Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie kupujecie meble dziecięce?
Autor Wiadomość
Kalin_a Wysłany: 2009-11-06, 11:02   

Forumowy wyjadacz

JOGA napisał/a:
W Pozytywce kupuje moja sis, piękne mebelki i trwałe.

a jak cenowo? ;) moze być na priv.

Na ich stronie widziałam info ze robia też dorosłe meble, widziałaś moze takie? Nie wiesz czy oni w swoim birze mają jakąś "wystawkę" nie dzwoniłam do nich póki co, ogladałam tylko ich stronę. Muszę znależć czas by to wszystko oagrnąć :masakra:

JOGA napisał/a:
Ja zdecydowałam się na Tom mebel i Ikeę, chyba są jeszcze fotki w wątku.

widziałam pokoje Twoich maluchów - piękne są :) Żebym to ja miała taki talent do meblowania :)

bzyk

wit

JOGA Wysłany: 2009-11-06, 11:08   

Net włączony- gar z zupą spalony

Dzieki :)

Kalin_a napisał/a:
a jak cenowo? moze być na priv.
drogo, dokładnie Ci nie powiem bo sama nie wiem ale z tego co pamiętam to koszt za :szafę, łóżeczko, kołyskę, szafkę nocną, regalik i skrzynię ( w gratisie dostali obrazek i lampę nocną z motywem powielonym na meblach) ok. 12tyś. :hyhy:

Kalin_a napisał/a:
Na ich stronie widziałam info ze robia też dorosłe meble, widziałaś moze takie? Nie wiesz czy oni w swoim birze mają jakąś "wystawkę" nie dzwoniłam do nich póki co, ogladałam tylko ich stronę. Muszę znależć czas by to wszystko oagrnąć
mają zrobione takie pokazowe pokoiki. Biuro jest chyba w domku jednorodzinnym o ile dobrze pamiętam.

Kalin_a Wysłany: 2009-11-06, 11:14   

Forumowy wyjadacz

JOGA, dziekuje Ci bardzo za info :)

pojade do tej Pozytywki pooglądam. Dostałam ostatnio wycenę z Atelier mimi i wyszło za podobny zestaw troche taniej - ale tanio na pewno nie;) Pojadę poogladam, pomacam;) I wtedy zdecyduję. Bo z jednej strony chciałabym trakie meble z drugiej szkoda mi kasy :masakra:

Nadal jednak pozostaję z nadzieją, iż znajdę producenta mebli drewnianych za bardziej rozsądne pieniądze;)

bzyk

wit

podwawelska Wysłany: 2009-11-06, 14:27   

Net włączony- gar z zupą spalony

ja mam Vox'a :)

Dlaczego kobiety nie chcą wychodzić za mąż? Bo dla 20 dkg kiełbasy nie warto trzymać całej świni w domu :D

MiuMiu Wysłany: 2009-11-06, 14:35   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

U nas IKEA + własnoręcznie stworzone meble przez mojego P.

Syn i Synek

jagosia Wysłany: 2010-10-21, 20:31   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

obecnie meble jakie mam kupiłam w brw. ale już kiepako z nimi :D

nieznajowa Wysłany: 2010-10-21, 21:48   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

u córeczki w pokoju mamy mebelki z Ikei. Na razie jestesmy bardzo zadowoleni a jak sie zepsuja to trudno bo kosztowały naprawde niewiele ;)

jagosia Wysłany: 2010-10-22, 20:33   

ikea robi napewno fajne, proste meble ale jednak chyba trzeba dobrze przebierać, by były naprawdę bezpieczne.
brakuje mi jednak tam jakiś "bajerów"/

Agata22 Wysłany: 2010-10-22, 21:46   
Starsza Kobieta

obecne mebelki mamy z BRW no i regał a pudełkami z Ikeii

Madeleine Wysłany: 2010-10-23, 05:39   

Starsza Kobieta

jagosia napisał/a:
brakuje mi jednak tam jakiś "bajerów"/
taaa, wiemy, zaraz się pojawią meble sensoryczne :]

To, co moim zdaniem jest wadą Ikei, to jej straszliwa powszechność. Jeśli w polskim domu nie ma BRW, Voxa czy Bodzio, jest Ikea. Ale z dwojga złego wolę Ikeę ;) Przynajmniej nic mi się tu nie rozpada, w przeciwieństwie do mebli od renomowanych niby stolarzy. Naprawdę żałuję kasy wydanej na tamte meble, za pół ceny miałabym ikeę.

Jo76 Wysłany: 2010-11-08, 13:54   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Madeleine napisał/a:

To, co moim zdaniem jest wadą Ikei, to jej straszliwa powszechność. Jeśli w polskim domu nie ma BRW, Voxa czy Bodzio, jest Ikea. Ale z dwojga złego wolę Ikeę ;) Przynajmniej nic mi się tu nie rozpada, w przeciwieństwie do mebli od renomowanych niby stolarzy. Naprawdę żałuję kasy wydanej na tamte meble, za pół ceny miałabym ikeę.

Z powszednoscia sie zgadzam - w Niemczech podobnie. Nie zgodze sie jednak z rozpadaniem, bo IKEA (Przynajmniej niemiecka) znana jest z taniosci, ciekawych pomyslow, ale nie z powodu trwalosci :)

Banda
Z K i E

adriana Wysłany: 2010-11-08, 14:02   

Starsza Kobieta

Bo to zależy chyba jakie meble z tej ikei. Jak kupuję najtańszą komodę to wiem, że super trwała to ona nie będzie, ale te nie-najtańsze rzeczy są super i bardzo solidne.

mama domowa
ArtAda

Jo76 Wysłany: 2010-11-08, 14:22   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Mowie o drewnianych/nie tanich meblach. Z plastikowo-plytowymi nie mam doswiadczenia.

I o ile w pokoju dzieciecym to malo przeszkadza (chyba), to w kuchni dostane niedlugo cholery (np wyginajace sie listwy przypodlogowe i luzujace sie ciagle zawiasy). Sorry za OT, ale moje kuchnia niedlugo zrobi ze mnie zajadlego wroga IKEI ;)

Banda
Z K i E

Madeleine Wysłany: 2010-11-08, 14:35   

Starsza Kobieta

Moja kuchnia z ikei trzyma się idealnie.
Ale tak sobie myślę, że to jest właśnie smutne - że ikea w Polsce to jest często gęsto właśnie synonim dobrej jakości, a ta sama jakość w Niemczech satysfakcjonuje jedynie najmniej wymagających. Tzn. to nie jest zarzut pod hasłem ikei, tylko całej reszty przemysłu meblarskiego i innych.

aisha_ Wysłany: 2010-11-08, 14:37   

Mamy Meblika, chłopaki zachwyceni a ja jeszcze bardziej :cool2:

Odpowiedz do tematu