Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
kubek termiczny
Autor Wiadomość
justa Wysłany: 2015-10-23, 08:05   
Forumowy wyjadacz

Młody ma takie coś firmy MPM model SMILE

stacjonarnie dostępne w MediaExpert, MediaMarkt kosztuje ok 40 zł
nie przepuszcza ciepła, wytrzymuje 6 godzin na pewno ( dłużej nie testowaliśmy ) ale na pewno 6 godzinach herbata jest jeszcze ciepła
więc póki co się sprawdza, dla mnie ważny był ustnik zamykany i blokada przed otwarciem i ten termo -kubek to ma

esoes Wysłany: 2015-10-23, 08:35   
Net włączony- gar z zupą spalony

justa napisał/a:
Młody ma takie coś firmy MPM model SMILE

Obrazek

stacjonarnie dostępne w MediaExpert, MediaMarkt kosztuje ok 40 zł
nie przepuszcza ciepła, wytrzymuje 6 godzin na pewno ( dłużej nie testowaliśmy ) ale na pewno 6 godzinach herbata jest jeszcze ciepła
więc póki co się sprawdza, dla mnie ważny był ustnik zamykany i blokada przed otwarciem i ten termo -kubek to ma

Tez go mamy w białej wersji. Eksploatowany intensywnie od początku lata codziennie sprawuje się świetnie.
Tez go chyba już gdzieś polecałam.

Olaja Wysłany: 2015-10-23, 09:57   

Starsza Kobieta

justa, esoes, dzięki. Zatem wybiorę się do media expert obejrzeć :)

"Są tylko dwie rzeczy, które powinniśmy dać swoim dzieciom: korzenie i skrzydła"

Anna1991 Wysłany: 2015-11-18, 14:34   kubek termiczny
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja zamawiałam kubek dla męża (do samochodu) <ciach> i okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest dużo solidniejszy i dłużej utrzymuje ciepło w porównaniu do tych, które miałam dotąd. :)
Ostatnio zmieniony przez Nabla 2015-11-18, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  

Alix Wysłany: 2016-03-30, 18:21   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Wyciągam temat. Szukam kubka, chętnie nie contigo, bo bym wolała coś tańszego ;) Fajnie, żeby jak najdłużej trzymał ciepło, ale priorytetem jest dla mnie możliwość DOKŁADNEGO umycia każdego zakamarka. Bo się naczytałam ;) http://babyonline.pl/ples...19309,r1p1.html

Przy okazji zostawię opinię o kubku z biedronki. Mam dwa. Trzymają ciepło bardzo fajnie, aż byłam zaskoczona, czaaasem ustnik lekko cieknie, także to torebki bez kontroli bym nie wrzuciła, z tym, że mnie to nie przeszkadza. Natomiast w jednym mi się rozwaliła nakrętka, bardzo szybko. Poza tym nie nadają się do kawy - zmienia smak i staje się OBRZYDLIWA... I kubek też po nich słabo smakuje. No i nie da się rozwalić nakrętki na części...

Podoba mi się ten np. (jak z myciem?), ale jestem otwarta, zdecydowanie wolę bez rączki:
https://www.sporti.pl/pro...Nf1UaAsQE8P8HAQ

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Kary Wysłany: 2016-03-31, 09:54   

Starsza Kobieta

Alix napisał/a:
Podoba mi się ten np. (jak z myciem?), ale jestem otwarta, zdecydowanie wolę bez rączki:
https://www.sporti.pl/pro...Nf1UaAsQE8P8HAQ

Z myciem tak sobie szczerze mówiąc. Mam z podobnym zamknięciem (z Biedronki zresztą), ciepło trzyma rewelacyjnie, ale osad na zakrętce pozostaje.

Ja wrzucam do zmywarki, a potem jeszcze ręcznie myję.

Łobuz Maksymalny
Miko

Madeleine Wysłany: 2016-03-31, 09:59   

Starsza Kobieta

Starbucks. Mam fioletowy (no, teraz to juz bardziej metalowy, bo myje w zmywarce) - ze 2 lata juz.
http://www.starbucks.pl/coffeehouse/merchandise

Zakretka prosta do mycia.

Alix Wysłany: 2016-03-31, 15:26   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Madeleine, a orientujesz się, czy ten większy niebieski też ma taką nakrętkę?

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Nabla Wysłany: 2016-04-08, 10:25   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Wydłubałam z czeluści szafki termos - taki zwyczajny. Korek trochę był podejrzany, więc rozebrałam na części, umyłam i sparzyłam wrzątkim i... poodkształcały się kawałki :masakra:

Na Allegro widzę zapasowe korki do termosów - piszą, że uniwersalne - ale nie mam pewności, ze będzie pasował do mojego... Któraś z Was kiedyś próbowała użyć innego korka niż oryginalny? Albo ma dwa termosy i mógłaby przełożyć jeden do drugiego i zobaczyć, czy to daje radę?

(mam 0.5litrowy termos Kitchen Craft)

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Alix Wysłany: 2016-04-09, 17:10   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Madeleine napisał/a:
Starbucks. Mam fioletowy (no, teraz to juz bardziej metalowy, bo myje w zmywarce) - ze 2 lata juz.
http://www.starbucks.pl/coffeehouse/merchandise

Zakretka prosta do mycia.

Kupiłam w Starbucksie, wyglada super, nakrętka w 100% spełnia moje oczekiwania :) Mam nadzieję, ze sprawdzi się w użytkowaniu, dzięki :D

Blutka Wysłany: 2016-04-09, 19:26   

Starsza Kobieta

Nabla, ja mam dwa termosy (takie zwykłe, ale o różnych pojemnościach) i korków używam zamiennie. Nie pamiętam nawet, który jest od którego, więc chyba wszystkie pasują. Mówię o takim typie:

Nabla Wysłany: 2016-04-09, 19:31   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Blutka, :padam: Dokładnie o taki chodziło! (i moje psujstwo uda się naprawić za 5pln ;) )

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

malina32 Wysłany: 2016-05-11, 11:31   

ja mam z ikei kubek termiczny za raptem 2 dyszki, a pierwszy który mi nie przecieka i w ogóle jest spoko :) trzyma temp ok. 3 godzin zimą

mpire Wysłany: 2018-01-16, 13:07   

A ja mam kubek termiczny od Duki https://duka.com/kubek-termiczny-450-ml-blekitny-duka-bevande-1214480.html i sobie go chwalę. Może nie jest tani ale wart swojej ceny. Na szczęście dostałam go w prezencie. Długo trzyma ciepło i dobrze leży w dłoni.

Odpowiedz do tematu