Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zajazdy, przydrożne bary i restauracje
Autor Wiadomość
aga077 Wysłany: 2013-06-12, 08:43   

Poważnie uzależniona

nata napisał/a:
Jadąc dalej w stronę Lublina, za Puławami, w Bogucinie, też zbudowana z drzewa, w stylu góralskim "Bida".

W Rykach jest "Jakubowa Izba", porcje smaczne, pizza cieniutka, pycha :)

Z Zakopanego jak jedziemy na Kraków po prawej stronie "Karczma Krakowiacy i Górale" brać porcje dla dzieci i to jeszcze zmniejszone, bo nie można zjeść takie wieeeeeeeeeeeelkie.

MyFP

turkus Wysłany: 2013-06-13, 17:19   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
Turkus

A znacie jakieś fajne miejsce między Gorzowem a Zieloną Górą?

Antka Wysłany: 2013-06-20, 05:29   

Forumowy wyjadacz

'Pod Topolami' na trasie Warszawa - Suwalki, kilkanascie kilometrow przed Łomżą. Cen nie pamiętam, jedzenie natomiast pamietam, że dobre (zwłaszcza zupy).

poohatka Wysłany: 2013-06-20, 06:54   
Starsza Kobieta
It is I, pooh!

Jak do nas trafilas?: G.
Wypróbowaliśmy Mariaszka, a konkretniej - gospodę. Ogromny plus za to, że to samoobsługa, jedzenie podawane bardzo szybko, cześć dań od ręki. W miarę smaczne, chociaż w drodze powrotnej sos do zawijańców miałam mocno przesolony. Ale jakby co - pewnie wrócę.

P.
:police: rodzinna pasja

Keito Wysłany: 2013-06-21, 06:55   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z punktu G.
Zajazd Tusinek na drodze Szczytno-Ostrołęka. Potrafimy nadrobić dobre parę(dziesiąt) km, aby zjeść w Tusinku :hyhy:

Przepyszne zsiadłe mleko, pierogi ruskie, mają własne produkty do kupienia. PYCHA!

Dona Wysłany: 2013-08-26, 08:08   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak ktoś jedzie z Krakowa do Katowic, albo z Katowic w stronę Krakowa, to polecam przepiękną restaurację przy trasie głównej. Przepyszne jedzenie, a do tego miejsce bardzo przyjazne dla dzieci i zwierząt;)

uznane za reklame/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2013-08-29, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  

Pomelo Wysłany: 2013-08-26, 13:09   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Jak już ktoś dojedzie do Warszawy, to można iść na lody do cafe Limonii. Ale tylko na lody, bo żarcie jest raczej średnie, jak nie gorzej, ale lody są zarąbiste. Np. rozmarynowe. :)

Zaynah Wysłany: 2013-08-26, 15:45   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
Specjalnie jeździmy na Mazury trasą prze Pułtusk, żeby ugościć się w Gospodzie Pazibroda niedaleko Makowa Mazowieckiego. Pyszne jedzenie!

Fajkaa Wysłany: 2014-02-17, 11:20   

Zaynah napisał/a:
Specjalnie jeździmy na Mazury trasą prze Pułtusk, żeby ugościć się w Gospodzie Pazibroda niedaleko Makowa Mazowieckiego. Pyszne jedzenie!

"specjalnie", hahaha, a to dobre!

focia Wysłany: 2014-02-17, 14:18   

Starsza Kobieta

poohatka napisał/a:
Wypróbowaliśmy Mariaszka, a konkretniej - gospodę. Ogromny plus za to, że to samoobsługa, jedzenie podawane bardzo szybko, cześć dań od ręki. W miarę smaczne, chociaż w drodze powrotnej sos do zawijańców miałam mocno przesolony. Ale jakby co - pewnie wrócę.

Właśnie, w te wakacje tradycyjnie wstąpiliśmy i jakby się popsuło... A na pewno przesoliło ;)

joana30 Wysłany: 2014-02-17, 14:51   

ja często odwiedzam zajazd Hetman - pod Lublinem, w Łuszczowie. do Lublina częstoi jeżdzę w delegacje samochodem i zamiast zjeśc w Lublinie to qole w spokoju zatrzymac sie i zjeść dobre jedzenie i w rozsądnej cenie. Za pierwszym razem jadłam w restauracji hotelowej w Lbl, jedzenie było takie sobie a ceny z kosmosu, uprzedziłąm sie troche - czasem warto zwrócić uwagę na mniejsze, spokojniejsze miejsca, w których jadają lokalsi :)

Rybka Wysłany: 2014-02-17, 15:15   

Poważnie uzależniona

Fajkaa napisał/a:
Zaynah napisał/a:

"specjalnie", hahaha, a to dobre!

A co w tym takiego śmiesznego? :niepewny: Czy tylko mnie to nie rozbawiło? Może czegoś nie rozumiem a też bym się pośmiała ;)

malyisza Wysłany: 2014-03-06, 13:48   

Co możecie polecić we Wrocławiu?
Ostatnio zmieniony przez Nabla 2014-03-06, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  

Rocketman Wysłany: 2017-07-06, 09:33   

W Olsztynie jest taka restauracja - Kolorowa. Serwują tam pyszne jedzenie w niskich cenach, a dodatkowo porcje są bardzo duże. Bez problemu można się nimi najeść. Każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie, więc jeśli ktoś byłby akurat przejazdem to polecam wpaść i spróbować ;)

Odpowiedz do tematu