Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
...jak znaleźć specjalistę na NFZ
Autor Wiadomość
1gwiazdka1
[Usunięty]
Wysłany: 2013-08-28, 09:10   

Świetna strona na pewno skorzystam nie wiedziałam że taka jest. Super ułatwienie.

100krotka
[Usunięty]
Wysłany: 2013-10-18, 10:23   

Ze sprawdzaniem przez internet takich rzeczy różnie to bywa. Często zgraja z ośrodków nie uaktualnia informacji w Sieci i potem przychodząc do lekarza dowiadujemy się że poradnia jest nieczynna albo w ogóle zamknięta.. Nawet podczas wyszukiwania trzeba dzwonić, dowiadywać się itd. :kwasny:

joana30 Wysłany: 2013-10-24, 08:21   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Stronka dobra, ale z uslug NFZu korzystam tylko wtedy, kiedy muszę :P

Soliwka Wysłany: 2016-11-30, 20:12   

Ja chciałam dostać się do kompetentnego lekarza bo czasu ciąży cierpię na nawracające migreny...Próbowałam u dwóch lekarzy ale w końcu poszłam do poradni neurologicznej. Znalazłam ją tak jak Wy przez wyszukiwarkę [...]. W moim miasteczku nie było neurologa ale wyszukiwarka wskazała tego najbliższego w najbliższym mieście.

Podejrzenie reklamy. markdottir - moderator forum
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2016-11-30, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  

wiollaa Wysłany: 2017-08-12, 09:35   

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Niestety, leczenie na NFZ bywa zgubne. W pewnym momencie byłam już tak zła, że postanowiłam nie oszczędzać na zdrowiu. Tym bardziej, że cała sytuacja dotyczyła mojej nienarodzonej jeszcze córeczki. Wykupiłam pakiet [...] i nie żałuję. Teraz umawiam się na dogodny termin, nie czekam w kolejkach, a w razie potrzeby rozmawiam z lekarzem na czacie. Moim zdaniem to dużo lepsze niż opieka lekarska jaką proponuje NFZ.

edytowałam treści niezgodne z regulaminem, markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-08-12, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu