Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Implanty zębowe
Autor Wiadomość
P4cynka Wysłany: 2013-04-29, 14:59   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

najgorsze jest to, że to bardzo droga sprawa... A płacicie od razu czy przy każdej wizycie?

Anadiya Wysłany: 2013-05-06, 13:55   

P4cynka napisał/a:
najgorsze jest to, że to bardzo droga sprawa... A płacicie od razu czy przy każdej wizycie?

ja zapłaciłam od razu całą kwotę. ale wiem, że niektóre kliniki, między innymi ta, w której ja sobie wstawiałam implanty, pozwalają rozłożyć należność na kilka rat.

AgaBiala
[Usunięty]
Wysłany: 2014-12-09, 11:44   

Ja z autopsji wiem, że nie warto oszczędzać. Skusiłam się na implant, którego koszt wraz z koroną nie przekroczył 2 6 00 zł. Zabieg implantacji robiłam nawet w Warszawskiej renomowanej klinice. Po roku od zabiegu implantacji poczułam, że coś bardzo złego się dzieje ze mną. Kilkakrotnie budził mnie potworny ból po tej stronie, w której miałam wszczepiony implant. Myślałam na początku, że po prostu coś się dzieje z zębem naturalnym...nie przypuszczałam, że to wszystko poszło od implantu. Byłam w klinice w Białymstoku gdy ból już nie pozawalał mi w ogóle myśleć. Gdybyście zobaczyły minę mojej nowej doktor, gdy wykonała prześwietlenie....masakra!!!! Aż się popłakałam!!! Ledwo udało się uratować kość i dziąsło...a mogło być jeszcze gorzej!!! W sumie regeneracja kostna i wszystkie inne zabiegi wyniosły mnie trzykrotnie więcej niż naprawdę implant z górnej półki!!! Jestem wdzięczna mojej doktor za to, że poświęciła mi tyle uwagi!!! A Wam zdecydowanie odradzam korzystanie z tanich implantów!!!!!!

Elfetka Wysłany: 2015-02-20, 10:09   

Jak do nas trafilas?: przypadkiem
AgaBiala, a w jakiej klinice jest ta Twoja Pani doktor??? Właśnie poszukuję lekarza, któremu mogłabym zaufać i powierzyć nie tylko dobrór odpowiednich dla mnie implantów, ale także całego leczenia.
A może ktoś z Was koleżanki wie, jacy są dobrzy implantolodzy w Białymstoku (województwo podlaskie) lub w najbliższych okolicach. Bardzo proszę o pomoc!!!

Darek001 Wysłany: 2015-07-14, 16:26   

Po implantacji nie ma mowy opuchliźnie,ból jest dopuzczalny ale nie opuchlizna- bo niby skad?Pozdrawiam

MartynaAchtelik Wysłany: 2017-07-12, 12:54   

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Zgadzam się z Blutką, że na leczenie zębów może iść ogromnie dużo pieniędzy. To niestety nie jest tania inwestycja. Dlatego wydaje mi się, że czasem lepiej jest jednak zainwestować w dobrej jakości implanty na zęby. Oczywiście najważniejszą kwestią jest znalezienie dobrego stomatologa, a w zasadzie protetyka (I ciach kolejną reklamę) Kilku moich znajomych ma już implanty (pomimo, iż są dość młodzi - lekko po 30-ce) i generalnie sobie chwalą.
Wycięłam link reklamowy. markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-07-12, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  

Trufelka Wysłany: 2017-09-30, 08:20   

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Nie mam dwóch zębow - 4 i 6. O ile 6 nie jest tak bardzo widoczna,to 4 nestety tak przy uśmiechu widać braki. Długo zastanawiałam się co z tym zrobić, ale jednak stawiam na implant. Może wydać się rozwiązaniem drogim, ale jest trwalszy niz koronki. Teraz można skorzystać w klinikach w ogóle z bezpłatnych konsultacji implantologicznych, co jest super sprawą, bo zazwyczaj takie konsultacje są płatne. Z tego co pamiętam do 15 października Byłam w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zadowolona. Implantolog tylko utwierdził mnie w decyzji abyy zrobić imlanty.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-10-18, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu