Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Drogi moczowe
Autor Wiadomość
hela Wysłany: 2011-06-28, 19:39   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

ziel_lena napisał/a:
Do urologa muszę mieć skierowanie od internisty?

Jeśli nie idziesz prywatnie to tak :kwasny:

My <3

22nika28
[Usunięty]
Wysłany: 2014-05-01, 13:00   

A ile się może czekać na wizytę na NFZ? I czy ktoś zna gabinet http://www.adammichalski.pl/#page=page-1 i czy robią tam tylko prywatnie i czy dobrzy są? albo jakiś inny? A najlepiej taki, żeby dużo ludzi nie było na poczekalni/budynku :) bo tata się wstydzi/boi gdzieś iść, więc w naszym mieście wizyta odpada.

mchelston19 Wysłany: 2016-04-27, 15:28   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Magae ma racje !

reklama jest platna/carol

Reya Wysłany: 2016-08-22, 05:22   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Ja z drogami moczowymi to mam straszne przygody. Często łapię zapalenie od wszystkiego chyba :( Dlatego kuracja urofuraginum to dla mnie norma. A teraz przy wakacjach i spędzaniu czasu na plaży to konieczność wręcz. Warto zabrać ze sobą do torebki/torby podróżnej i spędzić wakacje bez stresu.

mariya Wysłany: 2016-09-09, 11:06   

Odnośnie czasu oczekiwania do specjalistów to jest oficjalna rządowa strona, na której są informacje na ten temat: http://kolejki.nfz.gov.pl/
Jeżeli chodzi o moje przejścia z drogami moczowymi to zrobiłam sobie najpierw badania moczu i krwi prywatnie, ale za wizytę u specjalisty nie chciałam już płacić, więc poszłam do internisty. Tam usłyszałam, że te badania i tak nie będą brane pod uwagę, bo na wizycie na NFZ trzeba mieć badania też zrobione "państwowo". Musiałam latać 2 razy, chociaż w obu przypadkach badania robiłam w tym samym szpitalu - pierwsze badanie (prywatnie) od drugiego różniło się tym, że za pierwszym razem wszystko załatwiłam w jakieś 5 minut a za drugim razem musiałam siedzieć w kolejce ponad godzinę, bo nie przewidziałam, że tyle ludzi przyjdzie wcześniej...absurd!

Marcinka Wysłany: 2016-12-22, 19:16   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Też teraz walczę z zapaleniem pęcherza.. Przez całe życie nic mi nie było a jak już raz w tym roku złapałam tak teraz do dwa miesiące mnie łapie :( . Furagina średnio działa, ostatnio miałam coś mocniejszego (coś na M) niby pomogło ale już czuje że znów coś się kroi ;( .

rozmowy..

Blutka Wysłany: 2016-12-22, 20:07   

Starsza Kobieta

Marcinka, to tak niestety działa. Jedna porządna infekcja, a potem już pozamiatane, wraca. :/
Furagina działa na samym początku, a potem to już masakra. Ja się nauczyłam brać prewencyjnie od czasu do czasu, kiedy mam "przeczucie", że może się zacząć za chwilę. Zazwyczaj działa.

tamirra Wysłany: 2017-07-11, 19:06   

Zawsze stosuję darmowe reklamy jak coś zaczyna się dziać, pomaga po jednym dniu zazwyczaj ale wiem że trzeba brać przez te 7 dni, z domowych sposobów to wiem że nasiadówki z rumianku, kory dębu pomagają, w ogóe rumianek warto pić, sok z aronii też dobrze wplywają na drogi moczowe.

Edytowałam nazwę konkretnego suplementu. Markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-07-11, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu