Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie atrakcje na wesele?
Autor Wiadomość
dariady   Wysłany: 2016-12-09, 13:03   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

niektóre zabawy weselne rzeczywiście są obciachowe, ale niektóre całkiem fajne i przynoszą sporo śmiechu, oczywiście w dużej mierze wiąże się to z tym, w jakim przedziale wiekowym są goście. u mnie większość z nich to ciotki po 60tce więc nie zorganizuje im zabawy z przechodzeniem pod liną czy czymś takim:p zastanawiamy się więc nad jakimś fajnym pokazem iluzji. Co myślicie?
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2016-12-09, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

Dolores Wysłany: 2016-12-15, 09:49   

Według mnie nie warto jest tworzyć jakieś wymyślne atrakcje. To w końcu nie jest festyn, ale wesele. U mnie będzie skromnie i raczej klasycznie: bez pokażów sztucznych ogni, połykaczy ognia czy też striptizu.

esoes Wysłany: 2016-12-15, 10:16   
Net włączony- gar z zupą spalony

Dolores napisał/a:
Według mnie nie warto jest tworzyć jakieś wymyślne atrakcje. To w końcu nie jest festyn, ale wesele. U mnie będzie skromnie i raczej klasycznie: bez pokażów sztucznych ogni, połykaczy ognia czy też striptizu.

W dzisiejszych czasach ten caly show festyniwy jest niezbedny.
Nawiazanie kontaktu pomiedzy ludzmi jest coraz trudniejsze. Goscie sa malo kreatywni. Potrzebuja fotobudki czy innych bzdur zeby moc cos z soba zrobic. Mlodzi najlepiej wiedza jacy sa ich goscie i po co im te szopki robią. Ludzie są coraz mniej tworczy i coraz bardziej odtworczy. Przerazajace, ale takie są fakty. Calkuem sporo gosci w ogole nie oderwie sie od wlasnego telefonu...

minerwa90 Wysłany: 2017-05-18, 13:37   

Jak do nas trafilas?: Google
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Naszą atrakcją był świetny drużba, uśmialiśmy się a najważniejsze że nie musieliśmy się niczym przejmować bo drużba nam mówił kiedy i co mówić.

Wyłączony podpis z powodu reklamy. Zmora
Ostatnio zmieniony przez Zmora 2017-05-19, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  

basia0101 Wysłany: 2017-09-19, 20:47   

wielka turystka

U nas nie było żadnych atrakcji. Na luzie, najważniejsi są ludzie.

bernadetka Wysłany: 2017-10-01, 19:20   

u nas było mnóstwo atrakcji, powiem wam zatrudnilismy konsultanta ślubnego z nazwę usunięto - no chyba nie musze kończyć- maja pomysły ci ludzie, w 1% bym tego z mężem nie wymysliła. Warto przemysleć zatrudnienie konsultantów , dziś to wiem bo mieliśmy bajowy slub link usunięto - Zmora
Ostatnio zmieniony przez Zmora 2017-10-03, 05:19, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu