Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
torba do wózka - jaka?
Autor Wiadomość
Asik0011 Wysłany: 2016-11-21, 17:04   

Poważnie uzależniona

alexa, kupuj! To dobra cena! Jeśli jeszcze dobrze pamietam, to model duo signature i on był właśnie z kategorii 200+ jak jeszcze się za nim rozglądałam ;)

alexa Wysłany: 2016-11-21, 17:07   

Starsza Kobieta

Pojęcia nie mam co i jak z modelem, to na konretne "zamówienie" ;)

Supro Wysłany: 2017-09-05, 20:27   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Dziewczyny, czy któraś ma zamiast torby plecak? Teraz są takie modne? Rozważam właśnie coś, co nie będzie typową "mamusiową" torbą. Czy wiecie jak to się sprawdza? co byście wybrały?

szukam szczęścia... macham skrzydełkiem!

Zmora Wysłany: 2017-09-06, 02:28   

Starsza Kobieta

Na lekkiej parasolce wożę zwykły plecak, bo torby mi ją częściej przeważają (ciężki plecak też potrafi, więc generalnie nie jest to najlepszy pomysł, zresztą instrukcja do wózka zakazuje wieszania czegokolwiek). Do wózka wielofunkcyjnego mam torbę z długim paskiem. Noszenie jej przez ramię nie jest mega wygodne (dla pleców lepszy byłby plecak, o ile nosilabym go na obu szelkach...), ale ma taki plus nad plecakiem, że można jedna reka trzymać dziecko a druga grzebać w torbie. Do zaloznego plecaka trudniej sie dostać. Takze specjalne plecaki na wózek są wg mnie bardziej wymysłem sprzedażowym niż innowacja, ale wiadomo, że jak jest różnorodnosc, to akurat komuś może podpasowac.

sreberko Wysłany: 2017-09-06, 19:48   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

...

Supro Wysłany: 2017-09-07, 11:24   

No ja mam właśnie kiepskie doświadczenia z taką typową torbą wózkową: wielkie to, ciężkie i... no kurde nieładne. Taki wielki mandżur! Co bym nie włożyła to wygląda jak wypchane na tygodniowe wakacje. Puste wygląda jako tako.. wiec nie spełnia swojej roli moim zdaniem. Ja często potrzebuje torbę jak idziemy do pczkola, do lekarza czy w odwiedziny albo do restauracji. Torba mi dynda na ramieniu i jednak nie jestem tak swobodna jak gdybym miała coś na plecach. I widzę, że teraz moda jest na plecaki :)

markdottir Wysłany: 2017-09-11, 11:12   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Supro, jest taka polska nowa marka Magsybags. To jest torba do wózka, ale da się z niej zrobić plecak. Sama się czaję, bo te, co mam nie do końca mi pasują. Jakby mieli ciemnoszarą, albo czarna to już bym dawno zamówiła, ale te kolory nie do końca mi do wózka pasują i tak dumam... :zawstydzony:
Geneva Beaba jest za duża - ona to nadaje się do spakowania na weekend, a skip hop stary bez suwaka straszliwie mnie wkurza, bo jak się pochylę, to wszystko mi wypada. ;)

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Asik0011 Wysłany: 2017-09-11, 18:59   

Poważnie uzależniona

markdottir napisał/a:
Jakby mieli ciemnoszarą

Na Lassig patrzyłaś?
Może nie ciemno, ale szara ;)

markdottir Wysłany: 2017-09-12, 22:17   

Starsza Kobieta

Asik0011, dzięki, ale ja chcę tę Magsy konkretnie. Zresztą Lassig zabija ceną. ;)

1% dla Patryka

Supro Wysłany: 2017-09-20, 20:56   

Dzięki za sugestie. Ładne te Beaby, zresztą jest wiele pieknych toreb... no ale ceny mnie zabijają! Ja sobie torby za takie pieniądze nie kupuje. Planowałam coś do 150 zł co by ludzko wyglądało :masakra:

Czy ktoś miał torby babyono i może się wypowiedzieć jak z ich wytrzymałością? Produkty znam ale toreb nie widziałam u nikogo.

Supro Wysłany: 2017-09-20, 20:57   

Dzięki za sugestie. Ładne te Beaby, zresztą jest wiele pieknych toreb... no ale ceny mnie zabijają! Ja sobie torby za takie pieniądze nie kupuje. Planowałam coś do 150 zł co by ludzko wyglądało :masakra:

Czy ktoś miał torby babyono i może się wypowiedzieć jak z ich wytrzymałością? Produkty znam ale toreb nie widziałam u nikogo.

Aditu Wysłany: 2017-09-20, 21:23   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Supro, a patrzyłaś na nowe smiki? Mają stylistykę bardzo podobną do Skip Hopu, a nieco przyjaźniejszą cene. IMO jakoś tych skip hopowych nie rzuciła mnie na kolana i drugi raz bym się na nią nie zdecydowała.

markdottir Wysłany: 2017-09-26, 21:58   

Starsza Kobieta

Jak szukałam torby, to często na Ola były ogłoszenia z torbami babyono za niewielkie pieniądze, bo z uszkodzonymi zamieciami, wiec chyba jakością nie powalają. Co do skip hopla, to mam podobne zdanie do Aditu. Z radością sie z nią rozstanie jak przyjdzie moja Magsy. :P

1% dla Patryka

markdottir Wysłany: 2017-09-26, 21:58   

Starsza Kobieta

Jak szukałam torby, to często na Ola były ogłoszenia z torbami babyono za niewielkie pieniądze, bo z uszkodzonymi zamieciami, wiec chyba jakością nie powalają. Co do skip hopla, to mam podobne zdanie do Aditu. Z radością sie z nią rozstanie jak przyjdzie moja Magsy. :P

1% dla Patryka

jasiula Wysłany: 2017-09-28, 07:12   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Przy starszakach mialam torbę dedykowaną do wózka (Teutonia) i szczerze jej nienawidziłam ;)
Teraz mam skip hopa w wersji pojedyńczej i spokojnie pakuje do niej asortyment bliźniaczek, a i do jakości nie mam zastrzeżeń :)

Odpowiedz do tematu