Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
polecana położna z Żelaznej Warszawa
Autor Wiadomość
Kalin_a Wysłany: 2009-10-28, 09:39   polecana położna z Żelaznej Warszawa

Forumowy wyjadacz

jest temat ogólny o położnych. Ale nie ma tematu o polecanych położnych (szczególnie tych płatnych;) ) z Zośki na Żelaznej.

Może dziewczyny, które wybierały położne z tego szpitala, napiszecie coś w temacie? I jak wcześnie z taką położną podpisywałyście umowe?

bzyk

wit

till Wysłany: 2009-10-28, 09:49   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Ja położnej szukałam w 18 tc i większość położnych, do których dzwoniłam, miała już komplet miejsc na mój miesiąc porodu :zdziwko:

Na początek umowa jest ustna, umawiacie się na kontakt w III trymestrze - do tego czasu nic nie płacisz, masz czas namyślić się, zrezygnować. Potem jest podpisanie umowy i założenie karty - koszt 100 zł.

Kalin_a Wysłany: 2009-10-28, 09:53   

Forumowy wyjadacz

till, a z kim podpisałaś ostatecznie umowe?

bzyk

wit

till Wysłany: 2009-10-28, 10:00   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jeszcze z nikim ;)

Ja jeszcze na 100% nie wiem, czy będę tam rodzić, więc niech może inne dziewczyny się wypowiedzą na temat podpisywania umów...

karola78 Wysłany: 2009-10-28, 10:04   

Forumowy wyjadacz

Kalin_a na kiedy masz termin?

Moja znajoma rodzi na początku stycznia i jak ok. miesiąca temu szukała położnej to usłyszała, że jest niepoważna, że na styczeń to już wszystkie mają zajęte terminy od wakacji :orany:
Cudem (z polecenia) udało jej się umówić z Katarzyną Kleczkowską. Niestety nie ma zbyt wielu opinii o tej położnej, ale chyba wszystkie z Zośki są ok.

Kalin_a Wysłany: 2009-10-28, 10:08   

Forumowy wyjadacz

ja mam termin na koniec marca.

bzyk

wit

karola78 Wysłany: 2009-10-28, 10:15   

Forumowy wyjadacz

To ja bym radziła się zorientować, która z położnych ma wolny termin.

A tak btw to jakieś szaleństwo. :masakra:

bonsai Wysłany: 2009-10-28, 15:23   

Poważnie uzależniona

Położna z którą rodziliśmy i byliśmy baaardzo zadowoleni niestety przeniosła się z Solca na Żelazną p. Krystyna Komosa Polecam!

bamboletto

Kalin_a Wysłany: 2009-10-28, 15:30   

Forumowy wyjadacz

bonsai, tej Pani nie ma na liście połoznych na stronie Żelaznej :(

bzyk

wit

bonsai Wysłany: 2009-10-28, 15:36   

Poważnie uzależniona

Kalin_a napisał/a:
bonsai, tej Pani nie ma na liście połoznych na stronie Żelaznej :(
jest jej szkoła rodzenia http://www.szpitalzelazna...6718bf970f3b4e2 , a informacje mam na świeżo bo brat z żoną chodzą do niej na zajęcia i informacja jest gdzieś sprzed miesiąca. Możesz napisać maila, albo zadzwonić i zapytać, przede wszystkim śmiało to położne są dla nas, a nie my dla nich ;)

bamboletto

oliwkowamama Wysłany: 2009-10-28, 16:24   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: poprzez Nusię :o)
ja rodziłam ale 3 lata temu więc może się pozmieniało z położną Marzeną Obsowską, bardzo polecam, super kobieta naprawdę, doświadczona konkretna miła, co prawda poród miałam expresowy ale duuuużo mi pomogła i później też się mną interesowała, była kilka razy na sali mojej zapytac i sprawdzic czy wszystko ok, po tyg kazała do siebie przyjechać na kontrolę itp. Umowę podpisywało się jakis miesiąc przed, 100 zł zaliczki przy umowie, reszta płatna po porodzie

Nezi Wysłany: 2009-10-28, 20:10   

Poważnie uzależniona

Edyta Dzierżak-Postek, to położna z którą rodziłam swoje drugie dziecko. Nie miałam podpisanej umowy z nią, miałam przyjemność z nią rodzić. Była akurat na dyżurze. Miałam niesamowite szczęście, bo to cudowna kobieta, anioł. Była mi pomocą, jest niesamowicie ciepła i bardzo cierpliwa. Dzięki niej obyło się bez vaccum, które tak bardzo chciał przeprowadzić akurat dyżurujący lekarz.

Lena i Iwo
Słodziakowe przygody
Fotograficznie

sheila Wysłany: 2009-10-28, 20:48   

Poważnie uzależniona

A ja polecam kazda jedna polozna na Zelaznej ktora akurat bedzie miala swoj dyzur - wszystkie tam sa swietne i moim zdaniem nie warto wydawac sporej w koncu kasy na umowe z konkretna pania. Moja polozna to Lucja - nazwiska nawet nie poznalam, jestem jej do konca zycia wdzieczna za to co robila przy moim porodzie, byla rewelacyjna.

synek
córcia
córuteńka

karola78 Wysłany: 2009-10-28, 21:08   

Forumowy wyjadacz

sheila napisał/a:
A ja polecam kazda jedna polozna na Zelaznej ktora akurat bedzie miala swoj dyzur - wszystkie tam sa swietne i moim zdaniem nie warto wydawac sporej w koncu kasy na umowe z konkretna pania. Moja polozna to Lucja - nazwiska nawet nie poznalam, jestem jej do konca zycia wdzieczna za to co robila przy moim porodzie, byla rewelacyjna.

Zgadzam się, że położne z Zośki są świetne, ja też miałam położną z dyżuru i był to anioł nie kobieta (niestety zupełnie nie pamiętam jak się nazywała -dlatego nawet o tym nie wspominałam).
Znajoma, o której już wspominałam zdecydowała się na płatna położną, żeby mieć pewność, a przynajmniej większe szanse na dostanie się do Zośki. Jeśli kalin_a szuka położnej z tego samego powodu to rozumiem.

Dar_ma Wysłany: 2009-10-29, 08:05   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Nezi napisał/a:
Edyta Dzierżak-Postek, to położna z którą rodziłam swoje drugie dziecko. Nie miałam podpisanej umowy z nią, miałam przyjemność z nią rodzić. Była akurat na dyżurze. Miałam niesamowite szczęście, bo to cudowna kobieta, anioł. Była mi pomocą, jest niesamowicie ciepła i bardzo cierpliwa. Dzięki niej obyło się bez vaccum, które tak bardzo chciał przeprowadzić akurat dyżurujący lekarz.

Rodziłam z tą samą położną i baaardzo ją polecam!

Odpowiedz do tematu