Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Co neutralizuje zapach psa w nmieszkaniu?
Autor Wiadomość
positive Wysłany: 2009-09-25, 09:23   Co neutralizuje zapach psa w nmieszkaniu?

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: stara historia
Po miesięcznych wakacjach kudłaty wrócił do domu, a mnie uderzyło, jak pachnie spem w domu :masakra:
Sam pies nie śmierdzi, pachnie normalnie sierścią (kąpany - w jeziorach i w wannie), ale aura wokół niego specyficzna.
Teraz jest jeszcze w miarę dobrze - mogę otworzyć okna i balkon na przestrzał i trochę przewietrzyć, zimą już takie intensywne wietrzenie nie za bardzo.

Jaki zapach (z tych wsadzanych do kontaktu) najlepiej zneutralizuje woń psa? A może coś innego niż te kontaktowe?

xmonixxx Wysłany: 2009-09-25, 10:31   

Starsza Kobieta

a może cuś takiego:
http://www.e-petshop.pl/b...sow-p-1261.html
http://www.twenga.pl/dir-...-zwierzat-31582

positive Wysłany: 2009-09-25, 10:58   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: stara historia
xmonixxx, dzięki, nie wpadłam na trop sklepów dla zwierząt.
Wypróbuję.

Arkadia Wysłany: 2010-06-20, 23:27   Ozonowanie
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: google
Jeśli chodzi o nieprzyjamny zapach po zwierzętach, próbowałam walczyć z nim na 1000 sposobów, z czego zapachy sa najgorsze bo nie likwidują przyczyny problemu. Jestem właścicielką dwóch młodych psów rasy gończy polski. Na podłogach mam głównie dywany, a zanim moje szczeniaki nauczyły się załatwiać na zewnątrz, długo mięło:)

dalsza czesc postu uznana za reklame/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2010-06-21, 04:52, w całości zmieniany 1 raz  

Pucka Wysłany: 2010-06-21, 15:05   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: z Gimbli
No to ja chyba mam wypaczony węch bo ja w ogóle nie czuję naszego kudłacza. Ale to może dlatego, że u mnie w domu jest czworonóg od 1983 roku... :-)
Dżizas - mam nadzieję, że nie capi u nas jakoś nadzwyczajnie. :zawstydzony: Nikt nam nigdy nie zwrócił uwagi.

Za to w aucie czuć barrrdzo, ale to nic dziwnego, bo Max jeździ z nami codziennie. Taki jego psi los. :-)

Arkadia Wysłany: 2010-06-21, 17:01   

Jak do nas trafilas?: google
Chciałam poradzić dobra metodę ale moderator tak uciął mój tekst, że jest teraz bezużytecznym nażekaniem:) Wracając do tematu, w celu wyeliminowania nieporządanego przez Ciebie zapachu, chciałam polecić ozonowanie - uwuwa całkowicie wszystkie nieprzyjemne zapachy, po psie także. Ponieważ nie jest to zabieg popularny, chciałam polecić firmę, która sprawdziłam osobiście ale widzę, że uwuwają takie informacje.
Jakby co pisz więc indywidualnie.

Kirka Wysłany: 2010-06-21, 17:36   

Starsza Kobieta

Arkadia napisał/a:
uwuwa
Arkadia napisał/a:
uwuwają

co to znaczy?

Arkadia napisał/a:
Jakby co pisz więc indywidualnie

indywidualnie my tutaj dajemy bany za nie oplacona reklame. ale regulamin znasz, wszak na pewno go czytalas przed akceptacja (a musialas zaakceptowac by moc zalogowac sie na forum).

Oczywiscie, jesli chcesz zaszkodzic tej firmie, rob tak dalej, z przyjemnoscia bede sie przypatrywac jak ja niszczysz :lizak:

:police:

Xsylen Wysłany: 2010-10-02, 18:25   

Jak do nas trafilas?: Google
Zapach psiaka zabija zapach tchórzofretki :ok: Sprawdzone - można pożyczyć od sąsiadów, znajomych lub rodziny. Po tygodniu oddajemy fretkę i rozkoszujemy się krystalicznym powietrzem. Po takiej terapii stwierdzimy że nasz pupil wręcz pachnie!

Licho Wysłany: 2010-10-02, 20:13   

Starsza Kobieta

Odnośnie tematu ozonowania - o tą usługę można się pytać w każdym zakładzie zajmującym się klimatyzacją (np. samochodową) - zresztą każda klimatyzacja raz na jakiś czas powinna zostać wyozonowana.

Ozonator to taka maszynka wielkości... no czegoś pomiędzy neseserem a małą walizką, więc bez problemu się ją przenosi.

Niestety podczas ozonowania ludzi i zwierzęta trzeba usunąć z pomieszczenia. A potem dokładnie wywietrzyć. Więc troszkę nie bardzo to sobie wyobrażam w domu... no ale cóż, pewnie mam ograniczoną wyobraźnię :cwaniak:

:police:

Xsylen Wysłany: 2010-10-02, 20:33   

Jak do nas trafilas?: Google
Ozon wydziela także lampa kwarcowa popularnie nazywana kwarcówką(wielkości tostera) a używana do opalania. W szpitalach jako lampa bakteriobójcza. A z tą fretką to taki żart, przez analogię do kawału o małym mieszkaniu i kozie :oczami:

kasiakatarzyna Wysłany: 2014-06-04, 15:13   

Jak do nas trafilas?: google.pl
U mnie pachnie psiakiem najczęściej :) Poza tym nieopłaconą reklamą.
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2014-06-04, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu