Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza lalka-bobas

Pierwsza lalka-bobas która najfajniejsza?
Agatka
11%
 11%  [ 3 ]
Baby Annabell
0%
 0%  [ 0 ]
Baby born
37%
 37%  [ 10 ]
Chou chou
22%
 22%  [ 6 ]
inna - jaka?
29%
 29%  [ 8 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
poohatka Wysłany: 2014-01-21, 07:59   
Starsza Kobieta
It is I, pooh!

Jak do nas trafilas?: G.
Ja nie w temacie, ale druga wygląda super. :love:

P.
:police: rodzinna pasja

Matylda Wysłany: 2014-01-21, 08:06   

Starsza Kobieta

adriana, jeżeli ona ma baby born i narzeka, że twarda to bym miękką kupiła.
Ja jako dziecko twarde wolałam, uwielbiałam lalkę noworodka z kikutem pępowinowym i siusiakiem :love: Denerwowało mnie natomiast, że nie można lalki wykąpać, nie można każdego ubranka założyć, bo wystaje to brzydkie materiałowe ciało.
A do przytulania przez te gumowe elementy i tak się średnio nadaje.

Miałam za to koleżanki, które wolały lalki z miękkim ciałem, bo faktycznie takie bardziej elastyczne, do ponoszenia :)

FotoStwory

adriana Wysłany: 2014-01-21, 09:20   

Starsza Kobieta

Dzięki za opinie!

Matylda napisał/a:
Ja jako dziecko twarde wolałam, uwielbiałam lalkę noworodka z kikutem pępowinowym i siusiakiem :love: Denerwowało mnie natomiast, że nie można lalki wykąpać, nie można każdego ubranka założyć, bo wystaje to brzydkie materiałowe ciało.

I właśnie to jest moja główna obawa co do tej z materiałowym ciałem, że jak ją rozbierze to będzie rozczarowana, że w środku jest materiał... Bo to był mój pierwszy typ, jest tez tańsza od tej pierwszej i gaworzy dodatkowo co by się Młodej spodobało.

Nie wiem jak ona dokładnie wygląda rozebrana, ale znalazłam takie zdjęcie:
i ono wzbudziło moje wątpliwości.

Chyba jednak muszę ją jakoś podpytać czy to jej robi różnicę.

Co do płci to raczej dziewczynka bo ona uwielbia sukienki i inne takie.

mama domowa
ArtAda

kangurek Wysłany: 2014-01-21, 11:26   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z Gimbli ;)
My kupiliśmy na gwiazdkę chou-chou jakiś ostatni model...więcej ich nie widziałam- cała mięciutka, robi siusiu, jest lekka, ubranka te najpierwsze dziecięce pasują, więc jak komuś zostały można obdarować "mamusię". Lalka bardzo realistyczna, oczka zamyka, można ją kąpać, fajna, choć mojej córce marzy się na "bogato" ma robić kupkę, sama się ubierać ,płakać ,mówić itp....cóż po prostu kolejne dziecko :oczami:

Matylda Wysłany: 2014-12-13, 15:14   

Starsza Kobieta

Córka chce lalkę dzidziusia, ale przeszukuję internet i zupełnie nie wiem co wybrać.
Baby born odpada, ale szukam czegoś podobnych gabarytów, żeby ubranka pasowały, bo na ten rozmiar jest największy wybór.

Idealne byłoby coś w stylu Les Plumenis, ale one są już nie do dostania chyba w Polsce.

Lalki Miniland chyba za małe...

Czy na bobasy tego typu 0k.42 cm pasują ubranka z Baby Born? Bo ta lalka wydaje mi się wyjątkowo szczupła :niepewny:

Aha, i musi mieć zaznaczoną płeć. Fajnie też jakby łysa była, bo z włosami to mam upatrzoną taką: http://milbi-zabawki.pl/n...-cm-p1604.html#
Ostatecznie jakby ubranka dało się dokupić to byłaby ok.

FotoStwory

Hiena Wysłany: 2014-12-13, 19:19   

Poważnie uzależniona

wydaje mi się, że już kiedyś pisałam w tym wątku, ale jakoś nie mogę znaleźć. Lenka ma swoją ukochaną lalkę bobasa firmy corolle, którą cały czas się bawi, wszędzie ją wozi itp. Ma miękki brzuszek, mimo, że ma już 7 lat ;) pięknie pachnie, można dokupować ubranka, akcesoria itp., naprawdę bardzo polecam.
to nasz Louis ;)

Matylda Wysłany: 2014-12-13, 20:49   

Starsza Kobieta

Hiena, a gdzie kupujesz ubranka? Adela ma lalkę Corollę, a z tego co widzę to w UK mają większy wybór :hyhy:

Z bobasów fajne są Kathe Kruse, ale nie wiem czy dziecko by się ich nie wystraszyło :zawstydzony:

FotoStwory

Hiena Wysłany: 2014-12-13, 21:29   

Poważnie uzależniona

Matylda, ja nie kupuję, bo Lence szyje ubranka ciocia ;) ale widziałam gdzieś w necie, że są, możliwe, że rzeczywiście nie w pl

Izuu Wysłany: 2014-12-13, 21:40   
Poważnie uzależniona

Matylda, widziałaś te
http://niewierzewbociana....ynki-i-588.html

Kocham Cię jak stąd do Księżyca... i z powrotem.

Matylda Wysłany: 2014-12-13, 21:58   

Starsza Kobieta

Hiena napisał/a:
Matylda, ja nie kupuję, bo Lence szyje ubranka ciocia ale widziałam gdzieś w necie, że są, możliwe, że rzeczywiście nie w pl

Zazdroszczę. Ja naszej też coś wydziergałam, ale córka ma duże potrzeby ;)

Izuu, nad Miniland myślałam, ale mam obawy, że jednak ubranka z baby born będą na nich wisiały :niepewny:
Ostatnecznie kupię bobasa z miękkim ciałem i łysego (to ważne ;) ), i drugą lalkę do przebierania, ale poszukam jeszcze czegoś 2 w 1 :oczami:

FotoStwory

Matylda Wysłany: 2015-09-09, 10:18   

Starsza Kobieta

Pies pożrł Adeli kolejną lalkę. Mogę za to potwierdzić, że lalki Corolle są rewelacyjne ;)

czarnonaczarnym, nadal jesteś z LLorens zadowolona? Jak włosy po takim czasie wyglądają?

FotoStwory

czarnonaczarnym Wysłany: 2015-09-13, 14:17   

Forumowy wyjadacz

Matylda, nie jestem, włosy w jednej z lalek zrobiły się brzydkie. Nie polecam :cenzura:

K Z L M

Agnes
[Usunięty]
Wysłany: 2015-11-30, 10:59   

A i u mnie przyszedł czas na pierwszą lalkę. Córeczka misie bardzo lubi więc myślę, że może i lalka się spodoba.
Chcę taką by nie śpiewała, nie mówiła itp.
Widziałyście może taką lalkę? Nazwa: Paola Regina - ma 36 cm.

albo

Baby Born zabawa w kąpieli - ma 32 cm - wiecie czy ona ma oczy malowane? Bo takie wolę.

- najbardziej zależy mi żeby lalka miała ładną buzię ;)

Matylda Wysłany: 2015-11-30, 13:07   

Starsza Kobieta

Agnes, mniejsza moim zdaniem fajniejsza. Adela bawi się 30 cm. bobasem i większa moim zdaniem nie potrzebna, bo młoda z nią śpi, wszędzie ją nosi, do zabawy też bardzo poręczna. No i z miękkim brzuszkiem chyba.
Jeszcze first baby annabell wydaje się nie najbrzydsza.

FotoStwory

czarnonaczarnym Wysłany: 2015-11-30, 13:40   

Forumowy wyjadacz

Agnes napisał/a:
Baby Born zabawa w kąpieli - ma 32 cm - wiecie czy ona ma oczy malowane? Bo takie wolę.

Ooo ta by spełniała moje kryteria, bo obecnie szukam bobasa, który absolutnie nie ma włosów i którego można kąpać. A ten ma dodatkowo miękki brzuszek. Fajnie, że jest mała. Ma ktos? Rozpadnie się po pół roku? bo niestety nasz pierwszy bobas po roku wylądował w koszu :/

K Z L M

Odpowiedz do tematu