Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatnio odkryłam, że...
Autor Wiadomość
Madeleine Wysłany: 2017-07-04, 11:09   

Starsza Kobieta

Mnie bardziej ten znaczek zafrapował... świat idzie do przodu, nawet w Polsce nie wszystkie panie na poczcie za szybą :cwaniak:

Nabla Wysłany: 2017-07-04, 11:12   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Blutka napisał/a:
Nabla napisał/a:
Orki poluja na losie

ALE JAK???

Losie plywaja z wyspy na wyspe...

Cytat:
Killer whales (Orcinus orca) are the moose's only known marine predator as they have been known to prey on moose swimming between islands out of North America's Northwest Coast,[112] however, there is at least one recorded instance of a moose preyed upon by a Greenland Shark.[113]

(z Wiki)

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Blutka Wysłany: 2017-07-04, 11:19   

Starsza Kobieta

Cool! :D

Madeleine, za to zawsze możesz na poczcie kupić książkę o papieżu i przepisy od zakonnic. Inne kraje tego nie mają. :P

dobbi Wysłany: 2017-07-05, 11:31   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Nabla napisał/a:
W Danii mozna wygenerowac na telefonie komorkowym z odpowiednia aplikacja kod jednorazowy i przepisac go na koperte zamiast znaczka pocztowego.

potwierdzam.

dość oryginalne w Danii jest również parkowanie w mieście (tylko dla posiadaczy specjalnej aplikacji) oraz "kasowanie" karty na autobusy (mowa o Kopenhadze) - kartę klika się przy wejściu do autobusu/metra i przy wyjsciu również się ja odklikuje. nie odkliknięcie karty sugeruje że nigdy nie wysiadło się z pojazdu i naliczają się jakieś kosmiczne opłaty.

a! no i bezzałogowe pociągi w metrze :oczami:

z pozdrowieniami

sternik Wysłany: 2017-07-05, 12:47   

Net włączony- gar z zupą spalony

dobbi napisał/a:
Nabla napisał/a:
W Danii mozna wygenerowac na telefonie komorkowym z odpowiednia aplikacja kod jednorazowy i przepisac go na koperte zamiast znaczka pocztowego.

potwierdzam.

dość oryginalne w Danii jest również parkowanie w mieście (tylko dla posiadaczy specjalnej aplikacji) oraz "kasowanie" karty na autobusy (mowa o Kopenhadze) - kartę klika się przy wejściu do autobusu/metra i przy wyjsciu również się ja odklikuje. nie odkliknięcie karty sugeruje że nigdy nie wysiadło się z pojazdu i naliczają się jakieś kosmiczne opłaty.

Identycznie w Singapurze, fajna sprawa.

sprookje Wysłany: 2017-07-05, 19:30   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: szybko
W Holandii tak samo. Nie ma juz biletow komunilacji miejskiej w formie papierowej.

Camille Wysłany: 2017-07-11, 10:40   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

dobbi napisał/a:
Nabla napisał/a:

potwierdzam.

W Poznaniu tak samo, ale jak nie odklikniesz to liczy Ci tylko do końca trasy danego autobusu.

synek 12 lat
córeczka 9 lat
i maleństwo ur. maj 2014

Odpowiedz do tematu