Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta, która działa
Autor Wiadomość
ewa9843 Wysłany: 2016-10-12, 20:44   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Moim zdaniem jedyna dieta, która działa i nie szkodzi to taka, która jest indywidualnie dobrana do zapotrzebowania danego człowieka. Ja swoją układałam z pomocą konsultacji dietetycznych i nie żałuję. Dzięki temu mam odpowiednio zbilansowaną dietę, a propozycje przepisów są smaczne i odżywcze. Nie mam ochoty na podjadanie i w połączeniu z wysiłkiem fizycznym czuję się świetnie. Dietę układałam razem z babiniec-cafe.pl. Konsultacja jest darmowa więc myślę, że warto skorzystać. U mnie się świetnie sprawdziło. :)

dziekujemy za polecenie i serdecznie zapraszamy do dalszego korzystania z naszych uslug! Cennik wraz z faktura wyslemy na maila,
Regulamin, VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2017-02-13, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  

esoes Wysłany: 2016-10-12, 21:15   
Net włączony- gar z zupą spalony

A wystarczyloby ogrom zarcia ograniczyc.... ale po co jak mozna dac zarobic firmie :)

amanda Wysłany: 2016-10-13, 07:47   

ja uważam że zbilansowaną dietę można sobie samemu ustawić :)

Marcepanowa Wysłany: 2017-02-07, 19:23   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze
zamyślona

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
esoes napisał/a:
A wystarczyloby ogrom zarcia ograniczyc.... ale po co jak mozna dac zarobic firmie :)

To też nie do końca prawda, bo nie chodzi tylko o to, żeby jeść mniej, ale żeby jeść lepiej. Jakość jedzenia jest ważna. Słyszałyście kiedyś o gęstości odżywczej? To taka miara, ile wartości odżywczych jest w każdej kalorii danego produktu. Są nawet do tego tabele. Generalnie trzeba jeść tak, żeby pochłonąć jak najmniej kalorii, a jak najwięcej składników odżywczych, których potrzebuje organizm. Jedna kaloria z kapusty a jedna kaloria z chipsów to naprawdę nie jest to samo.

Sometimes
Sitting in the dark
Wishing you were here
Turns me crazy
But it's you
Who makes me
Lose my head

grzegorzkaszkur Wysłany: 2017-02-08, 09:41   

Takie proste sprawy jak ogarnięcie metabolizmu. Jak regularne spożywanie posiłków, podobne przerwy między nimi. Ograniczenie cukrów, również tych z niektórych owoców (np. banany czy winogrona). Co najważniejsze - osoba mająca 60 lat, a osoba mające 20 lat powinna stosować inną dietę, to zawsze sprawa indywidualna, na którą ma wpływ wiele wypadkowych

luca93 Wysłany: 2017-05-23, 07:58   

Temat jest uzależniony od metabolizmu, można biegać ćwiczyć i mieć dietę ale jak organizm nie jest rozkręcony to nic z tego nie będzie.
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2017-05-23, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu