Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie kanałowe - pomocy
Autor Wiadomość
alexa Wysłany: 2014-01-31, 14:23   

Starsza Kobieta

Kiedys dawno bywało, że tak - tylko nie taki dlugi okres czasu jak u Ciebie.
Moja dentystka mowi, że ma prawo byc odczuwalny jakis ból dzien, moze da, jesli to trwa dluzej to cos jest nie tak :niepewny:
Famke a Ty nie masz tam stanu zapalnego? Ten nowy dentysta nic nie mowił?
Bo ten ból przypomina mi niedawną historię zębową mojego syna, jego cierpienie (jak się okazalo niepotrzebne, bo dentystka na zastępstwie pokpiła sprawę :kwasny: ) brak informacji od niej i co za tym idzie nocne szukanie pomocy stomatologicznej (po konsultacji telefonicznej z moją dentystką) zeby ktos mu otworzył zatruty ząb, w ktory wlozone bylo lekarstwo. W źle oczyszczonym wytworzyly się bakterie beztlenowca i pomoc mógł dopływ powietrza (bakterie wtedy obumierają) - co ja wtedy przezylam to moje :masakra: :masakra: :masakra: Cztery dni i noce wyjęte z życiorysu :masakra:
Faktycznie po wyjęciu lekarstwa bylo duzo lepiej, doszedl do tego antybiotyk, ktory zacząl dzialac, juz później moja dentystka wyczyscila go jeszcze raz, zrownala z linią dziąsel i tak otwartego zostawila - praktyka przy mleczakach.
Jesli antybiotyk Ci nie pomoze (czego oczywiscie nie życzę) byc moze masz tam zapalenie miazgi i stąd ten ból przez tyle czasu :niepewny:

Patka Wysłany: 2014-04-12, 16:54   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
Nie wiem gdzie o to dopytać,a nie chcę z taką pierdółką zakładać nowego tematu.
Na ostatniej wizycie u dentysty miałam borowanego zęba- nic tam wielkiego się nie działo, 2 minuty i po bólu,tyle że...od tamtego czasu potwornie boli mnie ten ząb- nie mogę kompletnie gryźć tamtą stroną,bo zaczyna się taki ból,że aż przy kości policzkowej czuję :masakra: Nigdy w życiu mnie tak ząb nie bolał ...Co może być tego przyczyną? Będzie musiała mi go raz jeszcze rozwiercać? Ktoś się orientuje może? Gdy nie jem tamtą stroną jest ok...ale drugą też jeść nie mogę,bo tam też coś się dzieje :rotfl: żyć-nie umierać :rotfl:
Wizytę mam w poniedziałek,więc pewnie będę wiedzieć,ale przyznam,że pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego...

Czemu myślę o rzeżusze? czy wciąż o niej myśleć muszę? :)

alexa Wysłany: 2014-04-12, 20:10   

Starsza Kobieta

Patka napisał/a:
Będzie musiała mi go raz jeszcze rozwiercać?

To bankowo ;) Ale poowinni chyba zacząć od zdjęcia i zobaczyc co się dzieje w srodku :niepewny:

Patka Wysłany: 2014-04-13, 09:42   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
alexa napisał/a:
Ale poowinni chyba zacząć od zdjęcia i zobaczyc co się dzieje w srodku :niepewny:

To akurat nie przejdzie,bo w ciąży jezdem ;)
No trudno,otworzy go poraz drugi,nie wyjdę stamtąd póki nie przestanie boleć :masakra:

Czemu myślę o rzeżusze? czy wciąż o niej myśleć muszę? :)

uulea Wysłany: 2016-07-18, 16:06   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Odświerzę trochę temacik bo przesłam już nie jedno leczenie kanałowe. Z czego jedno, do którego nie chciałabym wracać. Wszystki zależy od dobrego stomatologa, który wi jak podejść do tematu. Wcześniej trochę poczytałąm na temat: uznane za reklame/carol ? dzięki czemu poszłam powniejsza do dentysty. Większość bajek nie warto słuchać, leczenie nie jest wcale aż tak straszne jak co niektórzy je malują.
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-10-09, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  

malami86 Wysłany: 2017-12-16, 20:11   

Jeżeli chodzi o leczenie kanałowe, to polecam klinikę http://www.aldent.lublin.pl/. Dysponują nowoczesnym sprzętem stomatologicznym. Zabiegi tego typu można u nich zrobić laserowo pod mikroskopem.

zielona1 Wysłany: 2018-01-22, 19:09   Stomatolog Kraków

Ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia w tym zakresie z gabinetem ,gdzie przyjmujestomatolog Beata Świątkowska .Nie zawsze jednak było to takie oczywiste.Najpierw szukałam informacji wśród znajomych, bo moim zdaniem to najlepsze źródło sprawdzonej informacji. Poleciło mi ten gabinet kilku znajomych, choć oczywiście inne także brałam pod uwagę.Jednak z perspektywy czasy widzę ,że był to dobry wybór, pzdr

Odpowiedz do tematu