Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
intymnie - ekologicznie
Autor Wiadomość
Alix Wysłany: 2016-11-27, 21:04   

Starsza Kobieta
stara schizara...

W Drogerii Ekologicznej. Nie pamiętam z kim pisałam, chyba z jakąś Czeszką, i napisała, że jak oni źle Ci dobiorą rozmiar to można wymienić (odsyłasz używany i przysyłają nowy).

No ja własnie nie wpadłam na to, że mogą być twarde albo miękkie :/ Może jeszcze ktoś się wypowie? Bo może muszę kupić po prostu inny...

Mnie trochę przecieka ten kubeczek, to nie jest taka ilość, która powodowałaby dyskomfort, ale tampon trzymał odrobinę lepiej. Także z tej strony patrząc być może większy lepiej by się sprawdzał, no ale u mnie się nie da z ww, powodów ;)

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

madzia106 Wysłany: 2016-11-27, 21:19   

Forumowy wyjadacz

Alix napisał/a:
W Drogerii Ekologicznej. Nie pamiętam z kim pisałam, chyba z jakąś Czeszką, i napisała, że jak oni źle Ci dobiorą rozmiar to można wymienić (odsyłasz używany i przysyłają nowy).

http://www.drogeria-ekologiczna.pl/ ?? To ja też z nimi rozmawiałam i mi L polecili. Kurcze boję się że L nie wyciągnę :hyhy:

My

Alix Wysłany: 2016-11-27, 21:39   

Starsza Kobieta
stara schizara...

O masakra :rotfl: No to nie mam pojęcia, napisała mi, że jak rozmiar będzie zły to na 100% będę to czuć :niepewny:

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

anx Wysłany: 2017-01-04, 14:22   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

sheila napisał/a:
kubeczek ma tę przewagę nad podpaską czy tamponem, że możesz go założyć rano pod prysznicem (dla mnie tak najwygodniej) i wyciągnąć/ opróżnić wieczorem - znowu pod prysznicem. Nic go nie czujesz (tak jak np. pęczniejący tampon), nie ma żadnego przykrego zapachu - genialne! W nocy to samo - wieczorem zakładasz, rano idziesz pod prysznic i tyle.

A podczas wymiany wystarczy go tylko umyć wodą z mydłem? Czy trzeba wyparzyć? A może masz drugi na "podmianę"?
I co to w Waszym przypadku oznacza "obfity okres"? Bo ja ostanio doszłam do takiego etapu, że największy z możliwych tampon (ten na noc, rozmiar super plus) starcza na 3 godziny :masakra: :masakra: :masakra: chyba w tej sytuacji kubeczek też się nie sprawdzi?

Dziewczynki

Blutka Wysłany: 2017-01-04, 14:23   

Starsza Kobieta

anx, woda z mydłem wystarczy (albo płyn do higieny intymnej). Możesz kupić większy kubeczek, są różne rozmiary. :)

shiadhal Wysłany: 2017-01-04, 14:46   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

powinien się sprawdzić (no tylko wtedy z częstszym opróżnianiem niż rano i wieczorem jedynie, ale i tak rzadszym niż wymiana tamponów), patrz tutaj: http://www.mooncup.co.uk/...-than-a-tampon/

stay true to your dreams and they will stay true to you

dagjes Wysłany: 2017-05-22, 21:15   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jakieś nowe opinie o Lady Cup?

DMB++

madzia106 Wysłany: 2017-05-23, 07:10   

Forumowy wyjadacz

dagjes napisał/a:
Jakieś nowe opinie o Lady Cup?

Też chętnie poczytam :)
Bo ja cały czas dumam nad rozmiarem :hyhy: :hyhy:

My