zafundowałam sobie kołdrę silikonową i jestem bardzo zadowolona. jest bardzo cieplutka (sprawdzona tej zimy :hyhy: ) z podwójnym wkładem

Limonka_ Wysłany: 2010-10-05, 09:29   

Ja miałam przez cały rok katar, dopiero jak zmieniłam materac na antyalergiczny pomału zaczęłam normalnie oddychać. Także, myślę że takie zmiany mają sens. Od listopada zaczynam odczulanie, ale z tego co wiem - potrwa to parę lat. :kwasny:

podejrzenie reklamy - edytowalam/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2010-10-05, 09:37, w całości zmieniany 1 raz  

monias1976 Wysłany: 2011-09-05, 13:01   

JA PIERDZIELĘ!
Ileż można???
REKLAMA JEST PŁATNA!
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2011-09-05, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  

Licho Wysłany: 2011-09-05, 17:20   

Forumowy wyjadacz

Licho napisał/a:
Ja sobie z pewną dozą nieufności zakupiłam ostatnio na allu silikonową i osobiście żałuję, ze nie zrobiłam tego wcześniej...
Jest miękka, lekka i w ogóle super... Na chwilę obecną użytkujemy od miesiąca... Poprzednio mieliśmy puchową i nigdy więcej takiego gówna... Po 4 latach użytkowania zostały dwie warstwy materiału i troszkę "czegoś" po rogach...

Zapłaciłam 95 zeta za kołdrę (220x200)+ 2 poduszki + 2 jasie... Za te same pieniądze można kupić zestaw 2 kołdry (160x200)+2 poduszki + 2 jasie...

Errata:
Po półtora roku użytkowania już tak nie pieję z zachwytu. O ile kołdra jest nadal ok, o tyle poduszki czy jaśki (te, które były w ciągłym użytku) nadają się co najwyżej do wymoszczenia psu legowiska. Generalnie wrażenie takie, jakby ktoś troków od mopa do środka jaśka/poduszki nawrzucał :cwaniak:

:police:

Adasia43
[Usunięty]
Wysłany: 2013-08-09, 12:10   

Dla małego alergika najlepsza reklama.
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2013-08-09, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  

JennyJenny Wysłany: 2014-09-17, 20:14   Kołdra i poduszka termoplastyczna

I ja śpię tylko pod kołdrą, która jest wypełniona poliestrem silikonowanym. Piorę ją normalnie w pralce i póki co wszystko jest w porządku.
Co do poduszek polecam zapoznanie się z terminem: poduszka termoplastyczna, jest to poduszka wypełniona tworzywem SMART, które pod wpływem ciepła ugina się i tym samym dopasowuje do kształtu naszej szyi. Te poduszki zazwyczaj są mniejsze niż standardowe np. ja mam w rozmiarze 40x60 cm i muszę zmniejszać wszystkie poszewki, jednak komfort snu jest dla mnie najważniejszy.

M1rta Wysłany: 2017-04-27, 20:44   
Matka polka

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Ja właśnie szukam czegoś odpowiedneigo dla mojego maluszka i zastanawiam się na tymi pościelami: http://remitkaniny.pl/20-posciel-dziecieca . Co o tym myślicie? Jeśli nie te to może polecicie coś innego godnego uwagi? Ważne dla mnie aby było antyalergiczne.

Odpowiedz do tematu