Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Torty weselne
Autor Wiadomość
lisss Wysłany: 2011-10-04, 00:15   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: wyklikałam sobie
[tu była reklama]

no tak, miał być taki z walizkami-nr. 54
fajne są włąsnie takie, które opowiadają jakąś historię, a ten jak najbardziej tak:)

scalilam posty i usunęłam nieopłaconą reklamę - ziel_lena

się potrafi :)
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2011-10-04, 10:47, w całości zmieniany 2 razy  

Ania:)   Wysłany: 2012-01-31, 15:51   Tort weselny.

Witam Was moje kochane przyszłe Panny Młode:)
Jesli chodzi o torty weselne to z całego serduszka polecam pracownie tortow atystycznych "XXX" z XXX. www.XXX.pl Jestem zachwycona ich usługami. Z cukru potrafią wyczarowac dosłownie wszytko!!! Fantastyczny kontakt z klientem, sama mogłam sobie zaprojektowac swój tort który z reszta wygladał cudownie i tez cudownie smakował. Tort jak z bajki :) Goście byli zachwyceni a niektórzy byli nawet w szkoku że kwiaty które były na torcie były z cukru ponieważ wygladały jak prawdziwe. Na stronie nie ma wielu zdjęc ale Pani która odebrała telefon momentalnie wysłała mi wszytkie zdjęcia na @. (Wybrałam pietrowy tort z kwiatami:) Przed slubem przeleciałam kilkanaście cukierni i szczerze powiem że żadna rewelacja az wkoncu trafiłam na xxx. Za tort na 300 osób zapłaciłam 2.500 zł transport gratis :) i jestem przekonana ze tort wart był swojej ceny która jak na woj. mazowieckie i tak nie była dość wysoka. Czytam że w niektórych cukierniach za tort na 130 os mozna zapłacić nawet 1500 zł o ile w oóle mozna go nazwac tortem. Jeszcze raz polecam xxx :) Dziekuje również osobie która ten tort dla nas zrobiła:) Pozdrawiam wszytkie przyszłe młode pary :) Ania:)

edytowałam post, był niezgodny z regulaminem. mpk
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2012-01-31, 20:15, w całości zmieniany 2 razy  

semeja1011 Wysłany: 2012-02-04, 20:02   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze
scrummy yummy

Jak do nas trafilas?: przypadek...
co do porcji tortow:
w Polsce przyjete jest (tak wyczytalam ma forach cukierniczych) 100g tortu na 1 goscia, ale wspomniano o tym, ze trzeba odliczyc mase cukrową, ktora pokrywa tort...
w Angli jest troche inny przelicznik, z tego co pamietam to porcje sa o wymiarach 3x5cm, tylko ze w UK zjadaja co do okurszka mase cukrowa...

ja na swoim slubie mialam zamawiany tort z kawiarni... byl dobry, ale jak sie pozniej przyjrzalam to wszytko bylo zrobione z kupnych pólproduktow - blaty kupne, krem z proszku...
dzis, gdy sama robie torty tamtem tort jest niczym z koszmaru:/
przyszlym pannom mlodym polecalabym zapoznanie sie nie tylko z oferta najwiekszych cukierni, ale takze z dzielami wytwarzanymi w zaciszu domowych kuchni, gdzie powstaja naprawde fajne i przede wszysktim smaczne torty
na portalach spolecznosciowych sa grupy'cukiernikow' gdzie mozna podziwiac/podpatrywac wyczyny wlasnei takich osob
zapewne znajda sie numery w waszych okolicach kobitek, ktore pieka torty, mozna zamowic probny, by ocenic smak, a wyglad... tu polskie kobitki zrobily duzy krok do przodu, jesli chodzi o dekorowanie tortow
ja sie zajmuje zdobieniem dopiero od lipca i oto moja propozycja tortu karnawałowo-ślubnego http://a8.sphotos.ak.fbcd...732357832_n.jpg
a w pl znam kilka kobitek, ktore podobnie jak ja, pieka i zdobia z pasja, trzeba tylko sie rozejrzec

scrummy yummy

słodsza strona życia ;)

dorindka Wysłany: 2012-11-14, 13:37   

Witam Was przyszłe Panny Młode:)
Na 1 osobę przypada 100 g tortu.
Na moim ślubie miałam tort z warszawskiej cukierni babiniec-cafe. Wcześniej zamawiałam u nich kilkakrotnie torty firmowe i zawsze były pyszne. Zdecydowałam się im zaufać również w tym najważniejszym dniu. I nie żałuję! Tort był pyszny, idealnie wykończony. Także gorąco polecam!

post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu pkt. VI.4 - ziel_lena
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2012-11-14, 17:28, w całości zmieniany 1 raz  

File07 Wysłany: 2014-05-11, 18:59   

Ja miałam taki zwykły tort trzypiętrowy, w trzech smakach. Podobno był pyszny. ( Jak na panne młodą przystało z tych nerwów nie posmakowałam :) ) Teraz zrobiłabym to inaczej. Przede wszystkim wybrałabym żeby fajnie wyglądał. Można teraz zamówic cuda. Przykładowo tutaj oglądałam [reklama] . Zazdroszcze Warszawiakom :oczami:

post edytowany-naruszenie regulaminu pkt. VI.4 - ziel_lena
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2014-05-12, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  

tamira Wysłany: 2014-07-29, 10:50   

Ja tort zamawiałam w Warszawie [usuniete dane firmy]
Tort bardzo smaczny, dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam.
Szkoda,że nie mam akurat zdjęć ślubnych na komputerze to bym umieściła jedno z nich.
Tak czy inaczej był w kolorze delikatnego ecru z różowymi dodatkami. Zrezygnowałam z lukru poniewaz nie jest smaczny - jedynie bita śmietana.
Wszystkim smakowało.

Naruszenie regulaminu pkt. VI.4 - ziel_lena
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2014-07-29, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  

100krotka
[Usunięty]
Wysłany: 2014-09-15, 12:28   

File07 napisał/a:
Ja miałam taki zwykły tort trzypiętrowy, w trzech smakach. Podobno był pyszny. ( Jak na panne młodą przystało z tych nerwów nie posmakowałam :) ) Teraz zrobiłabym to inaczej. Przede wszystkim wybrałabym żeby fajnie wyglądał. Można teraz zamówic cuda. Przykładowo tutaj oglądałam [reklama] . Zazdroszcze Warszawiakom :oczami:

post edytowany-naruszenie regulaminu pkt. VI.4 - ziel_lena

ojj ze stresu nie spróbować własnego tortu? wielka strata :(

jada24 Wysłany: 2015-03-05, 11:36   

Polecam cukiernię Bliklego... Oni naprawdę znają się na tym co robią. Torty są przepyszne. Nie przesadzone w żadną stronę. Moja przyjaciółka miała je na swoim weselu... Był przepyszny... Zrobili im tort dokładnie taki jaki chcieli. Świetnie wyglądał i smakował...

kleo88 Wysłany: 2015-03-06, 18:13   

Ja mialam tradycyjny tort z bita smietana, byl naprawde rewelacyjny, nie chcialam takiego tortu wykonczonego masa cukrowa bo tego i tak nikt nie je, tort byl rozlozony na 3 paletach na stole i ozdobiony tyi samymi kwiatami, ktore mialam w bukiecie i we wlosach

Lussy Wysłany: 2017-09-18, 06:35   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

A czy zastanawiałyście się nad samą kwestią transportu takiego tortu? Jak dla mnie z przewożeniem słodkich produktów zawsze był problem, niedawno jednak trafiłam w sieci na takie porady: (link edytowany - Zmora) , wiele zależy tu od samej jakości pojemników do transportu i samego zabezpieczenia towaru.

Jestem jedną z miliardów ludzkich historii...
Ostatnio zmieniony przez Zmora 2017-09-18, 08:44, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu