Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze biurko
Autor Wiadomość
Alfa Wysłany: 2015-10-29, 08:06   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

malenka napisał/a:
Co jeszcze oprócz stokka jest godnego uwagi?

wg mnie nic. Ponad rok temu przemaglowalam temat. W koncu kupilam stokka i jestem absolutnie zachwycona, dokupilam potem dla drugiego dziecka do stolu w jadalni, kolejnemu dziecku kupie na roczek. Bardzo przyszlosciowe krzeselko. I od lat trzyma cene, mysle, ze nawet jak Ci nie podpasuje, to odsprzedaz bez problemu.

Matylda Wysłany: 2016-04-18, 10:48   

Starsza Kobieta

Nowości Ikea:

Regulacja wysokości, regulacja nachylenia blatu.

http://www.ikea.com/pl/pl...ducts/20273594/

Regulacja wysokości, do wyboru nadstawka.

Obydwa już widziałam na żywo, wydają się fajne. Brak mi jakiejś szuflady małej, ale chyba młodej i tak któreś wybiorę.

FotoStwory

esoes Wysłany: 2016-04-18, 11:20   
Net włączony- gar z zupą spalony

Matylda napisał/a:
Nowości Ikea:

Regulacja wysokości, regulacja nachylenia blatu.
Obrazek
http://www.ikea.com/pl/pl...ducts/20273594/

Regulacja wysokości, do wyboru nadstawka.
Obrazek

Obydwa już widziałam na żywo, wydają się fajne. Brak mi jakiejś szuflady małej, ale chyba młodej i tak któreś wybiorę.

Pracy przy tym pierwszym w ogole sobie nie wyobrazam ze wzgledu na wystajace brzegi.

Matylda Wysłany: 2016-04-18, 11:40   

Starsza Kobieta

esoes napisał/a:
Pracy przy tym pierwszym w ogole sobie nie wyobrazam ze wzgledu na wystajace brzegi.

Wydaje mi się, że dla dziecka jest wystarczająco szerokie, będę jeszcze musiała przymierzyć, bo wydaje mi się właśnie fajniejsze, może mniej rzeczy będzie spadało.

FotoStwory

esoes Wysłany: 2016-04-18, 12:06   

Pewnie rzecz gustu i oczekiwan. Swojego bym przy takim nie posadzila.

Madeleine Wysłany: 2016-04-18, 12:16   

Starsza Kobieta

Matylda napisał/a:

Wydaje mi się, że dla dziecka jest wystarczająco szerokie, będę jeszcze musiała przymierzyć, bo wydaje mi się właśnie fajniejsze, może mniej rzeczy będzie spadało.
to na pewno, ale 90cm szerokosci to moze byc troche malo.

Matylda Wysłany: 2016-04-18, 12:25   

Starsza Kobieta

To muszę na starszaku przetestować, bo tylko młodą sadzałam. Może nie bez powodu jednak biurko stoi w dziale dla młodszych dzieci ;)

FotoStwory

Izuu Wysłany: 2016-04-20, 07:59   
Poważnie uzależniona

Madeleine napisał/a:
Matylda napisał/a:

to na pewno, ale 90cm szerokosci to moze byc troche malo.

Jestesmy po zakupie biorka dla Tymiana. 90 to zdecydowanie za malo. Teraz rozklada katre, przybory i miejsca brak. Zdecydowanie szersze jest bardziej funkcjonalne. Ceny na prawde idealnych biorek miazdza cena. Gdybym.miala wiecej miejsca w pokoju Ziolka zdecydowalabym sie na blat na kozlach.

Kocham Cię jak stąd do Księżyca... i z powrotem.

Madeleine Wysłany: 2016-04-20, 08:17   

Starsza Kobieta

Izuu napisał/a:

Jestesmy po zakupie biorka dla Tymiana. 90 to zdecydowanie za malo. Teraz rozklada katre, przybory i miejsca brak.
Z drugiej strony na biurku nie musi lezec caly dobytek dziecka. Moj trzecioklasista ma biurko 100cm szerokosci i jest ok - wszystko sie miesci, nic nie spada.

Izuu napisał/a:
Gdybym.miala wiecej miejsca w pokoju Ziolka zdecydowalabym sie na blat na kozlach.
no ale to chyba tylko ze wzgledu na design, bo funkcjonalnie to samo daja nogi ;)

Ja ciagle pamietam moje biurko z pochylym blatem (niecale 90cm - wystarczalo mi spokojnie przez lata 1-3) i to, jak ciagle mi wszystko z niego zjezdzalo ;)

esoes Wysłany: 2016-04-20, 08:33   

Madeleine napisał/a:
Izuu napisał/a:

Jestesmy po zakupie biorka dla Tymiana. 90 to zdecydowanie za malo. Teraz rozklada katre, przybory i miejsca brak.
Z drugiej strony na biurku nie musi lezec caly dobytek dziecka. Moj trzecioklasista ma biurko 100cm szerokosci i jest ok - wszystko sie miesci, nic nie spada.

Izuu napisał/a:
Gdybym.miala wiecej miejsca w pokoju Ziolka zdecydowalabym sie na blat na kozlach.
no ale to chyba tylko ze wzgledu na design, bo funkcjonalnie to samo daja nogi ;)

Ja ciagle pamietam moje biurko z pochylym blatem (niecale 90cm - wystarczalo mi spokojnie przez lata 1-3) i to, jak ciagle mi wszystko z niego zjezdzalo ;)

Tez mialam z pochylym blatem i jeszcze po podniesieniu blatu byl schowek. Zemsta projektanta :) . Nie dosc ze spadalo co moglo to jeszcze zeby otworzyc trzeba bylo wszystko zdejmowac bo inaczej wsuwalo sie w szczeline z zawiasami. No a po opuszczeniu klapy/blatu wystawaly boki takie jak na biurku pokazanym powyzej, no wiekszego koszmaru w zyciu nie widzialam. Przy tym piekne bylo bialo czerwone i wszyscy sie nim zachwycali (czasy glebokiej komuny :) )

Madeleine Wysłany: 2016-04-20, 08:41   

Starsza Kobieta

esoes napisał/a:

Tez mialam z pochylym blatem i jeszcze po podniesieniu blatu byl schowek. Zemsta projektanta :) .
no pewnie, ze schowek :D
Mialam do tego regulacje wysokosci, a w glebi byl prosty kawalek (plus nadstawka), zeby mozna bylo cos odlozyc. Szczeliny wprawdzie nie bylo, brzegow wystajacych tez nie - wiec na boki wszystko swobodnie spadalo.
Blat byl obity brazowa derma (?) i moim marzeniem bylo oklejenie go calego naklejkami. Tymczasem mialam ich tylko 5, wystarczylo na malutki kawalek w rogu ;) Ogolnie bylo potwornie brzydkie, ale ergonomiczne.

Izuu Wysłany: 2016-04-21, 09:09   
Poważnie uzależniona

Madeleine napisał/a:
Izuu napisał/a:

Mad, aleTymian ma pojemnik przed sobą z przyborami zaledwie. Tylko wiesz jak wyciąga kredki i nie odkłada tylko układa z boku (nad czym pracujemy) to zaraz zaczyna brakować miejsca. Poza tym obstawiam , że coś będzie trzeba przepisywać, więc rozłożona ksiązka, ćwiczeniówka...I teprzybory z boku bo obstawiam, że mu tak zostanie.

[quote="Madeleine"]
Izuu napisał/a:

Izuu napisał/a:

Masz rację. Trochę chodzi o wygląd, bo szerokie nogi lub te dechy z boku mega obciążają wygląd biórka a tym samym szpecą pokój ;) Myślałam też o blacie montowanym do ściany ale wtedy nie ma pola manewru jak się aranżacja pokoju znudzi.

Kocham Cię jak stąd do Księżyca... i z powrotem.

Madeleine Wysłany: 2016-04-21, 09:30   

Starsza Kobieta

Izuu napisał/a:
Poza tym obstawiam , że coś będzie trzeba przepisywać, więc rozłożona ksiązka, ćwiczeniówka...
to i tak musi lezec przed oczami, nie z boku

Izuu napisał/a:
szerokie nogi lub te dechy z boku mega obciążają wygląd biórka a tym samym szpecą pokój ;)
masz tez do wyboru zwykle cienkie ;) Przyklad pierwszy z brzegu:
http://www.ikea.com/pl/pl...181/#/S29932181
Kozly sa wizualnie ladne, ale zajmuja sporo miejsca na dole. I raczej do duzego blatu, zeby to mialo rece i nogi i wygladalo proporcjonalnie.

Kinga19992 Wysłany: 2017-12-21, 22:26   Biurko dla dzieci
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: od znajomej
Dla malucha polecam biurko z elektryczną regulacją blatu. Mój synek ma takie biurko kupione w https://indesks.eu/ i muszę powiedzieć, że jest to praktyczne pod kątem małego dziecka. Raz sobie je na siedząco, a w innym czasie rysuje na stojąco. Poza tym takie biurko jest bardzo dobrą inwestycją, ponieważ jak wiadomo dzieci szybko rosną i wysokość dopasowania blatu wraz z nimi, także śmiało taki stolik może służyć dziecku latami.
Pozdrawiam,

Maura Wysłany: 2017-12-22, 18:57   

Rodzina głoduje, bo ja netuje
Mamosaurus

Jak do nas trafilas?: G.
Nie reklamując chamsko, po 4 miesiacach uzytkowania, moge pochwalic biurko Network z Agaty. Gruby blat i boki, szuflady na zeszyty i zylion drobiazgów. Całość stabilna, wielki blat, jest gdzie sie rozlożyc z ksiażkami i zeszytami, jest miejsce na zabawe i klejenie na duzych formatach. Do tego porzadny fotel z regulacja trzystopniową.

Odpowiedz do tematu