Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
EasyTone buty, które kształtują piękne nogi i pupę
Autor Wiadomość
iskra Wysłany: 2011-04-03, 10:13   

Net włączony- gar z zupą spalony

To one serio coś dają? :hyhy: Byłam przekonana, że to taki pic na wodę. ;)
No cóż, może warto się nad nimi zastanowić, bo niektóre wyglądają całkiem ok.

Sportiva Wysłany: 2011-04-05, 15:12   

Pampersa mi dali i nowym nazwali
Sportiva

Jakoś w to nie wierzę. Mówcie co chcecie, a ja tam uważam, ze to chwyt reklamowy i tyle. Twierdzę tak dlatego, że np. biegając nawet w zwykłych butach to pośladki robią się ładne, jędrne, a pupa okrąglejsza. Ja tam wybieram normalne buty do biegania i tyle :)

włosomaniaczka :)

meow Wysłany: 2011-04-05, 15:39   

Jak do nas trafilas?: z gimbli -;)
Famke dzięki za namiar ale niestety nie ma mojego rozmiaru. Nie wiem o co chodzi ale tego modelu jakoś nigdzie nie ma.

Co do działania to ja wierzę, że to wspomaga i tyle ale na cud nie liczę.

nigdy w życiu Wysłany: 2011-04-05, 15:40   

Sportiva, a miałaś te buty na nogach i chodziłaś w nich, że tak szybko oceniasz że to bubel ?

Ja buty mam, ale niestety mam tak rozchwiany kręgosłup, że nie daję rady w nich chodzić :zdegustowany:

MarMaja Wysłany: 2011-04-05, 17:29   

Starsza Kobieta

Sportiva napisał/a:
biegając nawet w zwykłych butach

Sportiva napisał/a:
Ja tam wybieram normalne buty do biegania i tyle
kluczowe słowa zaznaczone.

Jak ktoś nie lubi biegać, to kupuje sobie buty na piękną pupę i normalnie sobie chodzi zamiast specjalnie biegać :cwaniak:

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

meow Wysłany: 2011-04-05, 18:47   

No właśnie ja nie lubię biegać a mając dzieci dużo chodzę na spacery, więc buty mają sens :hyhy:

meow Wysłany: 2011-04-07, 05:47   

Dziewczyny chyba was jednak zmartwię, bo zapytałam o te buty specjalistę i niestety nie są dobre, bo: "te buty polecilabym osobom ktore maja absolutnie perfekcyjne ustawienie kosci , zadnych przeciazen w miesniach i sa wysportowane , a jak pomagam i diagnozuje tu ludzi to jeszcze takiego nikogo nie spotkalam :) . Owszem , ludzie w tych butach maja wyniki - czuje sie miesnie juz po pierwszych spacerach , ale ciagle ich uzywanie prowadzi do problemow najpierw z kostkami , potem leca kolana , biodra itd..... I to moze wystapic dopiero po paru miesiacach a nawet latach wiec ja polecalabym raczej chodzenie po schodach np niż te buty".

Wkleiłam to, bo byłam zdecydowana je kupić tylko nie mogłam się zdecydować na model (moim zdaniem urodą nie grzeszą ;) ) ale wpadłam na pomysł spytania koleżanki, która jest specjalistką od gimnastyki korekcyjnej i dostałam od niej odpowiedź, która do mnie przemówiła.

:(

kometa Wysłany: 2011-04-07, 20:09   

Starsza Kobieta

Hmm, a kolezanka poparla to jakimis faktami/badaniami? Bo ja znam np. ortopedow i innych specjalistow, ktorzy bzdury plota ;) Pojedyncza opinia mnie nie przekonuje :)

Sportiva Wysłany: 2011-04-19, 18:28   

Sportiva

nigdy w życiu napisał/a:
Sportiva, a miałaś te buty na nogach i chodziłaś w nich, że tak szybko oceniasz że to bubel ?

Tak, miałam

Ja buty mam, ale niestety mam tak rozchwiany kręgosłup, że nie daję rady w nich chodzić :zdegustowany:

I co Ci po tych butach?

włosomaniaczka :)

Dobra Wysłany: 2011-09-29, 08:13   

Starsza Kobieta

Sportiva napisał/a:
Jakoś w to nie wierzę. Mówcie co chcecie, a ja tam uważam, ze to chwyt reklamowy i tyle. Twierdzę tak dlatego, że np. biegając nawet w zwykłych butach to pośladki robią się ładne, jędrne, a pupa okrąglejsza. Ja tam wybieram normalne buty do biegania i tyle :)

:hyhy:

Reebok zapłaci klientom 25 mln dol.

Zdaniem Federalnej Komisji Handlu (FTC) przedstawione dane nie są wiarygodne. Podczas śledztwa Reebok nie był w stanie ich w żaden sposób potwierdzić.
Koncern zgodził się zapłacić 25 mln dol. w formie zwrotów dla klientów. Orzeczenie FTC dotyczy produktów, które Reebok reklamował jako szczególnie korzystne dla zdrowia, między innymi butów do biegania RunTone (cena 80-100 dol.) czy klapek EasyTone (cena 60 dol.).

MarMaja Wysłany: 2011-09-29, 08:47   

Starsza Kobieta

Dobra napisał/a:
przedstawione dane nie są wiarygodne

nie są udokumentowane badaniami, co nie jest jednoznaczne, że są nieprawdziwe ;)
Ale łatwiej Reebokowi zapłacić "tylko 25mln" niż bawić się w badania (i płacić za testy) i tracić klientów, którzy mogliby odejść od firmy (i zabrać ze sobą kolejną kasę), w czasie oczekiwania na wyniki badań, które prawdopodobnie ktoś i tak próbowałby podważyć. I zabawa trwałaby w kółko.

Ja tam w te buty wierzę. Kluczowe jest to:
Cytat:
Wszystko dzięki podkładce balansującej w podeszwie buta, która - jak wyjaśniał Reebok - wytwarza naturalną chwiejność wymuszającą większy wysiłek mięśni.
To akurat jest prawda, bo konieczność utrzymywania równowagi wzmacnia mieśnie i na odwrót - dzięki mocnym mięśniom łatwiej utrzymać równowagę.

Dobra Wysłany: 2011-09-29, 08:55   

Starsza Kobieta

pewnie tak ;)
dlatego reebok butów nie wycofa, bo się cieszą dużym powodzeniem ;)
Pytanie czy zmienią reklamę.

kometa Wysłany: 2011-09-29, 12:24   

Starsza Kobieta

A mi te buty zaszkodzily troche na staw skokowy, ale skad moglam wiedziec, ze lekko mam niestabilny :masakra:

Antka Wysłany: 2011-09-29, 13:26   

Forumowy wyjadacz

Pytanie: jak mogę otrzymać moją część 25 mln? Kupię sobie za tę kasę kolejną parę :cool2:

MarMaja Wysłany: 2011-09-29, 14:06   

Starsza Kobieta

Antka napisał/a:
Pytanie: jak mogę otrzymać moją część 25 mln? Kupię sobie za tę kasę kolejną parę

:ok:

Napisz do nich, że skuszona reklamą zakupiłaś cudowne buty i NIC nie zrobiły :cwaniak:

Odpowiedz do tematu