Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza lalka-bobas

Pierwsza lalka-bobas która najfajniejsza?
Agatka
11%
 11%  [ 3 ]
Baby Annabell
0%
 0%  [ 0 ]
Baby born
37%
 37%  [ 10 ]
Chou chou
22%
 22%  [ 6 ]
inna - jaka?
29%
 29%  [ 8 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
nata Wysłany: 2015-12-11, 21:59   

Poważnie uzależniona

Szukam lalki siusiającej, ale takiej, żeby nie przelewało się przez nią, tzn. żeby nie wypływało w momencie, kiedy lalka jeszcze pije. Wiem, że jest taka baby born, sika po naciśnięciu pępka i o coś takiego mi chodzi, ale cena nie bardzo mi się podoba ;) Nie wiem czy młoda nie rzuci jej w kąt po krótkim czasie, więz prawie 200zł to dla mnie cena zaporowa. Znalazłam jednak tańszy odpowiednik :hyhy:

Ponoć sika po naciśnięciu uda. Na youtube nie znalazłam prezentacji, więc nie wiem czy warta zainteresowania :niepewny: Zna ktoś? Albo może polecicie coś innego w rozsądnej cenie? :padam:

nituszka Wysłany: 2016-05-13, 06:33   

Net włączony- gar z zupą spalony

najwyższy czas, żeby kupić lalkę bobasa. Amelka traktuje każdego pluszaka jak dzidziusia ;)
szukam lalki, która NIE będzie sikać i do której nie wlewa się wody butelką.
powinna być miła do przytulania i fajnie gdyby była bez głosu, ewentualnie z jakimiś delikatnymi dźwiękami :)

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

Mami123 Wysłany: 2016-06-03, 11:38   
Pampersa mi dali i nowym nazwali
Mami123

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
Baby Born są drogie, a akcesoria do nich to już w ogóle są mega drogie :p ale z drugij strony wiać, że płaci się za jakość. Inne lalki-podróby się nam psują, a baby Born wciaż żyje, mimo że codziennie jest uzywana :)

<3

Wanderer Wysłany: 2016-06-03, 21:14   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Moje dziecko ma bobasa podróbę i marzę,żeby go zepsuło :masakra: Ale lalka jest niezniszczlana :masakra: Za to wystarczy nacisnąć i od razu płacze, krzyczy mama, tata, śmieje się...i jeszcze przełyka jakby miała czkawkę ...jeżeli jej się właduje butelkę do buzi :oczami: Dziecię ją tak maltretuje non-stop :rotfl: Zapyziała jest strasznie, a uprać przez tę "elektronikę" jej się nie da :kwasny: Na czole ma rysunki dokonane kredką (choć mam wątpliwości co do przedmiotu zbrodni ;) )...rozpuszczalnikiem też już próbowałam to zmyć :masakra:
Jednak ma jedną zaletę- ma 47 cm i spokojnie włazi we wszelkie ubrania mojego dziecka z czasów jej pierwszych dni na swiecie, więc szczęśliwie odpadło mi dokupowanie garderoby :rotfl:

markdottir Wysłany: 2017-01-07, 21:36   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Wyciągam, bo u nas przyszedł czas na bobasa. Co polecacie dla 5-cio latki?
Chciałabym lalkę bez dźwięków i innych cudów. Ewentualnie z zamykanymi oczami. Chyba całą plastikową, żeby można było ją wykąpać.

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

nata Wysłany: 2017-01-07, 21:51   

Poważnie uzależniona

Młoda ma taką:

Jest cała plastikowa, zamyka oczy, można ją kąpać, ale ma dodatkowe cuda: sika (po naciśnięciu pępka) i płacze "łzami" (przy ściskaniu ręki). Wszelakich dźwięków i innych bajerów na szczęście brak. Młoda ją uwielbia (właśnie przez możliwość kąpieli i sikanie). Cena jednak jest dość wysoka. Ja zastanawiałam się nad tańszymi odpowiednikami (parę postów wyżej), ale nie wiem jak się sprawują, dlatego jednak kupiliśmy Baby Born. Nie mam jej nic do zarzucenia, choć nie wiem czy bez składki wydałabym tyle na (jak dla mnie, bo młoda ma inne zdanie) zwykłą lalkę :oczami:

Urtica Wysłany: 2017-04-05, 05:53   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Szukam opinii o takiej lalce baby born:

a może lepiej odrazu kupić tą z większą ilością funkcji, taką jak wklejona przez natę?

Może jakieś inne propozycje?
Przejrzałam wiele modeli, ale większość ma jakieś melodyjki, których zdecydowanie wolałabym uniknąć :/

sunflower112 Wysłany: 2018-01-04, 08:58   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

O samej Baby Born trudno mi się wypowiadać, niemniej lalki bobasy ogólnie sprawiają dzieciom sporo frajdy, a i uczą odpowiedzialności i opiekuńczości, jak w tym artykule http://cafe-mama.pl/lalki...emy-w-sklepach/ można przeczytać.

Odpowiedz do tematu