Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Halluksy
Autor Wiadomość
hela Wysłany: 2010-01-27, 20:05   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

marcelinka12, hola hola... nie tak od razu :cisza:
Bez zbytniego entuzjazmu.... Przez pierwsze parę miesięcy będziesz bluzgać na świat i na siebie, że się na to zgodziłaś :rotfl: Przynajmniej ja tak miałam.. Naprawdę początki po operacji są trudne i bolesne..
Przez pół roku "biegałam" w trampkach :hyhy:

I właśnie - mówili, że to się odnawia, pitu pitu. Nic się nie odnowiło. Stopa jak była po operacji ustawiona tak jest. Zero bólu, zero problemów :hurra:

I nie wiem jak Twoja szyna, ale jeśli ustawią Ci ją tak jak robią gips.. przewalone - na nodze nie da się podeprzeć przy chodzeniu, bez kuli ani rusz :oczami:

My <3

marcelinka12 Wysłany: 2010-01-27, 20:39   

Net włączony- gar z zupą spalony

hela napisał/a:
marcelinka12, hola hola... nie tak od razu :cisza:

wiem wiem ja tak na przyszlosc :hyhy:

marcelinka12 Wysłany: 2010-01-27, 21:35   

hela napisał/a:
I nie wiem jak Twoja szyna, ale jeśli ustawią Ci ją tak jak robią gips.. przewalone - na nodze nie da się podeprzeć przy chodzeniu, bez kuli ani rusz

wiem wiem a wlasnie a skad mozna kule ???

hela Wysłany: 2010-01-28, 06:28   

marcelinka12 napisał/a:
wiem wiem a wlasnie a skad mozna kule ???

U mnie wystarczyło pójść do sklepu ortopedycznego - działają też jako wypożyczalnia :)

My <3

marcelinka12 Wysłany: 2010-01-28, 12:03   

a dzieki :padam:

marcelinka12 Wysłany: 2010-04-30, 20:25   

to jestem po...jak leze jest ok ale o chodzeniu moge n razie zapomniec..i sie czolgam na tylku :rotfl: matko i tak 6 tygodni :rozpacz: nie mam szyny tylko taki but ortpedyczny taki na 3 rzepy....maz sie smieje jaki piekne najki kochanie :hyhy: :masakra:

hela Wysłany: 2010-05-02, 12:22   

marcelinka12, czemu nie możesz chodzić? O kulach nie możesz? Nie stąpając na tę nogę? :szok: Ja chodziłam już o kulach 6 godzin po operacji.. :oczami: Tyle, że miałam gips :)

Cierpliwości Ci życzę - i jak najmniej zmian pogody i deszczowych dni :)

My <3

marcelinka12 Wysłany: 2010-05-02, 17:02   

nie mam chodzic w specjalnym obuwiu a nie jest to latwe a gipsu nie mam..podobno odchodza od gipsu...

Pescecane Wysłany: 2010-05-08, 08:34   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

hela napisał/a:
marcelinka12, czemu nie możesz chodzić? O kulach nie możesz? Nie stąpając na tę nogę? :szok: Ja chodziłam już o kulach 6 godzin po operacji.. :oczami: Tyle, że miałam gips :)
Mój ojciec ostatnio miał tą operację.
Miał opatrunek na początku dobrze zabandażowany (w celu podróży do domu) a później to nie wiem. Dostał silne leki przeciwbólowe. Śmigał już po tym jak znieczulenie przestało działać. I cieszy się, że ma już za sobą :)

qrcacek Wysłany: 2010-06-09, 20:37   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

hmm.. cieszę się, że znalazłam ten wątek..
jakiś czas temu miałam straszne bóle właśnie dużego palucha i generalnie okolic..
przy okazji innych dolegliwości poszłam do ortopedy i przy okazji poprosiłam, żeby zbadał mi stopę.. no i powiedział, że początki halluksów mam..
ze mną to jest tak, że są okresy, że nic kompletnie nie boli.. a jak już zacznie to koszmar.. łzy napływają same do oczu..
nie chcę sobie wyobrażać jaki to ból jak ktoś ma zaawansowane halluksy..
i tu się pojawia pytanie.. robić z tym już coś jak są we wczesnym stadium? czytałam, że wczesne operacje to przynoszą efekty.. ale..
nie wiem co robić teraz.. szczególnie po tym co tu przeczytałam..

achh te nasze piękne stópki :)

hela Wysłany: 2010-06-10, 06:38   

qrcacek napisał/a:
robić z tym już coś jak są we wczesnym stadium? czytałam, że wczesne operacje to przynoszą efekty.. ale..

Mnie lekarz od razu powiedział, że dobrze że wcześnie się zgłosiłam. Mniej roboty mieli, efekt - OK. Od kilku lat mam spokój :hyhy:

My <3

makaha Wysłany: 2010-06-10, 07:41   

:)

A czy halluksy zawsze bolą? Bo ja mam wrażenie, że u mnie sie troche te kostki powiększyły, ale nic mnie w ogole nie boli. Boje się, że może mnie dopaść ta przypadłość bo obie moje babcie mają ten problem. Jejku mam nadzieje, że jestem tylko przewrażliwiona i to nie to.

My world is a better place because of you...

hela Wysłany: 2010-06-10, 10:31   

makaha napisał/a:
A czy halluksy zawsze bolą? Bo ja mam wrażenie, że u mnie sie troche te kostki powiększyły, ale nic mnie w ogole nie boli.

Ja miałam ledwo powiększony halluks, a bolał paskudnie :kwasny: W zbyt wąskich butach szczególnie.. :oczami:

My <3

makaha Wysłany: 2010-06-11, 10:22   

:)

Czyli jak u mnie nie boli to znaczy, że to nie halluksy? Pytam bo te kostki wydaja mi sie minimalnie powiększone (mąż mowi, że nic nie widrzi :niepewny: ) i byc może sama sobie coś ubzdurałam.

My world is a better place because of you...

hela Wysłany: 2010-06-11, 12:58   

makaha napisał/a:
Czyli jak u mnie nie boli to znaczy, że to nie halluksy? Pytam bo te kostki wydaja mi sie minimalnie powiększone (mąż mowi, że nic nie widrzi :niepewny: ) i byc może sama sobie coś ubzdurałam.

Najlepiej to Ci chyba lekarz ortopeda odpowie :)

My <3

Odpowiedz do tematu