Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
uporczywy kaszel
Autor Wiadomość
Agata22 Wysłany: 2014-03-31, 12:25   
Starsza Kobieta

dawałąm Supremin ale dzisiaj poszłam do lekarki tak jest oki w zamian dostała Levopront zobaczymy czy pomoże

ancymonka Wysłany: 2014-03-31, 20:16   

Net włączony- gar z zupą spalony

Agata22, sposób leczenia pewnie zależy od przyczyn kaszlu, ostatni uparczywy kaszel u mojego dziecka udało mi się pokonać domową miksturą: kilka wyciśnięty ząbków czosnku + kilka łyżek miodu + wyciśnięty sok z całej cytryny wszystko razem do miski
podawałam 2 razy dziennie po łyżce przez kilka dni, trudno było, bo Ala nie znosi czosnku, ale efekty spektakularne

Dzieci odzwierciedlają to, co otrzymują. Hunt

Agata22 Wysłany: 2014-04-04, 20:40   
Starsza Kobieta

dziewczyny zaczynam podejrzewać że Karola ma tak jak i Maja w tym wieku (5 lat) refluks
ten wieczny kaszel od jakiegoś czasu tylko mi potwierdza
chyba musze się wybrać na badanie

a moje pytanie znacie jakiś domowy sposób na refluksowy kaszel żeby przetrwać dzisiejszą noc jutro kupimy syrop.

Nabla Wysłany: 2014-04-04, 21:09   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Ustawienie łóżeczka pod kątem (książki pod nogi) żeby głowa była trochę wyżej - wtedy może treść pokarmowa będzie się mniej cofać?

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

kometa Wysłany: 2014-04-04, 21:41   

Starsza Kobieta

Ew. sa takie poduszki antyreflukoswe chyba.

Dobra Wysłany: 2014-04-05, 10:32   

Starsza Kobieta

Agata22, Miłek miał rozpoznany mały refluks jak był mały. Podkładaliśmy pod materac od strony poduszki encyklopedie, a wieczorem dostawał gastrotuss - bardzo pomógł. Refluks, po 2 miesiącach mega kaszlu zdiagnozował u nas Ozimiek i chwała mu za to bo badaliśmy już na wszystko....

Gastrotuss polecam

http://www.doz.pl/leki/p7315-Gastrotuss_Baby

Jo76 Wysłany: 2014-04-05, 15:24   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: Gimbla
U nas Zosia miala problemy z przewleklym kaszlem. Stwierdzono alergie na kurz i roztocza. Teraz bierze kortyzon - inhalacje. I poprawilo sie znacznie.

Banda
Z K i E

Agata22 Wysłany: 2014-04-05, 21:21   
Starsza Kobieta

Gastrotus znam bo Maja brała bo tez ma stwierdzony refluks (przez ph metrię) ale u niej już leki odstawione całkowicie.
dzisiaj zakupiłam syrop Karola dostała i jak na razie śpi spokojnie
podejrzewan u Lolki też refluks ponieważ mówi czasem że boli ją brzuszek ale tak sporadycznie i nie jest to jakiś mocny ból, ciężko jej z jedzeniem, po wysiłku zaczyna kasłać

kasiajotka Wysłany: 2015-03-25, 17:34   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak kaszel jest mokry, to ja od razy podaję syrop przeciwzapalny fosidal, żeby hamować chorobę. Syrop działa też wykrztuśnie i odkąd go stosujemy, to mały szybko wraca do zdrowia.

Alix Wysłany: 2015-03-27, 09:30   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Agata22, taki kaszel po wysiłku może przerodzić się w astmę powysiłkową i zazwyczaj wynika to z alergii i nietolerancji pokarmowych. Sam refluks też najczęściej bierze się z nietolerancji i warto poszukać na co, bo odstawienie alergenu w takiej sytuacji działa cuda.

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Mart Wysłany: 2015-03-27, 10:54   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Faktycznie może być coś co podrażnia gardło i organizm walczy ruchem rzęsek co za tym idzie odruchem kaszlu. Należy pamiętać że nie ma cudownego syropu na dwa rodzaje kaszlu ( suchy i mokry ). Na każdy powinno się mieć inny specyfik. A na nadwyrężone gardło ssę pastylki fiorda, co by wspomóc błonę śluzową.

Percy27 Wysłany: 2015-09-23, 08:44   

na problemy z gardełkiem u majego malucha stosuję karmelki z ***, a jak pojawia sie kaszelek to syropek. Ostatnio zmienił skład i jest więcej składników leczących i witaminy. Najważniejsze, że działa.

[color=green]Regulamin. Kary[/color]

Rodzina to najważniejsza wartość na świecie
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-09-23, 09:39, w całości zmieniany 1 raz  

milexica Wysłany: 2016-11-25, 23:23   

U nas kaszel po każdym przeziębieniu jest w standardzie. Już się w sumie przestałam martwić :) Moja córka po prostu ma problemy z oczyszczaniem nosa i potem nawet jak już czuje się lepiej to pokasłuje, najgorzej jest w nocy. W zależności od rodzaju kaszlu daję jej albo syrop wykrztuśny albo taki, który hamuje ataki kaszlu. Dobre w przypadku leczenia kaszlu u dzieci są też inhalacje.
Polecam Ci zajrzeć na stronę http://www.babiniec-cafe.pl/ - można tam znaleźć dość ciekawe informacje o leczeniu i syropami i inhalacjami. A jeśli będzie się to przedłużać - nie ma co czekać, tylko lekarz.

Spam. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-11-29, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu