Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale weselne Wrocław
Autor Wiadomość
nituszka Wysłany: 2016-01-11, 12:03   Sale weselne Wrocław

Net włączony- gar z zupą spalony

na forum niewiele informacji na temat sal we Wrocławiu i okolicach a może forumki mają jakieś doświadczenia :)

wrzucę od siebie:
http://www.arthotel.pl/wesela
przepiękne sale na eleganckie wesele, oczywiście cena wysoka, ale jak ktoś może sobie pozwolić to niezwykle urokliwe miejsce. byłam tam na weselu i byłam zauroczona.

i byłam jeszcze tutaj:
http://www.restauracjaagora.pl/galeria/
sala w porządku, czysto, elegancko. z tego co pamiętam to od frontu jest ruchliwa ulica, ale za to z tyłu było wyjście na zielone, ładnie urządzone patio

sama teraz szukam sali w okolicy Wrocławia, ale zależy mi na sielskim klimacie. marzeniem jest sufit z drewna albo jakieś elementy drewniane we wnętrzu :)

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

Zmora Wysłany: 2016-01-11, 13:12   

Starsza Kobieta

nituszka napisał/a:
sama teraz szukam sali w okolicy Wrocławia, ale zależy mi na sielskim klimacie. marzeniem jest sufit z drewna albo jakieś elementy drewniane we wnętrzu :)

Moi znajomi tak opisują restaurację w ZOO ;)

callja Wysłany: 2016-01-12, 21:25   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

nituszka, na pewno jedna z sal w Hotelu Tumskim była opisywana jako osiadająca piękne, drewniane sklepienie.

Świta mi też restauracja "Casus" na Włodkowica, tam było sklepienie z barwionego drewna, bajkowe... Ale to wieki temu było i nawet nie wiem,czy ten lokal istnieje pod tą właśnie nazwą... sala byłą spora.

W Art Hotelu byłam kiedyś na przyjęciu weselnym - sala piękna, bardzo smaczne jedzenie.

dźwięki tworzę...

turkus Wysłany: 2016-01-13, 16:28   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
Turkus

nituszka napisał/a:

Karczma "Rzym" na Jarnołtowie? Opinie możesz sprawdzić na

http://forum.przewodnikmp.pl/topic1831.html

Nituszka, piszesz o okolicach Wrocławia. Do ilu kilometrów i na ile osób przyjęcie?

nituszka Wysłany: 2016-01-14, 11:56   

Net włączony- gar z zupą spalony

Karczma Rzym fajna, ale bardziej ceglana niż drewniana :)

pisałąm o okolicach bo wolałabym coś co jest w miarę blisko, ale myślę, że do ok 100 km mogę się rozejrzeć. a przyjęcie na max 100 osób.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

jeanette Wysłany: 2016-01-29, 21:01   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

hmm, może ok wine bar by Ci się spodobał? bardzo ciekawy wystrój mają, można obejrzeć w internecie jak to wygląda w środku. myślę, ze powinna przypaść do gustu. trudno mi powiedzieć, na ile osób mogliby zorganizować wesele, zawsze bywałam tam przy "normalnym" układzie stołów ;)

monika9093 Wysłany: 2017-01-12, 12:48   

jeanette napisał/a:
hmm, może ok wine bar by Ci się spodobał? bardzo ciekawy wystrój mają, można obejrzeć w internecie jak to wygląda w środku. myślę, ze powinna przypaść do gustu. trudno mi powiedzieć, na ile osób mogliby zorganizować wesele, zawsze bywałam tam przy "normalnym" układzie stołów ;)

Zgadzam się

jjusti18 Wysłany: 2017-07-05, 17:47   

bla bla bla rekama
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-07-05, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu