Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie kupujecie meble dziecięce?
Autor Wiadomość
Kalin_a Wysłany: 2009-11-05, 11:44   gdzie kupujecie meble dziecięce?

Forumowy wyjadacz

No właśnie ;)

Będę urządzać pokój dla mojego malucha. Póki co pokój dla niemowlaka, ale najchetniej z opcją wykorzystania przynajmniej części mebli później jak już będzie starszakiem.

Oglądałam na necie meble dla dzieci. Nie mam przekonania do tych super kolorowych, czy dedykowanych pod płeć;)

Zastanawiam się gdzie Wy polujecie na meble dla dzieci? Może dzięki Waszym namiarom znajdę coś ciekawego?

Najchętniej kupiłabym meble drewniane, takie, które później mozna bejcować na inny kolor jak się pierwotny znudzi, ale nie mam ciśnienia. Dobry mdf też może być.

bzyk

wit

Kinia Jones Wysłany: 2009-11-05, 11:53   

Starsza Kobieta

Kacpi ma w pokoju meble z mdf-u z Meblika. Służą mu już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Ja jestem z nich bardzo zadowolona.

Kalin_a Wysłany: 2009-11-05, 12:07   

Forumowy wyjadacz

Kinia Jones, a jakie meble z Meblika tj. która linia? Co wziełas do zestawu? Tego typu info tez jest mi bardzo pomocne, w sensie co sie dzieciakom przydaje a co jest zbędne ;)

bzyk

wit

Kinia Jones Wysłany: 2009-11-05, 12:33   

Starsza Kobieta

Kacpi ma serię Safari. Kupiłam komodę z przewijakiem (do tej pory z tego przewijaka korzystam), szafę 90, regał 120 i teraz dokupiliśmy mu łóżko z szufladą na pościel. Łóżeczka nie kupowaliśmy z Meblika, bo stwierdziłam, że przesadzają z ceną :zly:

Kalin_a Wysłany: 2009-11-05, 12:41   

Forumowy wyjadacz

i ten zestaw wystarcza do upchnięcia dziecięych zabawek i ciuszków? W szczególnosci pytam o szafe 90. Mój glówny dylamat polega na tym, że OK kupie teraz szafę dwójkę czyli taką 90, bo takich jest najwięcej w seriach dziecięcych, ale czy póxniej do takiej szafy zapakuje mi się ze swoimi szpargałami szkolniak? Bo nie bardzo mi się uśmiecha zmieniać szafe dziecku po 6 latach......

bzyk

wit

Netula Wysłany: 2009-11-05, 12:43   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

oj temat i dla mnie aktualny. Narazie po necie biegam i ogladam. Dzis maz ma zobaczyc co nasze dzieciowe sklepy proponuja. jedyne co wiemy to chcemy lozeczko z opcja tapczanika by na dluzej bylo

Kinia Jones Wysłany: 2009-11-05, 12:49   

Starsza Kobieta

Kalin_a napisał/a:
i ten zestaw wystarcza do upchnięcia dziecięych zabawek i ciuszków?
Narazie jest wystarczający. Część ciuchów jest w komodzie, reszta w szafie.
Nie mam pojęcia ile ciuchów ma szkolniak, ale też nie sądzę, że Kacpi nie będzie chciał nowych mebli za kilka lat. My, kupując te meble, myśleliśmy o tym żeby starczyły na jakieś 5-6 lat.

kometa Wysłany: 2009-11-05, 14:55   

Starsza Kobieta

U nas raczej Ikea.

zosiabg Wysłany: 2009-11-05, 14:59   

Starsza Kobieta

U nas tez. Malm i trofast aktualnie.

Madeleine Wysłany: 2009-11-05, 16:52   

Starsza Kobieta

IKEA. Tania i ładna. No i drewniana.

Kalin_a napisał/a:
i ten zestaw wystarcza do upchnięcia dziecięych zabawek i ciuszków? W szczególnosci pytam o szafe 90. Mój glówny dylamat polega na tym, że OK kupie teraz szafę dwójkę czyli taką 90, bo takich jest najwięcej w seriach dziecięcych, ale czy póxniej do takiej szafy zapakuje mi się ze swoimi szpargałami szkolniak? Bo nie bardzo mi się uśmiecha zmieniać szafe dziecku po 6 latach......

No, 6 lat na DZIECIĘCĄ szafę to i tak długo ;)

Piotruś ma szafę 80, w środku półki - na ciuchy starcza w zupełności. Nie wiem natomiast, o jakich szpargałach piszesz? Zresztą tak czy owak - trochę dziwnie trzymać ciuchy i resztę typu zeszyty czy książki w jednej szafie.

Netula napisał/a:
oj temat i dla mnie aktualny. Narazie po necie biegam i ogladam. Dzis maz ma zobaczyc co nasze dzieciowe sklepy proponuja. jedyne co wiemy to chcemy lozeczko z opcja tapczanika by na dluzej bylo
To jest IMO złudna oszczędność - takie łóżeczko kosztuje sporo więcej niż zwykłe, proste. A spokojnie można dziecko przesiąść z łóżeczka niemowlęcego bezpośrednio do dużego, na 180 czy 200cm.

Urtica Wysłany: 2009-11-05, 18:19   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Madeleine napisał/a:
IKEA. Tania i ładna. No i drewniana.

o dokładnie tak :hyhy:

Kalin_a Wysłany: 2009-11-06, 08:50   

Forumowy wyjadacz

Madeleine napisał/a:
Piotruś ma szafę 80, w środku półki - na ciuchy starcza w zupełności. Nie wiem natomiast, o jakich szpargałach piszesz? Zresztą tak czy owak - trochę dziwnie trzymać ciuchy i resztę typu zeszyty czy książki w jednej szafie.

piszę głównie o ciuchach, ale jak znam zycie, to róznie moze być. Poza tym nie wiem jak to jest u Was, ale u mnie zawsze szaf i innych komód jest mało :masakra:

Przymierzam się pojechać zobaczyc meble w Pozytywce i Atelier Mimi, ciekawe jaką ceną mnie zastrzelą ;) Najchętniej to znalazłabym stolarza, który zrobi mi podobne meble za pół ceny. Niestety "moi" stolarze są drodzy.

bzyk

wit

JOGA Wysłany: 2009-11-06, 09:54   

Net włączony- gar z zupą spalony

W Pozytywce kupuje moja sis, piękne mebelki i trwałe. Ja zdecydowałam się na Tom mebel i Ikeę, chyba są jeszcze fotki w wątku. Póki co mieszkamy raptem kilka miesięcy ale jestem zadowolona z efektu i wykonania.

Olaja Wysłany: 2009-11-06, 10:25   

Starsza Kobieta

Alek ma szafę i regał DREWEX MAX (płyta) i jestem bardzo zadowolona.
żałuję, ze komodę kupiliśmy Drewex Lion (drewniana). Jest mało pojemna i ciągle się szuflady zacinają :zly:
Komoda z serii MAX jest dużo pojemniejsza

"Są tylko dwie rzeczy, które powinniśmy dać swoim dzieciom: korzenie i skrzydła"

Bromba Wysłany: 2009-11-06, 10:26   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

U nas króluje IKEA i jestem bardzo zadowolona - tanie, drewniane i funkcjonalne

Odpowiedz do tematu