Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
seks po porodzie
Autor Wiadomość
rozyczka29 Wysłany: 2017-05-11, 09:33   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ej? Jakim prawem ktoś edytuje moje posty? Jakie podejrzenie szeptanki? Jestem na forum od kilku lat, a wy mi tutaj z takimi podejrzeniami wyjeżdżacie! Powiedziałabym coś na tą sytuację, ale :cenzura: :mur:

Blutka Wysłany: 2017-05-11, 09:35   

Starsza Kobieta

rozyczka29, ale staż nie ma znaczenia, tylko ilość postów, taki regulamin, nie ma się co oburzać. Pisz więcej, to będziesz mogła polecać. :)

rozyczka29 Wysłany: 2017-05-11, 09:36   

Ale na jakiej podstawie uważacie, że to jest jakieś działanie marketingowe? Przecież w ten sposób poła forum powinna być ocenzurowana. NO właśnie jest o co sie oburzać, bo napisałam posta, poświęciłam swój czas na odpowiedź a wy takie cyrki robicie.

Nabla Wysłany: 2017-05-11, 09:47   

Starsza Kobieta
Every man must dine

rozyczka29, zaakceptowalas regulamin rejestrujac sie na forum. Jest tam wyraznie napisane, ze:
Cytat:
4. Posty nowych użytkowników (tych, którzy mają staż poniżej 2 miesięcy i tych którzy, którzy napisali mniej niż 100 postów) z poleceniem/odradzeniem produktów/usług/firm będą edytowane ze względu na podejrzenie reklamy.

rozyczka29 napisał/a:
Przecież w ten sposób poła forum powinna być ocenzurowana.

I jest ;) Wycinamy reklamy i polecenia od nienzanych uzytkownikow wiele razy dziennie - od tego jest moderacja.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Zmora Wysłany: 2017-05-11, 09:49   

Starsza Kobieta

rozyczka29 napisał/a:
poła forum powinna być ocenzurowana

Nie wiem, czy połowa forum, ale z pewnością większość postów niezgodnych z Regulaminem jest edytowana.

rozyczka29 napisał/a:
NO właśnie jest o co sie oburzać, bo napisałam posta, poświęciłam swój czas na odpowiedź

Ale to w końcu masz jakąś korzyść z tego, że polecasz na forum ten preparat? Cały Twój post zostawiono, wycięto tylko nazwę. Jeśli tamira będzie chciała dowiedzieć się, jaki suplement polecasz, to może napisać do Ciebie priv lub e-mail.

Wiesz, my też poświęcamy swój czas, żeby tworzyć tu społeczność internetową i denerwuje nas, że dla pracowników e-marketingu nasze forum jest poletkiem dla darmowej reklamy, na której oni zarabiają.

CHATOR Wysłany: 2017-05-13, 19:29   

Forumowy wyjadacz

rozyczka29 napisał/a:
Jakim prawem ktoś edytuje moje posty?

Twój post edytowałam z przyczyn, które modki wyżej już Ci wyjaśniły. Pozdrawiam serdecznie .

My
Agatka

basia0101 Wysłany: 2017-09-18, 18:13   

wielka turystka

Ja właśnie jestem w 4 miesiącu ciąży i mam pewne obawy już teraz z uprawianiem seksu a co dopiero po porodzie :looka:

Odpowiedz do tematu